Şimdi Ara

[PC] PES 2011 ONLINE MASTER LIG ANA KONU (124. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.768
Cevap
1
Favori
141.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar MLo ben de hata veriyor.Güncellemesini falan indirdim ama oyuna giriyorum hata oluştu diyor.Yardım edin lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoaR

Arkadaşlar MLo ben de hata veriyor.Güncellemesini falan indirdim ama oyuna giriyorum hata oluştu diyor.Yardım edin lütfen.

ne hatası aldığını tam olarak yazabilirmisin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 90aTakar

quote:

Orijinalden alıntı: RoaR

Arkadaşlar MLo ben de hata veriyor.Güncellemesini falan indirdim ama oyuna giriyorum hata oluştu diyor.Yardım edin lütfen.

ne hatası aldığını tam olarak yazabilirmisin ?

Ayrıca oyunun orjinal değil mi ? eğer orjinal değilse öyle bi hata verebilir...
  • 3 milyon civarı iyi bi stoper arıyorum önerileriniz ? .....
  • quote:

Orijinalden alıntı: neolampr

3 milyon civarı iyi bi stoper arıyorum önerileriniz ? .....

G.Martinez, Burdisso, R.Johnson
    bu 3 isme bakabilirsin arkadaşım. Ben uzun bir süre kullandım bu isimleri..
  • arkadaslar bu konamı ıd anladım hadi oyuna girerken kullanıyosunda game ıd ne işe yarıyor konamının resmi internet sitesine girmeyemı yarıyor anlamadım konamının resmı ınternet sıtesınde de yok ????
  • konamının resmı ınternet sitesine girmeyemı yarıyor...bilgilendırırsenız sevınırım arkadaslar...game ıd ???konamınnın resmı ınternet sitesınden arastırdım ama uye gırısı falanda yok :S:S
  • quote:

Orijinalden alıntı: xavmesron6107

konamının resmı ınternet sitesine girmeyemı yarıyor...bilgilendırırsenız sevınırım arkadaslar...game ıd ???konamınnın resmı ınternet sitesınden arastırdım ama uye gırısı falanda yok :S:S

Online oynamak için öncelikle orjinal oyun lazım. Çünkü oyunun seri numarasını sadece 1 kez kullanabiliyorsun. Online kısma girdiğinde seni konaminin sitesine yönlendirir. Orada form dolduruyorsun. Konami id, isim, soyisim v.s.. bu kayıt için geçerli.. Konami id ve şifreni aldıktan sonra online modüle girebilirsin. Game id ise oyun içinden belirliyorsun zaten oyun seni yönlendiriyor..
  • D4 ligindeyim. Bir haftadır d1 ve d2 den hiç kimse ile maç bitiremedim. Gelene 3 tane atıyorum ardından oyunu kapatıyo. Puan yok parada yok. Sİnirden kafayı yiyeceğim. Bugüne kadar 1000 kere maç yaptım hiç birinde maç kapatmadım. Hayır anlamadığım maç kapatıp puan yükselten adam nasıl zevk alıyor oyundan!

Neyse forum donanım olarak aranızda lig yaptığınızı gördüm. Boş yer varsa katılmak isterim. D4 te olma sebebim d3 d2 ve d1 liginde yaşanan olaylar. 500 de sınırlıyorum puanımı bıktım usandım!

konami id: serkancinioglu
  • Bu arada Hulk'un yerine Lisandroyu aldım ve hiç beğenmedim. Tamam şutları fena değil fakat kıçını kaldıramıyor. Hulkla daha çok gol atıyordum. İF olarak lavezziyi oynatıyorum. Lisandronun yerine maximum 8 m dolar formunda ve hızlı bir oyuncu tavsiyeniz var mı? Dengesi de iyi olmalı tabi. (hız 84 üstü. denge 80 üstü)
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkancinioglu

Bu arada Hulk'un yerine Lisandroyu aldım ve hiç beğenmedim. Tamam şutları fena değil fakat kıçını kaldıramıyor. Hulkla daha çok gol atıyordum. İF olarak lavezziyi oynatıyorum. Lisandronun yerine maximum 8 m dolar formunda ve hızlı bir oyuncu tavsiyeniz var mı? Dengesi de iyi olmalı tabi. (hız 84 üstü. denge 80 üstü)

Krasic dengesi 77 ama, 185 boy ve yapılı olduğundan dolayı kolay kolay yıkılmıyor. Şayet süratli oyuncularla oynamayı seviyorsan Krasic'e bakmanı tavsiye ederim.
  • Evet Krasic beni baya yoruyordu. Fakat SF arıyorum. Lisandro çok yavaş gelmeye başladı. Zaten Forvetten sonra Belasie nin yerine Krasici almayı düşünüyordum. ilgin için teşekkürler.
  • Arkadaşlar ben oyunu klavyeyle oynuyorum. Çocukluktan beri bir alışkanlık ve klavyeyle çok daha rahat oynuyorum. Neyse sorum şu? Hiç bir şekilde kimseyle mesajlaşamıyorum. kontrollerde analog stick up kısmını r tuşuna atıyorum fakat yine mesajlaşmayı açamıyorum. Hatam nedir?
  • quote:

Evet Krasic beni baya yoruyordu. Fakat SF arıyorum. Lisandro çok yavaş gelmeye başladı. Zaten Forvetten sonra Belasie nin yerine Krasici almayı düşünüyordum. ilgin için teşekkürler.

Şayet hızlı olsun diyorsan bence 4m daha biriktirip Forlan'ı al. Ben Robbie Keane ile oynadım sonra Forlan'a geçtim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: 90aTakar

quote:

Evet Krasic beni baya yoruyordu. Fakat SF arıyorum. Lisandro çok yavaş gelmeye başladı. Zaten Forvetten sonra Belasie nin yerine Krasici almayı düşünüyordum. ilgin için teşekkürler.

Şayet hızlı olsun diyorsan bence 4m daha biriktirip Forlan'ı al. Ben Robbie Keane ile oynadım sonra Forlan'a geçtim..

Bencede Forlan en iyilerden biri 2-3 kere alıp sattım en son arsavin için satmıştım yoksa bırakılacak adam değil ayrıca kafa toplarında biraz zayıf kalmakla beraber m.zarate yide incelemeni tavsiye ederim , komisyonlara çok para harcamadan işi bitir bence forlan için para biriktir derim...

• anlamyıorum su hile yapan ipnelerı...ulan adam gibi oyununuzu oynayın olıurmusunuz...''cesur 1 kere korkak 1000 kere ölür ''daha demın turnuvada son macım kazanırsam ilk 16 ya kalcam dk 74 2-1 öndeyım adam baglantıyı kopardı... konamı ne zaman KONAMI DENNINCE AKLA GELEN ILK OYUNUN SORUNUNU ADAM GİBİ COZECEK ANLAMIYORUM ARKADAS...isyan etmek elde degıl gidiyoruz bi heyecanla adam gibi orjinal cd alalım su oyundan biraz daha zevk alalım diyoruz bi yandan hileleler bi yandan diger seyler bıktım valla yeter su oyundan adam gbi zevk almak istiorum... konamı su hile olayına bir an once care bulsun.....

• arkadaslar burda istediginiz kadar oyuncu onerın birbirinize istedıgınız kadar oyundan zevk almaya calısın bu hile olayı cozulmedıkce bu oyundan bi bok olmaz!
  • quote:

Bu arada Hulk'un yerine Lisandroyu aldım ve hiç beğenmedim. Tamam şutları fena değil fakat kıçını kaldıramıyor. Hulkla daha çok gol atıyordum. İF olarak lavezziyi oynatıyorum. Lisandronun yerine maximum 8 m dolar formunda ve hızlı bir oyuncu tavsiyeniz var mı? Dengesi de iyi olmalı tabi. (hız 84 üstü. denge 80 üstü)

Lisandro'yu falan hiç kullanmadım, hızlı adam olarak 3-4 m. arasına David Suazo, sanırım 5-6 m. arasına da Miccoli olacaktı.
  • quote:

D4 ligindeyim. Bir haftadır d1 ve d2 den hiç kimse ile maç bitiremedim. Gelene 3 tane atıyorum ardından oyunu kapatıyo. Puan yok parada yok. Sİnirden kafayı yiyeceğim. Bugüne kadar 1000 kere maç yaptım hiç birinde maç kapatmadım. Hayır anlamadığım maç kapatıp puan yükselten adam nasıl zevk alıyor oyundan!

Neyse forum donanım olarak aranızda lig yaptığınızı gördüm. Boş yer varsa katılmak isterim. D4 te olma sebebim d3 d2 ve d1 liginde yaşanan olaylar. 500 de sınırlıyorum puanımı bıktım usandım!

konami id: serkancinioglu

Kardeş evet aramızda lig yapıyoruz ve işlerinden dolayı ligi bırakan arkadaşlarımız oldu.

Eğer ilgilenirsen (aslında ilgilenen herkesi bekleriz. Çünkü hile yok, kaçma yok, çıkma yok, transfer var, sohbet var vs. vs.)
    2 kişilik yerimiz var.

Lig ana sayfası:http://www.pesfootball.com/forum/pes2011-online-pc-lig-fair-play-ligi-b343.0/

Boşta olan takımlar:http://www.pesfootball.com/forum/guncel-oyuncu-listesi-t9816.0.html (bu sayfadaki JİAYKE ve DJİBRİL01'in takımları)

Katılmak isteyenler özel mesaj atabilir veya GRUP MSN'mizi ekleyebilir. => group1207773@groupsim.com

• quote:

Orijinalden alıntı: bLack §hadow§

quote:

Lisandro'yu falan hiç kullanmadım, hızlı adam olarak 3-4 m. arasına David Suazo, sanırım 5-6 m. arasına da Miccoli olacaktı.

Tavsiyen üzerine Miccoliyi aldım. Lavezziyi sf miccoliyi if oynatıyorum. On numara oyuncu. Dengeside gayet iyi. Çok beğendim tavsiyen için teşekkürler.

Birde forum kullanıcılarının oynadığı lige katıldığım taktirde mevcut kadromla devam edebiliyormuyum yoksa kadrom sıfırlanıyormu?

Online'a bir ay önce başladığım için pek bir bilgim yok. Hızlı maçta kazanılan para miktarı aynı mı?

• 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.