Şimdi Ara

PC Mİ MAC Mİ YOKSA...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1

PC Mİ MAC Mİ YOKSA...

(En Son Oy Tarihi: 3.1.2016)
Giriş
  • arkadaşlar baz yerlerdeki anketleri gördüümde milletin çoğu mac i tercih etmiş bunun nedenenini bilmiyorum ama, sizce hangisi daha iyi nedenlerinide yazarsanız sevinirim.......

saygılar sevgiler

• macintosh bence o kadar iyi değil. ben gerçi kullanmadım ama ark'ın babasının bilgisayar'ı öyle idi pek fazla oyun yok! gerçi olan oyunlarda harika
    ama ben pc derim
  • MAC pahalı ya
  • Ya şimdi şöle bişi var.. iş sahasında macintosh için bulunmaz bir alet diyolar..
    bi tane tanıdık abi var 10 yıl amerikada yaşamış adam PC den nefret ediyo ne kadar geri kalmış falan düzgün iş çıkartamıyosun falan vs. vs. valla mac hakkında fazla bi araştırma yapmadım ama yani amerikada yaşayanlar ve prodüksiyon grafik işiyle uraşanların tek tercihi mac diye biliyorum...
  • mac pc nin yapamadığı bir cok seyi yapıyor kullanım amacları farklı.
  • MAC bende kullanmadım ama işletim sistemi en güvenli olan oymuş diye okumuştum bi yerlerde
  • Arkadaşlar macintosh teknik destek işi yapıyorum. Kısaca şöyle söyleyeyim :Window tabanlı bir bilgisayarla yapabileceğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Üstelik çok daha hızlıdır. Ve inanılmaz sağlam makinalardır ve sistemi neredeyse göçmaz. Ama alabileceğiniz en ucuz macintosh ile (1400 Dolar) kaç pc toplanabileceğini siz daha iyi bilirsiniz
    Sevgiler
    Nejdet
  • mac grafik için mükemmel bir makinedir.
  • pc .....

(alışmamış k.ç da don durmazmış)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kevin_romeo

pc .....

+1
  • bu aleti kullanın bakalım bir daha pc kullanıyormusunuz

->http://www.apple.com/powermac/
  • PC

ama imkan bulursam MAC i de denemek isterdim
  • bu işlerden anlayan birisi mac le ilgili ayrıntılı bilgi verirse sevinirim.

mac uzaktan bakıldığında kusursuz bir manken i andırıyor. Tasarımda pc ye 10 basar, ancak bu manken kızımız ilişkiye başladıktan sonra bizi üzecek bir şeyler yapar mı bilemem.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kevin_romeo

pc .....

+1 de benden
  • eskiden mac kullanıcısıydım.. (taa quadra zamanından) ve grafik performansı şaşırtıcıydı. yaklaşık 60MHz 486 ayarındaki cpu su ile (motorola MC68040 ;25MHz) ile 640*480 de tam ekran quicktime video oynatmıştım sistem 8 aracılığıyla.. harici cacheler performansı uçuruyordu vesselam.. pc de kaç zaman aynı değişken küme mantığı gelmedi.

Aynı şekilde ben de Pegasoslar ve hatta Amiga Cluster dan yanayım.. onda expansion olarak G4 takılabiliyor. :D

Program sıkıntısı da olmasa çok farklı çizgide ve çok hızlı bir platform bunlar. Ama piyasanın temel cephesi olan windows ta da bişeyler sınırlı kaldı..

özellikle en son geliştirilen ppc windows , NT 4.0 idi.

tam ppc ye uyumlu bir directX + sistem kurulabilse performans çok daha fazla olur..
  • Kim ne derse desin Apple

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.