Şimdi Ara

Pc ses sistemimi geliştirmek istiyorum yardım!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle yorum yapacak herkese şimdiden teşekkür ederim
    Logitech x-530 ses sistemimin amfi ve 5 kolonunu kullanmaktayım sistemin subwooferı patladı
    Alpine bass ve kendi amfisi 400w power supply ile çalıştırmaktayım
    3.5mm stereo jack a ek yaptım ve 1uç alpine in amfiye 1uç ta x-530 un amfiye giriyor
    ancak bu şekilde bass çok yüksek oluyor hoparlörlerdeki sese oranla ve müziği kapattığımda belirgin bi cızırtı var hoparlörlerde

Bende mevcut olan parçalar bunlar sizden ricam bu sistemi bi şekilde düzgün kullanılabilir bi seviyeye getirmek
    ne yapmam lazımki pc de film ve müzikte bana sıkıntı yaşatmayacak bi ses elde edebileyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BacKStyL -- 3 Haziran 2018; 23:25:13 >

• up

up

up

yokmu fikri olan birisi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BacKStyL kullanıcısına yanıt
    Ses kartının özelliklerine baktım.Onboard yani anakart üzerindeki ses kartları 90 DB e kadar ses üretiyor.Bu baktığınız kart ön çıkış 107 DB diğer çıkışlar 100 DB olarak yazıyor kendi sitesinde.Ses olarak fark yaşacaksınız öncekine göre yüksek gelicek.Birde biraz daha paraya kıyıp daha iyisini alabilirsiniz 116 DB e kadar çıkan hatta daha fazla çıkan bile var tabi onlar daha da tuzlu oluyor.Ha şuda var 107 DB kadar çıkıyor ama kulaklığınız kaç DB e kadar ses veriyor maximum oda önemli OHM değeride önemli.Size tavsiyem creative veya asus fark etmez size gerekli olan özellikleri söyliyim DB değeri 116-110 olsun tatmin eder sizi ohm destek değeri 600 olsun (en az) ne kadar çok ohm değeri yüksek olursa o kadar çok çeşit kulaklık destekler pahalı kulaklıklar özellikle.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.