Şimdi Ara

PC Kafayı Yedi | Yardım Edin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Önceden Söyleyeyim Konu Pek Bulamadım :/

Başlıkda yazdığı gibi pc kafayı yedi 1 - 1,5 önce temiz win7 32 bit format yaptım usb'den,sonra programları kurdum Steam,Discord vb.. Ama Sonra Kasmaya başladı kafayı yedi windows gezgini kafayı yedi mouse çift tıklıyo chrome kapanıyo(kendiliğinden) BİDE ARKADA NOD32 VAR.Hiç Uyarı vermiyor ccleaner fln kurdum yok win tuşu+ r temp gibi yerlerden dosyaları siliyorum aynı auslogis registy cleaner ile denedim pek bişey değişmedi Minecraft'da herşey en düşükte 2-3fps alıyorum kasa fln çok toz yok yeni temizledim hdd den yapay ram oluşturma var eskiden yapıyordum hiç faydasını görmedim şuan hd tune ile tarama yapıyorum sslerini atarım.(daha aklıma geldikçe eklerim sorunları)

Sistem:

Intel Pentium Dual-Core E5700 3.00 Ghz

Intel G41 Express Chipset

Hi-Level ddr2 2gb ram

Gıgabyte G41M Combo Anakart

İkiye bölünmüş 320gb hdd var 150/150

Lütfen Yardım Edin  

EDİT:ekran kartı driveri full

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BexroTR -- 26 Şubat 2021; 22:25:41 >

• win 7 güncelleme deteğini çekti virüs programlarıda bildiğim kadarıyla destek çekmeye başladı o yüzden win 7 pcnin internette korunma şansı % 1 bile değil pc nizin özelliklerine göre Windows 10 Home Single Language geçmeniz mantıklı olacaktır yaklaşık 1.3 gb ram kullanır imkanınız varsa ve anakartınız destekliyorsa ramı 4 gb yapmanız ki 8 gb ye kadar desdekliyor

http://www.google.com/ hatta ddr3 ram alın birde ssd takviyesiyle günlük isşler için pcnizi rahat kullanabilirsiniz oyunlar için bişey söyleyemem

• armagan_60 A kullanıcısına yanıt

Evet bende yeni donanım takmayı düşünüyorum ama hiç bir fikrim yok 1 - 1,5 sene önce gigabyte GTX460 almıştım 200tlye bir 2.el sitesinden bozuk çıktı uğraştım olmadı bir tavsiyeniz varmı acaba

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.