Şimdi Ara

Pc Kendi Kendine Reset Atıyor.. (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
209
Cevap
5
Favori
261.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • eger donanımda birşey yoksa yani kasa temizse ısılarda sıkıntı yoksa büyük ihtimal trojan vs yemiş olabilirsiniz combofix ve anti malware spyware ile taratın
  • Konunun tarihine bakın ve daha fazla yazmayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar yıllardır mevcut bi sıkıntı ve cevap yok bende birisi bu problemi mantıklı bir şekilde çözmüş olmak zorunda yazın abi yazın korkmayın ya !!!
  • arkadaşlar bu ve benzerı durumlar basıma geldı. bildigim kadarını anlatayım. öncelikle pc bileşenlerı temiz mi ? işlemci fanı ekran kartı fanı temız mı ? eger değil ise bundan kaynaklı ısınmadan kaynaklı reset atma durumu olur. eger temiz ise . ramlerde sorun olabılır . eger ramde temiz ise power supply anakarta baglantı kablosunda sorun olabılır . bunlarda yok ise en son anakart arızasıdır. gördügünüz gıbı saymadıgım bileşen bı hard dısk bide işlemcı kaldı sanırım. devamlı reset atma durumlarında bu bileşenlerden çıkan arızalar başı çekiyor. he emin olmak icin ney yapabilirsiniz ? yedekte bir pc var ise parçaları tek tek takıp aynı arızayı diger taktıgınız pc de de yapıyor mu kontrol edersınız böylelikle hatanın asıl kaynagını bulursunuz. he imkanım yok pc yok baska dersenız. teknık servise götüreceksınız pc yı .
    az konuyu açayım. benim ilk pc hatası ramlerden kaynaklandı. ramlerden biri arızalı oldugu icin. bellek oyunda yada yukleme islemi sırasında kıtlenıp reset atıyordu. bildgin mavı ekran verıyordu yanı.. sonradan işlemciden kaynaklanan resetlenme oldu , pc kullanırken bi anda kapanıyordu. megersem ıslemcı ısınıyormus . temizligini bakımını yapınca oda gecti. en son başıma gelen ise. pc acarken devamlı resetleyıp tekrar başlıyordu. ekrana goruntu dahi gelmeden devamlı reset atıyordu.. megersem anakart bozukmus. neyse benden bu kadar ..

• MERHABA ARKADAŞLAR BENİM BİLGİSYARIM MAVİ EKRAN VERİYORDU ÖRNEĞİN BAD_POOL_HEADIR driver_irql_not_less_or_equal

GİBİ HATALR VERİYORDU ŞİMDİ İSE PC KENDİNİ RESETLIYOR YADA KAPANIYOR EKRAN DA 2 3 DK BEKLEMEK LAZIM GELMESİ İÇİN YARDIM EDERSENİZ

SEVİNİRİM.

• dostlar benim pc,

sıcaklık da yok ayrıca havalar soğuk bu aralar, yine de reset atıyor, kendiliğinden başlıyor,

ekrana hiç bir bilgi de gelmiyor aylardır çözemedim,

işlemci mi hdd mi derseniz testlerini de yaptım sorun gözükmüyor,

aylardır çözemedim nolur bir yardım ediniz,

İyi çalışmalar
  • sistemim,

a6 5400k işlemci Apu'lu,

300-400 w psu önceden 450+80 vardı yine yapıyodu psu derseniz eğer,

f2a55mlk anakart asus,

r7 260x oc edition ekran kartı

4gb ram,
  • super bir açıklama fadalı oldu teşekkürler.

izmir içindeki arkadaşlar bir konuda yarcımcı olabilirim Beyaz eşyalarınız bozulduğunda sıradan bir tamirci yerine uzman bir teknik servise yaptırmanın pek çok avantajları vardır. İşinde uzman profesyonel kişilerce tamir edilen beyaz eşyalarınız yıllarca verimli bir şekilde kullanmanızı sağlar. İyi bir tamir ve bakım ile eşyalarınızın ömrü uzar ve yenisini alma külfetinden kurtulmuş olursunuz. Gaziemir ilçesinin tüm mahalleleri için hizmet veren Arçelik Servisi olarak Arçelik marka tüm beyaz eşyalarınız için yardım alabileceğiniz güvenilir adreslerden biridir. Yılların verdiği tecrübe ile sizlere hizmet veren firmamız uzman teknik kadrosu ile her türlü tamir, bakım, onarım ve montaj işlerinde sorununuzu kısa sürede halleder. Beyaz eşyalarınız bozulduğunda uzun süre yapılmadığında büyük sorun teşkil edebilir. Örneğin yaz gününde buzdolabınızın bozulduğunu ve bir hafta gibi bir süre tamir edilmediğini bir düşünün ne kadar da zor olurdu değil mi? Oysaki uzman teknik servis firmamız bize ulaştığınız aynı gün gelip evinizde tamiri gerçekleştirerek sorun haline gelmeden beyaz eşyalarınızı tamir etmektedir.www.cagri-merkezleri.com 02323489899-02322042444

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.