Şimdi Ara

[PC] PES 2011 ONLINE MASTER LIG ANA KONU (128. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.768
Cevap
1
Favori
141.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • az önce 2-0 yeniyodum birisi topu sönüktü kesin çıkar dedim 2-0 yaptım sorun değil yazdı bağlantıyı kopardı :S nsanda zevk bırakmıyolar

Bu arada ben vicenteden verim alamadım pepeyi aldım onun yerine hızlı koşucu kartı var bakalım bu nasıl olcak :)

Kameni az önce yine maç kurtardı kendikaleme atmadığım sürece gol yemiyo adam :D
  • takımımın son hali yan yana duran 2 adam David Villa ve Nani yedek

• buda D1 oluşumdan bi kare

• ya beyler pc ile oynatrken kasmıo online master ligde kasıyor ya sağa dönüyom yarım saniye sonra dönüyo adam oyunun zevki kalmıo napcam nasıl kasmasını önleyebilirim pc ile oynarken sıkıntı yok online oynarken var net hızım 2mbit
  • Oyun açıkken baska bir program açik kalıyor mu ? (Msn , web tarayıcısı , virüs prog vb )
    eğer kalmıyorsa karsına gelen adamlar hileci olabilir :)
    1Mbt. ile oynuyorum ve gayette iyi performans alıyorum.
  • oyuna giremiyorum suan varmı aynı sorun
  • bende giremiyorum edit: girdim olan 200 bin maç parasına oldu :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neolampr -- 6 Ağustos 2011; 1:03:54 >
  • bakımda sanırım beni maçtan attı :))
  • avast vardı kaldırım şimid çok daha az kasıo oynanabilcek seviyde puan 513 d4 e yükselicem inş :) pepe yerine daha kıvrak birine ihtiyacım var kıvrak birini söylermisiniz sağ kanata ve ya sol kanata 6 m lik bi oyuncu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KendineAteist -- 7 Ağustos 2011; 14:52:04 >
  • oho burasıda çok durgun ha ps3 konularında takılcam orası canlı :D
  • bir üst klasmana çıkma tarihi bugunu yazıyodu tam olarak ne zaman olur akşam bir üst klasmana geçmiş olur muyum artık para kazanmak istiyorum...:D
  • yarın sabah 9 da kapanıp 12 de açılıo :)
  • vaaay bu akşam yeni klasmandayım hadi hayırlısı...
  • beyler 4.000 lik bir forvet lazım bana benim adaylarım... Bagayoko yu satıcam hep performans düşük...
    Quagliarella
    Matri
    Iaquinta
    Chamakh
    Robbie keane
    Hulk
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolga_uzun_

beyler 4.000 lik bir forvet lazım bana benim adaylarım... Bagayoko yu satıcam hep performans düşük...
    Quagliarella
    Matri
    Iaquinta
    Chamakh
    Robbie keane
    Hulk

Iaquinta
  • Iaquinta ya da hulk.ama Iaquinta derim yine de.antrenör modda da takılıosan pişman olmazsın...
  • hayır babeli al 3.300 çok faydalı hem asist yapıyo hem gol atıyo sırtı dönük oynayabilio :D 85 maç 37 gol 35 asist yaptı bende babel ilk 5-6 maç durgun oynuyo sonra alışıyosun
  • Uzun zamandır kimseye kötü söz söylememiştim.
    Ama buradan
    MEHMETKACAR O.Ç'YE SESLENİYORUM.

Senin oynayacağın oyunun ve senin kişiliğinin...

Arka arkaya 38 GALİBİYET ile P.Ç'İN DURUMU ORTADA...
    Şu mübarek Ramazan ayında olacak iş mi bu ya. Beni bile çileden çıkardı adi herif.

• quote:

Orijinalden alıntı: haviconi

Uzun zamandır kimseye kötü söz söylememiştim.
    Ama buradan
    MEHMETKACAR O.Ç'YE SESLENİYORUM.

Senin oynayacağın oyunun ve senin kişiliğinin...

Arka arkaya 38 GALİBİYET ile P.Ç'İN DURUMU ORTADA...
    Şu mübarek Ramazan ayında olacak iş mi bu ya. Beni bile çileden çıkardı adi herif.

aynısını bana sogukyurek denen şeref yoksunu yaptı. daha eşleşme ekranında kesiyorlar ve yolunu bulmuşlar maçı 3-0 kazanıyorlar otomatik.

Bir insanın bu şekilde bir oyundan zevk alabilmesi için ciddi sorunları olması lazım. Bu şekilde maç kazansan olacak? Alt tarafı kıçı kırık oyunda yüksek puanın olsa neye yazar? Ödül vermiyorlar, takdir etmiyorlar, para kazanmıyorsun. Nedir bu hırs anlamıyorum.

Geçen hafta D1'e çıktım, size şöyle söyleyeyim, bir sürü maç yaptım, bitenlerin sayısı bir elin parmaklarını geçmez.
    Hem de çıktığımda bütün kadromu sattım, 60-70 ortalamalı adamlar aldım. D1 ve D2'dekilerin birçoğu hile yapmaktan başka hiçbir şey bilmiyor.
    Messili, Ronaldolu kadrolara 3-4 tane sallıyordum 60-70lik adamlarla. Sonuç? Hepsi bağlantıyı kesip kaçıyordu.

D1 ve kısmen D2'ye çıkarsanız, hiç hızlı maçın yanından geçmeyin. Maç kazanmanız imkansız gibi bir şey. Kazanmayı geçtim, berabere bile kalamıyorsunuz artık. Beraberlikte bile bağlantıyı kesiyorlar.

• arkadaşlar bağlantı topu patlak olan kişilere server aynı şekilde öyle kişiler denk getirdiğini düşünüyorum..bana hiç hile yapan biri denk gelmiyo çok uzun zamandır..d1 ve d2 arasında düşüp çıkıyorum...
  • 
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.