Şimdi Ara

[PC] PES 2011 ONLINE MASTER LIG ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
2.776
Cevap
1
Favori
136.727
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> PES - Pro Evolution Soccer >> [PC] PES 2011 ONLINE MASTER LIG ANA KONU
Giriş
    2620 Mesaj
    Silvadanda verim alamadım ve kalecimi güçlendirmeye karar verdim kadroyu baştan yarattım sağ bek sabri oldu sol açık vicente oldu oos ile oynayamıorum kanatlı sisteme geçtim işte kadro ;

kameni süperrrr :D cassillacdan iyi gibi duruyo :D tepki 90 sıçrama 90 10 tane karşı karşıya trop çıkardı 1-0yendim saol valla kameni önerisi için :) sol tarafa vicente yerine robinho alcam 4 m daha kasmam lazım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KendineAteist -- 4 Ağustos 2011; 14:58:46 >
    |
    |

Psn ID : Komple10

[c
  • Teğmen
    101 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tolga_uzun_

dün akşam 22:40 ta yapılan 5.klasman kupasını kazandım gerçekten müthiş bir heyecan final maçında rakibime 4 gol attım internetim çok sorunlu kopmasın diye dua ettim ve başardım kazandıktan sonra artık daha hevesliyim. tek kötü yanı doğru düzgün bir para vermedi 1500 falan param var bir de eski kalecimi satıcam yaklaşık 2000 değerinde iyi bir kaleci önerinizi bekliyorum bu akşam kadromu paylaşıp fikirlerinizi alıcam iyi günler...

Kaleci için 2 milyon a de vileger i öneririm gayet iyidir,

@azrail ;

Kameni gerçekten süper dir çok maçımı kurtardı ayrıca oss için denemeyen varsa lucho yu öneririm , robinho ile hiç oynamadım ama bugün d. milito yu aldım son vuruşlar müthiş 15 maç 15 gol şuan istatiği bende aralara kaçması da çok iyi 10 milyon civarı kasarsan bu adam için uğraş boşver robinho yu ...
    |
    |

• Onbaşı
    25 Mesaj
    arkadslar 2 sorum olcak ... 1. sorum : ben suan da d3 ligindeyim puanım 557 BroKeNDReamS ID .. BU konamı cup falan var onlara ne zaman katılabılyıorz...2.sorum bu siteye nasıl foto koyabılıyoruz ???
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: neolampr

quote:

Orijinalden alıntı: azrail3457

Selamun aleykum beyler Adım uğur yaş 18 bende aranıza katıldım :)

15 Tl ye orjinal pes 11 key aldım :D ve artık online master ligdeyim :)

Size 3 oyuncu tavsiye etmek istiyorum

1- Patazhentar (stoper Overal 64 ) 400 bin euro acayip süper bir adam serveti aldım 4 m ye patazhentar kadar verim alamadım 400 bin euroluk adam 5 milyonluk bi görev yapıyo ilk tavsiyem bu :)

2- Jovanoviç Sol açıkda çok iyi oynuyo 100 maçda 35 gol 25 asist yaptı bende

3- Annecasila Çok hızlı bi sağ kanat 91 hız ve hızlanması var

Az önce gourcufu aldım oos ye ve para bitti 150 bin euro kaldı işte kadrom

Ha bu arada kaleci 58 overal gourcufu almak için satmıştım 10 maçtır süper oynuyor oevraline göre ıvarovu aratmıyor

Azrail hoşgeldin bugün karşılaştık şansla karışık 2-1 yendim ama iyi oynayan sendin

bu arada bende kadroya takviyeler yaptım bugün , kaleci için benimde 1-2 tavsiyem var 990 bin civarı tjendagaar ,2 milyona de vileger , 4 milyon civarı Kameni inanılmaz toplar çıkarıyor çok maç kurtardım sayesinde değiştirmeyi düşünmediğim tek mevki kaleci kameni sayesinde ;

hiç yedek oyuncum kalmadı ama yakın zamanda patazhentar , mehxapol, vukojeviç ve 1 tane if ve oss oynayabilen yedek ekleyeceğim takıma....

kardesim buraya nasıl resın koyuyosun ??
    |
    |

• Teğmen
    101 Mesaj
    Önce footballuser . com sitesine üye ol sonrasında create formation kısmına gel sonra takımını seç ve boş futbol sahasının yanındaki yere futbolcu ismini yaz add a tıkla 11 oyuncunu da yazdıktan sonra yazdığın isimleri tutarak sahaya taşı hepsi bitince
    dizilişi seçin save ediyorsun link kendiliğinden çıkıyor o linki buraya yapıştırınca işlem tamam

bunun gibi.Umarım anlatabilmişimdir.

|
    |

ileri 3 lü ve orta sahadan memnunun özellikle bagayoko inanılmaz işler yapıyor. defansta ersan gülüm iyi vujevic defansif ortasaha olmasına rağmen sağbek tede iyi götürüyor. sizce bu kadroda kalecimi almalıyım öncelikle yoksa defansa mı takviye yapmalıyım. çok kararsız kaldım stoper mi alim yoksa kalecimi...?
    |
    |
    Benim oyun anlayışımda kale sonradan geliyor. Kalecim her maç oyun kurtarıyorsa zaten demekki benim defansım orta saham bi halta yaramıyor demektir.
    Amaç defansif anlamda güçlenmekse, defans ve defansif ortasahaya yatırım yapılmalı derim.

Orta sınıf kaleciler için paran olduğunda Kameni, Gomes, De Sanctis gibi isimlere bakabilirsin. Elindeki Lothar'a göre ciddi farkı bunlar yaratabilir.
    |
    |

Orijinalden alıntı: bLack §hadow§

Üst seviye kaleci almadıktan sonra kaleciye boşuna para yatırma derim. Alacağın diğer ucuz kaleci de saçma sapan goller yiyecektir.
    Benim oyun anlayışımda kale sonradan geliyor. Kalecim her maç oyun kurtarıyorsa zaten demekki benim defansım orta saham bi halta yaramıyor demektir.
    Amaç defansif anlamda güçlenmekse, defans ve defansif ortasahaya yatırım yapılmalı derim.

Orta sınıf kaleciler için paran olduğunda Kameni, Gomes, De Sanctis gibi isimlere bakabilirsin. Elindeki Lothar'a göre ciddi farkı bunlar yaratabilir.

kalecime pek iş düşmüyor ama bazen çok kritik yerlerde büyük hatalar yapıyor can sıkıyor bu durum onun için bi kaleci alsam mı dedim ama tavsiyen daha mantıklı geldi. ofansif anlamda 5.klasman da çok rahatım orta saha ve ileri uç elemenları değişmeli oynayabiliyorlar. defansta pek alternatik yok olanlarda çok iyi değil takviyeyi oraya yapim o zaman ilgin için teşekkürler...
    |
    |

• Yarbay
    2620 Mesaj
    az önce 2-0 yeniyodum birisi topu sönüktü kesin çıkar dedim 2-0 yaptım sorun değil yazdı bağlantıyı kopardı :S nsanda zevk bırakmıyolar

Bu arada ben vicenteden verim alamadım pepeyi aldım onun yerine hızlı koşucu kartı var bakalım bu nasıl olcak :)

Kameni az önce yine maç kurtardı kendikaleme atmadığım sürece gol yemiyo adam :D
    |
    |

[c
  • Teğmen
    195 Mesaj
    takımımın son hali yan yana duran 2 adam David Villa ve Nani yedek

|
    |
    ''7'' Cristiano Ronaldo Dos Santos Aveiro
  • Teğmen
    195 Mesaj
    buda D1 oluşumdan bi kare

|
    |
    ''7'' Cristiano Ronaldo Dos Santos Aveiro
  • Yarbay
    2620 Mesaj
    ya beyler pc ile oynatrken kasmıo online master ligde kasıyor ya sağa dönüyom yarım saniye sonra dönüyo adam oyunun zevki kalmıo napcam nasıl kasmasını önleyebilirim pc ile oynarken sıkıntı yok online oynarken var net hızım 2mbit
    |
    |

[c
  • Yüzbaşı
    505 Mesaj
    Oyun açıkken baska bir program açik kalıyor mu ? (Msn , web tarayıcısı , virüs prog vb )
    eğer kalmıyorsa karsına gelen adamlar hileci olabilir :)
    1Mbt. ile oynuyorum ve gayette iyi performans alıyorum.
    |
    |
    |

• Teğmen
    101 Mesaj
    bende giremiyorum edit: girdim olan 200 bin maç parasına oldu :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neolampr -- 6 Ağustos 2011; 1:03:54 >
    |
    |
    |
    |
    avast vardı kaldırım şimid çok daha az kasıo oynanabilcek seviyde puan 513 d4 e yükselicem inş :) pepe yerine daha kıvrak birine ihtiyacım var kıvrak birini söylermisiniz sağ kanata ve ya sol kanata 6 m lik bi oyuncu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KendineAteist -- 7 Ağustos 2011; 14:52:04 >
    |
    |

[c
  • Yarbay
    2620 Mesaj
    oho burasıda çok durgun ha ps3 konularında takılcam orası canlı :D
    |
    |

[c
  • Yüzbaşı
    411 Mesaj
    bir üst klasmana çıkma tarihi bugunu yazıyodu tam olarak ne zaman olur akşam bir üst klasmana geçmiş olur muyum artık para kazanmak istiyorum...:D
    |
    |
Bey Azura
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,781
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.