Şimdi Ara

[PC] PES 2011 ONLINE MASTER LIG ANA KONU (123. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.768
Cevap
1
Favori
141.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • rocky20034 arkadaşım çok sağol bi deneyelim bakalım:D
  • benim gamepad bozuldu gene klavye ile oynuyorum pesi ne zamandır

şu konudaki durum hakkında ne düşünüyorsunuz
    http://forum.donanimhaber.com/m_50192879/mpage_1/f_/key_//tm.htm#50192879

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slyman_b -- 11 Temmuz 2011; 14:16:31 >
  • d1 de Muhammed nickli şahıs 85. dk. da 1-1 yapmamdan sonra bağlantıyı kopardı, şerefsiz bir de peygamberimizin ismini nick yapmış, nasıl konamiye şikayet edebiliriz bu hilecileri ya ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: slyman_b

d1 de Muhammed nickli şahıs 85. dk. da 1-1 yapmamdan sonra bağlantıyı kopardı, şerefsiz bir de peygamberimizin ismini nick yapmış, nasıl konamiye şikayet edebiliriz bu hilecileri ya ?

Videoya çekmelisin
  • kONAMİ BANLAYACAĞINA HİLE OLAYINA ÇÖZÜM BULSUNLAR BU KADAR ZORMU ARKADAŞ ???
  • yeter artık ya bıktım usandım bu hilecilerden bana da söyleyin nasııl yapılıyor bu hile yeter ya ben de yapacam bu şerefsizlere !!!!!!
  • selam arkadaşlar benim sorum olcak KİLLİ nickli şeref yoksunu tanıyanınız varmı?
    ilk yarı 1 gol attım.
    ikinci yarıya başlamadan bana hiç bir bahaneside olmadan ana avrat küfür etti.bende ona ettim o bana küfür edince niye küfür ediyosun dedim cevap yok.ama ben niye kızdığını tahmin edebiliyorum kendi sahamdan gol attım o acı koydu galiba yada izlettirdim diye kızdı.arkadaşlar bana kızmayın vallahi billahi normalde hiç gol izlettirmem kimseye ama öyle nadir süper goller varki izlenmeli hatta youtubeda yayınlanmalı.bende izlettirenleri sevmem ama bazen öyle güzel goller yiyorumki,izlememek ayıp olur o denli yani.neyse artık ikinci yarıda hazmedemediği için KİLLİ şeref yoksunu insan olduğunu sanan mahluk kendi kalesine goller atıp maçı iptal ettirdi.ALLAH senin gibileri ıslah etsin....
  • quote:

Orijinalden alıntı: emce canbay

selam arkadaşlar benim sorum olcak KİLLİ nickli şeref yoksunu tanıyanınız varmı?
    ilk yarı 1 gol attım.
    ikinci yarıya başlamadan bana hiç bir bahaneside olmadan ana avrat küfür etti.bende ona ettim o bana küfür edince niye küfür ediyosun dedim cevap yok.ama ben niye kızdığını tahmin edebiliyorum kendi sahamdan gol attım o acı koydu galiba yada izlettirdim diye kızdı.arkadaşlar bana kızmayın vallahi billahi normalde hiç gol izlettirmem kimseye ama öyle nadir süper goller varki izlenmeli hatta youtubeda yayınlanmalı.bende izlettirenleri sevmem ama bazen öyle güzel goller yiyorumki,izlememek ayıp olur o denli yani.neyse artık ikinci yarıda hazmedemediği için KİLLİ şeref yoksunu insan olduğunu sanan mahluk kendi kalesine goller atıp maçı iptal ettirdi.ALLAH senin gibileri ıslah etsin....

golleri,faulleri ofsaytları ve bana göre gereksiz olan şeyleri izletenlere bende sövüyorum kusura bakma dostum...

• quote:

Orijinalden alıntı: seyyah5525

quote:

selam arkadaşlar benim sorum olcak KİLLİ nickli şeref yoksunu tanıyanınız varmı?
    ilk yarı 1 gol attım.

golleri,faulleri ofsaytları ve bana göre gereksiz olan şeyleri izletenlere bende sövüyorum kusura bakma dostum...

ilk önce yazdığımı iyi okumanı ve ondan sonra eleştirmeni öneririm.ben her golü izletsem haklısın yeri gelir 5-0 yenerim bi tane izlettirmem.
    ama ben diyorumki abartısız kendi sahamdan gol atmışım,onuda bırakın 1 kere tekrarını izledim buda benim en doğal hakkım olduğunu düşünüyorum...
    yenerken zevk alıyorsa insan yenilirkende zevk alınmalı(ortaya konan çekişmeli futbolla,gollerle)tabii bu adaletli bir şekilde oluyorsa...

• Şu anda oyuna girebilen var mı yada bakım mı var konami sitesi online diyor ama ben giremiyorum....?
  • Bende giremiyorum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: seyyah5525

quote:

ilk yarı 1 gol attım.

ilk önce yazdığımı iyi okumanı ve ondan sonra eleştirmeni öneririm.ben her golü izletsem haklısın yeri gelir 5-0 yenerim bi tane izlettirmem.
    ama ben diyorumki abartısız kendi sahamdan gol atmışım,onuda bırakın 1 kere tekrarını izledim buda benim en doğal hakkım olduğunu düşünüyorum...
    yenerken zevk alıyorsa insan yenilirkende zevk alınmalı(ortaya konan çekişmeli futbolla,gollerle)tabii bu adaletli bir şekilde oluyorsa...
    Hocam tekrar izletmek oyunun akışında olan bir şey olsa da, hoş karşılanmaz. Eğer illa pozisyonu izlemek istiyorsan ki bu bir gol olduğuna göre, maç bittikten sonra istediğin kadar izleyebilirsin. Hatta maç sonunda golü kaydedebilirsin, başka zaman açıp yine izlersin.
    Maç esnasında izlemek kasıtlı olarak karşı tarafı sinirlendirmeye veya onunla alay etmeye geliyor. Amacın o olmasa bile, genel olarak hoş karşılanmıyor dediğim gibi.

İzlemek istediğin golleri maç sonrası izle, hem karşı tarafı sinirlendirmezsin, hem kendin rahat rahat golünü izlersin.

• quote:

Orijinalden alıntı: kucuker34

Arkadaşlar pes 2012 yi inceledinizmi çok heyecanlandırdı beni mükemmel bir sanal zeka ile pesi hazırlıyoruz bitti dedi. Artık ataklara çıkarken futbolcular cok daha rahat top isteyecekler atağa yardımcı olacaklar defans saçmalamayacak gibi bir takım açıklamalarda bulundu. Pes 2012 yapımcısı sebeast

pes 2010 dada öyle diyolardı gördük adam değiştirene kadar rakibim gitti gol attı saçma sapan bir oyun pes 2010 çok daha iyiydi
  • Sanırım bu konuya ML Online'a ilk başladığımda mesaj yazmıştım. Şu anda takımım gayet iyi durumda, Mandanda, A.Cole, T.Silva, I.Cordoba,S.Ramos, Essien, Hamsık, Silva, Rooney, Pedro, Adebayor, yedekte de Tuncay şimdilik. Bu hafta tekrar 3. Lige düştüm malesef ama sebebi oyun oynadığını zanneden playerlar!

9-10 kez turnuvalara girdim, çoğunda en az çeyrek final oynadım, oynayamadıysam da bağlantıyı kasarak maçı iptal ettirenler yüzündendi! Son 1 haftadır acayip sinirlerimi bozuyorlar, yerli yabancı her 2 rakipten biri 90+ da mağlupsa bağlantıyı bozup çıkıyor. 1000'e yakın karşılaşma yapmışım nerdeyse, bir tanesinde bile böyle birşey yapmadım yemin ederim. Bana karşı yapılınca da acayip sinirim bozuluyor yaa. Keyifle açıyorum oyunu, kuruluyorum mis gibi koltuğuma, giriyorum maça hooop eleman çıkıyor. Ne para gelir, ne puan gelir. Başlarım böyle işe yaa. Konami'ye bunu bildiren, mail atan 2012'de bişeyler yapılması için uğraşanlar varmı bilmek istiyorum yoksa bu oyun böyle oynanmaz ki.. 1 saatte 3-4 maç yapabiliyorum onun da yarısı boşa gidiyor kafadan. Çıldırıyorum yaaaaa. Turnuvaya falan da girmiyorum zaten artık bari normal maçları adam gibi oynayın.

Ayrıca golleri, pozisyonları izlemeye bu kadar takılmayın. Bana da izletiyorlar, ben de izletiyorum bazen genelde geçsem de.. İzletiyorsam ya çok hoşuma gitmiştir, ya da sigara yakmışımdır, pozisyon aralarında içiyorumdur. Herkes böyle olabilir, 3-5 saniyeye takılmamak gerek. Buna katlanamayacak kadar sinirleniyorsak oynamayalım demek ki daha çok zarar veriyor bize, oyun stres atmak eğlenmek için değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: aLoneaqLe

Sanırım bu konuya ML Online'a ilk başladığımda mesaj yazmıştım. Şu anda takımım gayet iyi durumda, Mandanda, A.Cole, T.Silva, I.Cordoba,S.Ramos, Essien, Hamsık, Silva, Rooney, Pedro, Adebayor, yedekte de Tuncay şimdilik. Bu hafta tekrar 3. Lige düştüm malesef ama sebebi oyun oynadığını zanneden playerlar!

9-10 kez turnuvalara girdim, çoğunda en az çeyrek final oynadım, oynayamadıysam da bağlantıyı kasarak maçı iptal ettirenler yüzündendi! Son 1 haftadır acayip sinirlerimi bozuyorlar, yerli yabancı her 2 rakipten biri 90+ da mağlupsa bağlantıyı bozup çıkıyor. 1000'e yakın karşılaşma yapmışım nerdeyse, bir tanesinde bile böyle birşey yapmadım yemin ederim. Bana karşı yapılınca da acayip sinirim bozuluyor yaa. Keyifle açıyorum oyunu, kuruluyorum mis gibi koltuğuma, giriyorum maça hooop eleman çıkıyor. Ne para gelir, ne puan gelir. Başlarım böyle işe yaa. Konami'ye bunu bildiren, mail atan 2012'de bişeyler yapılması için uğraşanlar varmı bilmek istiyorum yoksa bu oyun böyle oynanmaz ki.. 1 saatte 3-4 maç yapabiliyorum onun da yarısı boşa gidiyor kafadan. Çıldırıyorum yaaaaa. Turnuvaya falan da girmiyorum zaten artık bari normal maçları adam gibi oynayın.

Ayrıca golleri, pozisyonları izlemeye bu kadar takılmayın. Bana da izletiyorlar, ben de izletiyorum bazen genelde geçsem de.. İzletiyorsam ya çok hoşuma gitmiştir, ya da sigara yakmışımdır, pozisyon aralarında içiyorumdur. Herkes böyle olabilir, 3-5 saniyeye takılmamak gerek. Buna katlanamayacak kadar sinirleniyorsak oynamayalım demek ki daha çok zarar veriyor bize, oyun stres atmak eğlenmek için değil mi?

Umarım 2012 de düzeltirler üstad bu iğrenç ve can sıkıcı durumu.. Gerçekten sinir bozucu.. Bağlantıyı koparanı hükmen mağlup saysalar bak sen gör o zaman bu yönteme başvuruyorlarmı.. Konami nin bunu çoktan düşünmüş olması gerekiyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: 90aTakar

quote:

Orijinalden alıntı: aLoneaqLe

Sanırım bu konuya ML Online'a ilk başladığımda mesaj yazmıştım. Şu anda takımım gayet iyi durumda, Mandanda, A.Cole, T.Silva, I.Cordoba,S.Ramos, Essien, Hamsık, Silva, Rooney, Pedro, Adebayor, yedekte de Tuncay şimdilik. Bu hafta tekrar 3. Lige düştüm malesef ama sebebi oyun oynadığını zanneden playerlar!

Umarım 2012 de düzeltirler üstad bu iğrenç ve can sıkıcı durumu.. Gerçekten sinir bozucu.. Bağlantıyı koparanı hükmen mağlup saysalar bak sen gör o zaman bu yönteme başvuruyorlarmı.. Konami nin bunu çoktan düşünmüş olması gerekiyordu

KONAMI cok yanlıs yaptırımlar pesınde.
    Banlandıgımı bazı arkadaslar bılır gecenlerde burdan belırtmıstım.
    Banlayacagına baglantı kopartanı hukmen yenık sayacaksan yendıgı taktırde alacagı paranın 2 katınıda duseceksın.
    Bak bakalım hıle kalıyor mu ?
    Benı 30 gun banladı da ne oldu yıne yapacam replay ızletenlere kufur edenlere cozum mu yanı bu ?
    BOYLE SALAKCA YERSIZ VE GEREKSIZ BIR YAPTIRIM BEN DAHA HIC BIR OYUNDA GORMEDIM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pausanias -- 13 Temmuz 2011; 23:57:11 >

•  [PC] PES 2011 ONLINE MASTER LIG ANA KONU

Beyler kadromun son hali bu elimde 2 milyona yakın para var nereyi değiştirsem şeytan diyo sat takımın yarısını al Arshavin i ama bilemiyorum ne yapsam
  • 3-4 ay içinde yeni oyun çıkar banlasalar nolur banlamasalar nolur bu saaten sonra takımını kuran kurmus atı alan üsküdarı geçmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3rd3m35

3-4 ay içinde yeni oyun çıkar banlasalar nolur banlamasalar nolur bu saaten sonra takımını kuran kurmus atı alan üsküdarı geçmiş

Bu durumdan şu sonuç çıkıyor. PES 2012'de de aynı şeyler olacak...

Ama konami tarafı bu kez: Bakın banlamalara başladık, 2012'de bunu yapamayacaklar... Zaten kaliteli oyun yapacağız bizden ayrılmayın D İ Y O R L A R...

Ya bunu yiyip orijinale devam edeceğiz. Ya da bu sorunu çözdüklerine dair açıklama yapana kadar oyunu almayız.

Benim için ise bu sorunu çözüp çözmemeleri önemli değil. PES 2012'de Türkçe olsun yeter. Sonuçta kendi aramızda eğlenceli bir lig yapıyoruz. Yok eğer Türkçe olmazsa orijinal almam "durmak yok korsana devam" yaparım. O kadar sinir olup da bi de adamlara destek mi olalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haviconi -- 18 Temmuz 2011; 19:37:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: neolampr

[PC] PES 2011 ONLINE MASTER LIG ANA KONU

Beyler kadromun son hali bu elimde 2 milyona yakın para var nereyi değiştirsem şeytan diyo sat takımın yarısını al Arshavin i ama bilemiyorum ne yapsam

Sonunda Arshavin i aldım bu adam başka bişey , Yaklaşık 6 gün içersinde takımda bayağı değişiklikler oldu takımımın son durumu artık defansı ellemeden orta sahayı değiştirmeyi düşünüyorum ....

[PC] PES 2011 ONLINE MASTER LIG ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neolampr -- 20 Temmuz 2011; 9:10:47 >

• 
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.