Şimdi Ara

PC Toplamak Yerine PS4 Aldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
23
Cevap
0
Favori
429
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Sistem Tavsiyeleri >> PC Toplamak Yerine PS4 Aldım
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1206 Mesaj

Ben zaten 2. el alıyorum o yüzden 100 TL üstüne çıkmaz. PS4'ü sırf oyun fiyatları yüzünden bile tercih etmeyen var zaten. Witcher 3'ün yapımcıları bile PC'de daha güzel diyor zaten. BF4 şu anda 30 TL PSN'de. PSN indirimleri gerçekten güzel.
    |
    |
    rorschach_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Hayırlı olsun güle güle kullan . Ps4 güzel alettir , yılda bir kaç kez büyük indirimler oluyor . Bu indirimleri takip edersen çok uyguna psn store'dan oyun alabilirsin . Şu an mesela Bf4 30 tl Oyun olarak ta size madem ps4'e geçmişsiniz , The Last Of Us'ı alıp oynamanızı şiddetle tavsiye ediyorum .
    i5 6600K - MSI Z170A GAMING M7 - CORSAIR VENGEANCE 16 GB 2X8 3000 MHZ DDR4 - CORSAIR H100i V2 EXTREME - ZOTAC GTX 970 AMP EXTREME CORE EDITION - HYPERX SAVAGE 240 GB SSD - WD 1 TB 7200 RPM - HIGH POWER ASTRO LITE 750 WATT 80+ GOLD PSU - DARK N10 Kasa - Windows 10 x64 Home - SAMSUNG 23.6" LS24E390HL/UF 1920*1080P 4 MS Monitör

Sony PS4
  • Binbaşı
    1206 Mesaj

Teşekkürler. Şuanki gibi büyük indirimler Steam ile aynı sıklıkta oluyor diye biliyorum. Aynen mesela şu anda güzel oyunlar %60 indirimde. BF4 almayacağım büyük bir ihtimalle. The Last of US oynama listemde, en yakın zamanda oynayacağım
    |
    |
    ezio4141 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
SEO
son dakika
Bey Azura
SEO
Orjinal Laptop Yedek Parça
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,312
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.