Şimdi Ara

PC kendi kendine alt tab yapıyor belirli aralıklarla !!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
24.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • hocam kesin klavyene su falan döküldü başka klavye ile dene
  • beyler bi çaresi yok mu bunun hala :)
  • Hocam birisi yardım etsin HORT BE
  • Arkadaşlar büyük ihtimal Windowsunuz orjinal değildir . Hele de win 7 ise kesinlikle Anahtar ürün kilidi isterken masaüstü yada alt+tab yapıyor.

Çözüm Windowsunuzu Remowe wat ile orjinal hale getirmek . Bende aynı sorunu yaşıyordum League of Legends oyuncusuyum büyük problem oluyordu. Umarım yararı olacaktır sizlere.
    Sevgilerimle.
  • Çözüm yokmu hala
  • Arkadaşlar çözümü buldum sanırım. Benim de tarayıcıda yazı yazarken satır pasif oluyor yazmak için tekrar dokunmak zorunda kalıyordum ve oyun oynarken oyunu alta atıyordu. Yabancı forumlarda yaptığım araştırma sonucunda komut istemini yönetici olarak başlattım ve komut olarak sfc/scannow yazdım. Çıkan yazıda laptop un touchpad inde hata görünüyordu. Aygıt yöneticisinden touchpad i devre dışı bıraktım ve sorun düzeldi. Sonra tekrar aktif ettim bir sıkıntı olmadı. Şuanda sorun yok gibi görünüyor. İnşallah sizde de işe yarar.

[Window Title]
    Synaptics TouchPad 64-bit Enhancements

[Main Instruction]
    Synaptics TouchPad 64-bit Enhancements çalışmayı durdurdu

[Content]
    Windows sorun için bir çözüm arıyor...

[İptal]
  • Konu hort , acil yardim cehenneme çevirdi hayatimi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • [size=5]Hort 2020 Haziran

Windows 10 Pro x64 Orijinal
    Format sonrası 0 program ile CSGO yükleyip denedim. Hala aynı sorun devam ediyor.
    Harici ekran kartı ile alakalı bir durum gibi, çünkü Eurotrack, CSGO gibi oyunlara girdiğimde harici ekran kartına yük biniyor. Nedense Alt+Tab yapıyor.

[size=5]GEÇİCİ ÇÖZÜM:

Oyun oynarken arka planda başka bir pencere açık olmasın, Tüm pencereleri kapatın. Tek pencere oyunun penceresi kalsın.
    Oyun Oynarken ALt+Tab hatası yaptığında tekrar oyuna dönmüş olacak.

Gerçek Çözümleri yetkililerden bekliyoruz...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.