Şimdi Ara

PC-TV bağlantı sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. DELL laptop'ım LG TV'me kablosuz bağlanmıyor, "bağlanamadı" şeklinde hata veriyor. Ancak ilginç olan şu ki, bilgisayarımı annemin evindeki LG TV'ye bağlayabiliyorum. Aynı zamanda Lenovo marka iş bilgisayarımı da kendi LG TV'me bağlayabiliyorum. Yani bilgisayarım da televizyonum da ayrı cihazlara bağlanabiliyor ama bir şekilde birbiriyle uyuşmuyor.

Sürücülerin vs. hepsini güncelledim, işin içinden çıkamadım. Yardımcı olabilecek olan varsa çok sevinirim.

• evdekı ve annenızdekı cıhazlar aynı mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cuhuku -- 21 Nisan 2020; 16:14:37 >
  • wifi şifrenizde türkçe karekter var ise ;kullanmayın oyle deneyin birde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cuhuku -- 21 Nisan 2020; 16:24:0 >
  • Aynı markanın benzer cihazları. Ama önemli olan şu: televizyonuma başka laptoplar bağlanabiliyor. Bilgisayarım da başka tv’lere bağlanabiliyor. Ama kendi televizyonum kendi bilgisayarıma bağlanmıyor, bu çok enteresan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WebOS'da kablosuz ekran için miracast / Widi diye 2 seçenek var. Bir çalışmıyor ise diğerini seçerek bağlantı kurmayı denedin.

Bununla beraber bilgisayarda kayıtlı aygıt listesinden o aygıtı unut seçeneğini kullanarak bağlanmayı deneyebilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.