Şimdi Ara

Pc toplama için en hesaplı site hangisi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıkta sorumu sordum. Ben şu anda teknomarketimden topluyorum fakat güvenilir daha önce alışveriş yapmış arkadaşlardan site tavsiyelerini bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: kocak157

Başlıkta sorumu sordum. Ben şu anda teknomarketimden topluyorum fakat güvenilir daha önce alışveriş yapmış arkadaşlardan site tavsiyelerini bekliyorum.

Genelde vatandan öneriyorlar hocam ama daha ucuz yerler vardır sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Başlıkta sorumu sordum. Ben şu anda teknomarketimden topluyorum fakat güvenilir daha önce alışveriş yapmış arkadaşlardan site tavsiyelerini bekliyorum.

vatanbilgisayar %25 indirimli
  • quote:

Vatan ta ta tan.
  • Vatanda şu anda ürün sayfalarında %25 indirim yazıyor. 3570k için 496TL fiyat var. Hafta sonu bu fiyat iniyor mu daha da yoksa hafta içine de mi kaydırdılar indirimi? Yoksa b-indirim mi şu an yazan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Zoidberg -- 20 Mayıs 2013; 22:34:42 >
  • internette indirim cuma-cmt-pzr-pzrtesi var.
    mağazalarda ise cmt-pzr var.
    hafta içi %25 indirim olmuyor.yani fiyatlar eskiye dönüyor.
  • Teknomarketimden topladığım pc yi vatandan topladım yüzde 25 indirimle alınca diğer sitelere göre 250 lira falan ucuza geliyor. Daha önceleri falan çok pc parçası söküp taktım hatta komple bir akrabamın kasasını söküp yeni kasa aldığı için ona taktım ancak sıfırdan anakarta işlemci takmadım macun sürme işi kolay mı nette gösterdikleri kadar kolaydır umarım bazıları sadece orta kısmına sıkıyor direk takıyor bazıları hiç boşluk kalmayacak şekilde dağıtıyor macunu sizce nasıl yapılır ? Parçaları sıfırdan baştan takıcağımız için aynı laptoplarda freedos alınca sadece cd yi işletim sistemi yüklemek mi kalıyor yoksa biosdan falan başka ayarlar yapılıyor mu ?
  • Başka konu açmadan burda sorayım izninizle: Bostancı Vatan'da kasayı toplama işlemini yapıyorlar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Zoidberg

Başka konu açmadan burda sorayım izninizle: Bostancı Vatan'da kasayı toplama işlemini yapıyorlar mı?

heryerde toplarlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.