Şimdi Ara

pc kafayı yedi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: hep öyle olur zaten

kardeşim şu sorunu halletmem lazımhttp://i45.tinypic.com/289lo4n.jpg karasu ve araba ve resimlerim klasörü önemli burdaki resimler kurtulmazmı resimlerim de ugulama olarak gözüküyor belki düzelir diye sonundaki exe yazan yeri sildim olmadı benimde değil dayımın yedekte yok diyemiyorumda yarın cd alcak gelcek flaş bellehini kopyalamıştık notbuğu için sistem yükledik flaşa çünkü flaştaki dosyalarıda kopyaladık ama böyle sadece bendemi böyle gözüküyo acaba yani benim pcde ben ona ne dicem şimdiya of ki ne of kurtaramazmıyım bunları

Virüs taraması yap diyeceğim exe dosyaları silinecek Autorun denen lanet virüs bulaşmış..

Bilgisayarı güvenli modda aç resimler gözüküyor mu bak

Combofix programıyla temizlik yap bakalım inşallah kurtarabilirsin..

• güvenli mod nasıl açılıyor vistada ve güvenli modu arkadaşım önceden açmıştı siyah bi ekran çıkıyo ordan klasörleri nasıl görücez bilgisayarım filan yoktu galiba
  • quote:

güvenlik ayarları aynen şöylehttp://i48.tinypic.com/ilxhd0.jpg

ve bu yazılım engellemeyi kaldır dersem zararlı değilmi her seferinde farklı dll ler çıkıyo bi tek bu dil

İşletim sisteminin her yerine ve bütün disklere girmiş virüs onu kaldırım falan deme uğraşma yani yukardaki yöntem başarılı olur yada olmaz o bilgisayara format atmak zorundasın..

• quote:

güvenli mod nasıl açılıyor vistada ve güvenli modu arkadaşım önceden açmıştı siyah bi ekran çıkıyo ordan klasörleri nasıl görücez bilgisayarım filan yoktu galiba

Bilgisayar açılırken F8 tuşuna basıp açılan yerde Güvenli mod seçilerek..
  • yardımların için teşekkür ederim yarın sonucu yazarım format atim, iyi geceler
  • quote:

yardımların için teşekkür ederim yarın sonucu yazarım format atim, iyi geceler

Tamam.
  • Win7'ye geçtikten sonra geri dönüşlerde böyle sorunlar yaşanması çok sık PcKolikq arkadaşımızın dediklerini denemende fayda var başka pek bir yoluda yok :)
  • PcKolikq çok teşşekkür ederim arkadaşım format tekrar attım şuan sorun yok gibi arşiv gitti ama olsun bida internetten windows indirenin

AnL' teşekkür ederim arkadaşım ilgilendiğin için
  • quote:

PcKolikq çok teşşekkür ederim arkadaşım format tekrar attım şuan sorun yok gibi arşiv gitti ama olsun bida internetten windows indirenin

AnL' teşekkür ederim arkadaşım ilgilendiğin için

Eset Smart Security 5 kullanmanızı öneriyorum full kullanmak ve indirmek hakkında bilgi almak için Hemen Pm atabilirsiniz

İyi Forumlar..

Bu arada Rica ederim.

• arkadaşlar bu proglem başına gelenler için yazim dedim böyle bişey olursa diskleri biçimlendirmek yetmiyo pckoliq arkadaşımızın dediği gibi bütün diskleri siliceksiniz ve win7 vista herneyse onu tekrar yükliceksiniz ayrıca bu virüs varken yani virüsü temizlemeden pcye taktığınız her cd ve bellek te virüs bulaşıyo bu arada indirdiğim windows 7 shappire de bi virüs yokmuş tamamen flash bellekten meydana gelen bir sorunsorun oluşturan belleği kırın atın cdyi ve belleği taktığınızda otomatik açılırya dosyaları görüntüle media playerla aç filan işte onun yerine bilmemne exe çalıştır yazar altındada bilinmeyen yapımcı yazar işte o diski belleği cdyi herneyse atın virüslü o ben allahtan 1 cd bir hafıza kartıyla olayı kapattım virüslüyken program arşivlerimin olduğu oyunların olduğu diskleri takmadım taksam o cdlerde artık kullanılamicaktı umarım başınıza gelmez böyle bişey usb belleklere dikkat!

• quote:

arkadaşlar bu proglem başına gelenler için yazim dedim böyle bişey olursa diskleri biçimlendirmek yetmiyo pckoliq arkadaşımızın dediği gibi bütün diskleri siliceksiniz ve win7 vista herneyse onu tekrar yükliceksiniz ayrıca bu virüs varken yani virüsü temizlemeden pcye taktığınız her cd ve bellek te virüs bulaşıyo bu arada indirdiğim windows 7 shappire de bi virüs yokmuş tamamen flash bellekten meydana gelen bir sorunsorun oluşturan belleği kırın atın cdyi ve belleği taktığınızda otomatik açılırya dosyaları görüntüle media playerla aç filan işte onun yerine bilmemne exe çalıştır yazar altındada bilinmeyen yapımcı yazar işte o diski belleği cdyi herneyse atın virüslü o ben allahtan 1 cd bir hafıza kartıyla olayı kapattım virüslüyken program arşivlerimin olduğu oyunların olduğu diskleri takmadım taksam o cdlerde artık kullanılamicaktı umarım başınıza gelmez böyle bişey usb belleklere dikkat!

USB bellekler çok virüs taşıyan Disklerdir.

Söylediklerime katıldığın için ayrıca teşekkür ederim.

Son olarak şunu söyleyim Formattan sonra Driverleri DVdden sonrada İnternet yoluyla Antivirüs programı indirin kurun kısaca sisteme ilk kuracağınız program Antivirüstür

İyi Forumlar diliyorum herkeze.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.