Şimdi Ara

!!! PC'niz Güvende Mi Değil Mi ? - Tıklayın Öğrenin !!! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
184
Cevap
0
Favori
14.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende hiç bir şey yok ve bilgisayarım virüs dolu en son bilgisayarcı öyle demişti %48 çıktı
  • Ad-Aware SE Personal + Spybot - Search & Destroy + Eset Nod32 programlarımla test ettim % 70 sonuç verdi
    Ardından Spyware Doctor programınıda yükledim yine sonuç değişmedi % 70 , düşük olan yer Frewall görünüyordu,

Frewall --- Poor yazan yerdeki seçeneği açınca , şu programları öneriyordu;

Kerio Personal Firewall
    McAfee Personal Firewall
    Zone Alarm Professional
    Symantec İnternet Security

Bende ashampo firewall 1.2 programını indirdim ve kurdum, eksiklik frewall da ise ashampo firewall dosyası Test sonucunu yükseltmesi gerekirdi; ama sonuç yine değişmedi % 70

ashampo firewall programını kaldırdım ve zone alarm programını kurdum sonuç % 92 ,

EVET zone alarmdan sonra sonuç % 92 oldu.

Arkadaşlar bence active security monitor programı sadece kendindeki tanımlı programlara göre test yapıyor,
    Aynı işi yapan diğer programlar varken onları kabul etmiyor ve sadece kendinde tanımlı olan dosyalara göre derecelendirme yapıyor.

Formun inceledim Sonucu düşük çıkan arkadaşların genelde frewall --- poor uyarısı veriyor, yani antivürüs programlarını o kadarda önemsemiyor, tek derdi bilgisayarlarımıza kendi istediği firewall programlarını yükletmek,

Yani active security monitor programının yaptığı test bir halta yaramaz!!!
    Sadece zone alarm programı ile % 70 olan test sonucunu % 92 ye çıkarıyorsa bence active security monitor reklam kokuyor. REKLAM KOKUYOR MAYK

• Bende sadece BitDefender Total Security var ve %85
  • kaspersky 6 da %65 hiç deişmiyor bu welet saolun paylaşım için birde Türkçe menü olsa çok hoş olumuş eksigi kapatırdık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BİLÂL85 -- 21 Ocak 2008; 0:57:34 >
  • bu program bazı virüs programlarını görmüyo galiba
    bide kaspersky sandığımdan düşük sonuçlar vermiş
  • Teşekkürler
  • geçin bole proğramları asıl güvenlik kullanıcıdır siz kendi bilgisayar bilgilerinizi kontrol edin.
  • %41 aboovvv hiçbir antivirus kullanmıyorum
  • ya aslında böle programlarla güwenligini ölçemeyiz çünkü kasberk nod32 ve avast oldugu halde %65 halen öle halen öle degişmedi gıcık bir pro görüşüm böle
  • Bu program zararli degil dimi ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: World of Wireless

quote:

Orjinalden alıntı: serkan dağlı

%93 sadece symantec yüklü ve sadece pc utilities poor çıktı diğerleri full

acaba o ne (PC UTİLİTİES) ?????????

Bilgisayarda yedekleme veya pc optimizasyonu için programlar olup olmadığını kontrol ediyor.
  • Bilgisayarda Kaspersky 7.0 + Adwatch2007 olmasına rağmen %69

Spyware i nedense yok gosteriyo
  • @SithMASTER
    Bu program her zaman doğru sonuç verecek diye şart yok.Çok takılmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Midgardian -- 29 Ocak 2008; 4:24:36 >
  • %64 Çıktı.

• teşekkürler güzel bir proğram.
  • avast + avg + bitdefender + avira + ad aware + a-squraed + spyware terminator + super antispyware = %48
  • http://r.apidshare.com/files/68014617/Active_Security_Monitor.rar

rapid linki arkadaşın verdiği linkten indirmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerista -- 6 Mayıs 2008; 0:04:17 >
  • bu programın bişey ölçtüğü yok sadece programların var olup olmadığına bakıyor bence sonuçlar yanıltıcı
  • Girinhttps://www.grc.com/x/ne.dll?bh0bkyd2 adresine (bu link çalışmazsawww.grc.com'a girip shields up'a tıklayın), veyahttp://security.symantec.com/sscv6/home.asp adresine girip online test edin.www.grc.com'daki leak test'i de indirin, firewall'unuz içerden dışarıya çıkanları engelliyor mu görün.

• link sağlammı ?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.