Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

PC Oyunları Bölümü İstek ve Görüşler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ergkce Daha Az
1 Kayıtlı Üye
47
Cevap
4
Favori
9.018
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Oyun Genel ve Diğer türler >> PC Oyunları Bölümü İstek ve Görüşler
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    14247 Mesaj

Merhaba andelip,

Belirttiğiniz üzere bu yama meselesi, artık gelinen noktada kendine has bir alt forum açılması adına gereklilik haline geldi gibi. Meseleyi sonuca bağlamak adına kısa bir değerlendirme yapalım, öneriniz için teşekkür ederim.

İyi forumlar dilerim;
    |
    |
    andelip kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

An Abandoned Awe of Autumn
    We´ll be ready when the curtain might fall...
    And now I have no more words to say; Forever yours...
  • Binbaşı
    1084 Mesaj

Bir gelişme var mı acaba?Hızla yeni yama çalışmaları geliyor ama hala alt forum mevcut değil.Kısa sürede ilgilenirseniz memnun oluruz.

İyi çalışmalar.
    |
    |
    ANDREI kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Henüz öneriyi yaptığınız gün durumu değerlendirdik, olumlu şekilde karara bağladık lakin hayata geçirme hususunda teknik iş yükü ve işlem önceliğine göre programcı arkadaşları beklemedeyiz.

Gecikme için kusura bakılmasın,

İyi forumlar;
    |
    |

• Bölüm Yetkilisi
    14247 Mesaj

http://forum.donanimhaber.com/forumid_2561/tt.htm

Öneriniz için tekrar teşekkür ederim. Forumda mevcut ilgili konuları da bölümümüze kısa sürede taşımaya başlayacağız.

İyi forumlar;
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    |
    |

• Binbaşı
    1084 Mesaj

İlginiz için asıl ben teşekkür ederim.Sizlere kolay gelsin.

Saygılar.
    |
    |
    ANDREI kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    sabit konuları komple görmek istemiyorum ne yapmalıyım sadece bu bölüm değil hepsi
    |
    |
    Sistem--1: Anakart: Msi h16m-p32/w8 soket: 1555 işlemci: İntel core i3 3210 3,20 ghz 1155 Pin 3.nesil Ram: 4 gb 1600 kingston hyperx 4 gb 1600 corsair vengeance ddr-3 1600 mhz Harddisk-1: Kingston 120 gb ssd sata-3 Harddisk-2: 320 gb western digital blue sata-2Harddisk-3: Western digital green 1 trb sata-3 Güç Kaynağı: 400 watt power suply Fare: Everest sgm x7 oyuncu fare Klavye:Zalman-zm-k200m oyuncu klavye Kulaklık: Rampage Sn-R1 Gaming Kasa: Kasa; Zalman ZM-T3 Mini Tower gaming Kasa Monitör: Aoc 19,5 Led Monitör ---- 106 ekran nexon led tv Ekran Kartı: AMD Radeon HD 7730 2 GB 128 Bit ddr-3 pcex 3,0 Ses Sistemi:Sunny 5-1 Ses sitemi Mouse-Pad: Razer
  • Çavuş
    62 Mesaj
    Adını hatırlayamadığımız oyunları direk konu açıp sorsak daha iyi olur diye düşünüyorum. Sabit konuda herkes tarafından görülmüyor sorularımız. Konuya sürekli yeni yanıtlar geldiği için bizimkiler önceki sayfalarda kalıyor veya oyun sormayacak olan çoğu kişi sabit konuya girmiyor böylece sorularımız az kişi tarafından görülüyor. Benim dediğim şekilde hem soruları daha çok kişi görmüş olur ve cevap almamız daha kısa sürer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WallCrack -- 25 Temmuz 2017; 0:51:32 >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Reklamlar
e-ticaret
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
google reklamları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.