Şimdi Ara

PC kapanmasına rağmen ışığı yanıyor!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bilgisayarımı toplayalı 3 seneden fazla oldu. Windows 7 professional kullanıyordum taa ki son 1 haftaya kadar.. 1 hafta önce windows 10a yükselttim ama bi sorunum var.
    Win7 kullanırken bilgisayar kapalıyken kasa elektrik akımını kesiyordu (kasanın ışığı, takılan usblerin elektrikleri kesiliyordu). Win10 a yükselttikten sonra bilgisayarı kapatınca kasa elektrik akımını kesmemeye başladı (kasanın ışığı yanık kalıyor ama içteki fanlar vs duruyor, usblerden elektrik geliyor).
    Usblerden elektrik gelse n'olcak sanki diyebilirsiniz belki ama internet sıkıntısı yaşatıyor bana!.. Airties (air 2411di sanıım) kablosuz alıcım var. Bilgisayar kapanınca elektrik akımı devam ettiğinden dolayı bu alıcının power ışığı hep yanık kalıyor. Bu durumda bir sıkıntı yok. Ama bilgisayarı açtığım zaman kablosuz alıcıyı görmüyor; her bilgisayarı açtığımda alıcıyı söküp takmam gerekiyor. Umarım durumu anlatabilmişimdir...
    Benim istediğim tek şey şu: bilgisayar kapandığında kasanın elektriği kesilsin; usblere elektrik geçişi olmasın. Bunu nasıl yapabilirim. Biostan falan yapabileceğim bişey varsa yardımlarınızı bekliyorum...

PC donanımı:
    Asus p8b75-v anakart
    Everest i9 marka 850w kasa

Kasanın ışığı:

Kasanın ışığı:

Airties Air2411 kablosuz alıcı:

• Hocam bendede böyle oluyordu win10 ilk geldiğinde zamanla düzeldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • windows 10 geçmeyerek sorun çözülür tamamen
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuscleTower

Hocam bendede böyle oluyordu win10 ilk geldiğinde zamanla düzeldi

Hocam sizde de olan durum neydi? İnternet kesilmesi mi?

• Pc kapanıyordu ama kasa çalışıyordu artık olmuyor önceden her 3 kapamada 1 i kapanmıyordu

• Hmm. Dediğiniz durum bende de oluyor arada sırada..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.