Şimdi Ara

Pc Tavsiye Acer (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hayır, soğutucu kullanmıyorum. Genelde oynadığım oyunları throttlestop yardımıyla 60-70 derece gibi sıcaklıkta oynadığım için gerek duymadım. Daha üstü olsa bile pek kullanacağımı sanmıyorum. Onun yerine iki fanı 6000 rpm e çekerek çalıştırmak daha işlevsel olur. Her soğutucu her cihazda işe yaramaz sonuçta.
  • Enes-_- E kullanıcısına yanıt
    Ayrıca belirtmek istediğim bir durum daha var. Ekran kartı bazı oyunlarda düşük kullanıma bağlı ısınmıyormuş. Forzada ekran kartını kontrol ettiğimde 75-84 dereceyi görüyor. Yoğun olarak 80 derecelerde takılıyor. Ekran kartını %80-81 değerlerinde kullanıyor. Ekran kartı da işlemci gibi boost ile hızını yükseltiyor. GPU clock 1395 MHz, MSI afterburnerda oyundayken 1700-1890 MHz arasında değerler vermiş.
  • RisKoF kullanıcısına yanıt
    Notebook check üzerinden baktım da boost haline 1560 Mhz diyor. Emin misiniz o hızlara çıktığına. (Bu dediğim 1650 mobile, laptopta başka bir modeli kullanılmıyodur sanırım?)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Tekrar denedikten sonra sonuçları görsel olarak aktarabilirim
    Birinci görsel oyundayken alta atmadan afterburnerın değerleri, ikinci görsel ise alta attıktan sonraki değerleri gösteriyor. 1. görseli daha geç çektim. Yani yanlış değere bakmıyorsan sonuçlar bu şekilde:
    Pc Tavsiye Acer
    Pc Tavsiye Acer

• erkan_bsy E kullanıcısına yanıt
    Monster aldım demiş ya adam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.