Şimdi Ara

[PC] PES 2011 ONLINE MASTER LIG ANA KONU (129. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.768
Cevap
1
Favori
141.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: muzzy00

arkadaşlar bağlantı topu patlak olan kişilere server aynı şekilde öyle kişiler denk getirdiğini düşünüyorum..bana hiç hile yapan biri denk gelmiyo çok uzun zamandır..d1 ve d2 arasında düşüp çıkıyorum...

bana 10 maçtan 2 sinde denk gelebiliyo.... bana göre 2012 cıktığında bütün hilecilerin o oyuna yöneleceği ve bu oyunun oynanması keyifli hale geleceğe benziyo
  • Arkadaşlar size bir sorum olacak:Bende Master Lig Online oynamak istiyorum.Açıyorum pes 11'i online giriyorum ana lig online giriyorum.Ardından konami Id falan istiyo onu da giriyorum fakat eski sürüm gibi bir hata veriyor ne yapmam lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThqmLeson

Arkadaşlar size bir sorum olacak:Bende Master Lig Online oynamak istiyorum.Açıyorum pes 11'i online giriyorum ana lig online giriyorum.Ardından konami Id falan istiyo onu da giriyorum fakat eski sürüm gibi bir hata veriyor ne yapmam lazım?

Arkadaşlar sanırım orjinal olmadığı için böyle oluyor peki pc'de orjinal olmayan oyundan OML'ye giriş yapmaya çalıştığında kara listeye alınma durumu falan varmış.Ben pes 12 çıktığı zaman alsam olur mu kesinlikle OML oynayabilir miyim?
  • D4 deyim bugün d2 den bi adam geldi puanımda 488 yenersem baya puan gelcekti bi tane türk geldi d2 den dedim bu çıkmaz o.ç 2-1 yneiyorum dk 86 da çıktı yensem ne güzel puanım 500 kküsür olcaktı :S böyle şerefsizlere konami bi önlem almalı !
  • sanırım sende de benm gibi hileciler pek gelmio dediğim gibi sebebi bu olsa gerek.ben şu sıralar neredeyse her gün 10 milyon koyuyorum kasaya..ve 500 600 milyonluk kadroya sahip adamlar gelio ve kesinlikle hile yapmıolar..bu da dediğimin kanıtıdır heralde..o kişilerinde topu patlak değil zaten..2012 de de heralde böyle bi önlemle başlarlar diye tahmin ediorum.en azından topu patlak olan kişinin takibini yapabiliolar diye düşünüorum...
  • sanırım sende de benm gibi hileciler pek gelmio dediğim gibi sebebi bu olsa gerek.ben şu sıralar neredeyse her gün 10 milyon koyuyorum kasaya..ve 500 600 milyonluk kadroya sahip adamlar gelio ve kesinlikle hile yapmıolar..bu da dediğimin kanıtıdır heralde..o kişilerinde topu patlak değil zaten..2012 de de heralde böyle bi önlemle başlarlar diye tahmin ediorum.en azından topu patlak olan kişinin takibini yapabiliolar diye düşünüorum...
  • bu vodafone vodemmidir ne halttır zorvolkanla maç yapalım dedik maçın başında bağlantı kalitesi meselesi çıktı koptu maç bi daha başladık yine koptu anasını satayım binada daha telekom kutusu yok mecburen bunla bağlanıyorum bazen dona dona bazen akıcı ama genelde çok yavaş bi şekilde oynayabiliyorum ama bağlantı koparacak kadar yavaşlaması çileden çıkarıyor adamı bi de reklamı var ya vodafonle sınırsız eğlence hızlı internet falan allahlarından bulsunlar ramazan ramazan
  • aykocity adamın cümleye girişi "kaçana ana avrat sövüyorum haberin olsun" 3-1 falan tak kaçtı bi daha girdim hemen denk gelin diye geldi yok ben ona hile yapmışım da ödeşmişiz de yok nasıl d1 olmuşum da yok falan yok filan 2-0 bi daha kopartı bağlantıyı ya bu kadar şerefsiz olunur mu türküm lan ben bana yapma bide o kadar canı yanmışki bak kaçarsan falan diye giriyor lafa karaktersiz olunmaz doğulur herhalde ismi unutmayın karşılaşırsanız dikkat edin
  • 2011'i hile yüzünden uzun zamandır oynamıyorum. Konami 2012'de de bu olaya seyirci kalırsa orjinal almaya gerek yok.
  •  [PC] PES 2011 ONLINE MASTER LIG ANA KONU
    az önce yaptığım kadro

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KendineAteist -- 12 Ağustos 2011; 11:56:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: angelsbjk

bu vodafone vodemmidir ne halttır zorvolkanla maç yapalım dedik maçın başında bağlantı kalitesi meselesi çıktı koptu maç bi daha başladık yine koptu anasını satayım binada daha telekom kutusu yok mecburen bunla bağlanıyorum bazen dona dona bazen akıcı ama genelde çok yavaş bi şekilde oynayabiliyorum ama bağlantı koparacak kadar yavaşlaması çileden çıkarıyor adamı bi de reklamı var ya vodafonle sınırsız eğlence hızlı internet falan allahlarından bulsunlar ramazan ramazan

zorvolkan benım ,senınle yapamadık 1 maç bağlantı koparılmış gibi oluyo ve kalite düşmesi yüzünde maç iptal ediliyo,ben ilk başta sen yaptın sandım ama dediğin gibi senın bağlantındanmış kusura bakma...
  • quote:

Orijinalden alıntı: slyman_b

banlama olayı çok iyi olmuş inşallah kendileri tespit eder de bi an önce hilecilerin hepsi banlanır

Yürü be Süleyman kim tutar seni :D
    Tarih: 14/08/2011
    Saat: 18:10 - 18:20 arası

Ben Shaktar Donetsk'im, Süleyman Galatasaray

Dk 88 civarı idi 2 - 1 öndeyim ve Süleyman HİLE YAPTI

YÜRÜ BE SÜLO KİM TUTAR SENİ
  • iyi rapor tutmuşssun habib abi :D
  • bune ya 454 puanım var yensem kümede kalıyorum dk 2 1-0 öne geçtm sunucuyla bağlantım kesildi şimdide oyuna giremiyom bir hata oluştu diyo bune :S giittimi puanlarım :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: azrail3457

bune ya 454 puanım var yensem kümede kalıyorum dk 2 1-0 öne geçtm sunucuyla bağlantım kesildi şimdide oyuna giremiyom bir hata oluştu diyo bune :S giittimi puanlarım :S

Geçmiş olsn kardes
  • 430 a düşmüş tekrar uğşratım 468 yaptım d4 kalıyorum bu haftada :) şanssız oldu ama bugüni yiydim 399 dan aldım 468 yaptım
  • Bugün itibariyle takımımın bütçesi 70 milyon oldu , d4 klasmanındayım puanım 540 yarın d3 oluyorum , hızlı maç ayarlarından benzer düzeyi seçince sadece kendi klasmanın dan mı geliyor rakipler bir alt veya bir üst kalsmanda benzer düzeye dahil mi ?

3 gün önce Arsavin i satıp takımı dengeli hale getirdim iyi ki yapmışım 3 günde 11 milyon civarı para yaptım ;

[PC] PES 2011 ONLINE MASTER LIG ANA KONU

4 tane forvetim var form durumlarına göre en iyilerini oynatıyorum - 1- 2 tane daha orta sahaya yedek alıcağım yedekler çok işe yarıyor tavsiye ederim .
  • quote:

Orijinalden alıntı: neolampr

Bugün itibariyle takımımın bütçesi 70 milyon oldu , d4 klasmanındayım puanım 540 yarın d3 oluyorum , hızlı maç ayarlarından benzer düzeyi seçince sadece kendi klasmanın dan mı geliyor rakipler bir alt veya bir üst kalsmanda benzer düzeye dahil mi ?

Benzer düzey seninle aynı klansmandakiler demek. Benzer seçtiğinde de kesin olarak aynı klansmandan biri geleceğinin garantisi yok tabii.
    Uzun süre aynı düzeyde adam bulamazsa, alt ve üst klansmanlardan rakiplerle de eşleştirebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLack §hadow§

quote:

Orijinalden alıntı: neolampr

Bugün itibariyle takımımın bütçesi 70 milyon oldu , d4 klasmanındayım puanım 540 yarın d3 oluyorum , hızlı maç ayarlarından benzer düzeyi seçince sadece kendi klasmanın dan mı geliyor rakipler bir alt veya bir üst kalsmanda benzer düzeye dahil mi ?

Benzer düzey seninle aynı klansmandakiler demek. Benzer seçtiğinde de kesin olarak aynı klansmandan biri geleceğinin garantisi yok tabii.
    Uzun süre aynı düzeyde adam bulamazsa, alt ve üst klansmanlardan rakiplerle de eşleştirebilir.

Cevap için çok sağol yarın ilk işim benzer düzey olarak ayarlamak artık d5 default kadro ile karşılaşmak yok insanı delirtiyorlar ....
  • şu an itibarı ile oyuna online oyuna giremiyorum giren varsa yazsın sorun bendemi bileyim.....
  • 
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.