Şimdi Ara

[PC] ISTANBUL MAFIA PRO CLUB(DIV 1 7 TITLE) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: rezeyurt

insanoğlunun başarı için yapamayacağı bir şey yokmuş ben bunu anladım "mrexcuse" yani origin id:emiroglu ve ekürileri sdoruk,doruklemi benim şuanki ve eski takımımda uzun süredir oynadığım adamlardı fakat hiç bir sorun yokken div1 deki ve 3 title olan muhteşem pro club Istanbul Mafia ya gitmeyi tercih ettiler yani burdan anlıyoruz ki bu 3 şahıs sadece iyi gün dostudur hele aarda ya gelirsek o adamın olduğu bir kulübün bırak 3 title almasını div1 de olması bile mucizedir diye düşünüyordum ve haklıda çıktım bunların kulübündeki bütün başarılar bug ile gelmiştir oyun yenik giderken formation ı toplam 10 kişi olan bir taktiğe alıyorlar ve oyun hata veriyor böylece kritik maçlarda hiç kaybetmiyorlar yoksa deminde söylediğim gibi aarda nın olduğu bir takım bırak title almayı div2 de bile sabit duramaz açık ve net ama merak etmeyin ksıa bir süre sonra delete olacak muhteşem kulüpleri çünkü kulübe girip hile yaptığını öğrenen çoğu arkadaşım şikayet etti

istediginiz yere şikayet edebilirsiniz sıkıntı yok :) vallahi daha once elitereloadedla da maca cikmistim onlarda hile yapıyor ozaman ;) ben bu takımda sadece bir oyuncuyum benim oldugum yerle hicbir alakası yok bunu da aklına sokarsın umarim bu kadar kıskançlık yapmayin gidin baska takımda oynayin ozaman

• quote:

insanoğlunun başarı için yapamayacağı bir şey yokmuş ben bunu anladım "mrexcuse" yani origin id:emiroglu ve ekürileri sdoruk,doruklemi benim şuanki ve eski takımımda uzun süredir oynadığım adamlardı fakat hiç bir sorun yokken div1 deki ve 3 title olan muhteşem pro club Istanbul Mafia ya gitmeyi tercih ettiler yani burdan anlıyoruz ki bu 3 şahıs sadece iyi gün dostudur hele aarda ya gelirsek o adamın olduğu bir kulübün bırak 3 title almasını div1 de olması bile mucizedir diye düşünüyordum ve haklıda çıktım bunların kulübündeki bütün başarılar bug ile gelmiştir oyun yenik giderken formation ı toplam 10 kişi olan bir taktiğe alıyorlar ve oyun hata veriyor böylece kritik maçlarda hiç kaybetmiyorlar yoksa deminde söylediğim gibi aarda nın olduğu bir takım bırak title almayı div2 de bile sabit duramaz açık ve net ama merak etmeyin ksıa bir süre sonra delete olacak muhteşem kulüpleri çünkü kulübe girip hile yaptığını öğrenen çoğu arkadaşım şikayet etti

senin nasıl bi kişilğe sahip oldugunu çoğu kişi biliyor rmro kardesim o yuzden istedigin yap klubu sildir gerekirse o başarılara biz sıfırdan da ulasmasini biliriz hic canını sıkma sen ;)

• quote:

alt tarafı bi oyun oynuyoruz sen niye bu kadar gerildin ben onu anlamadım.senin takımından çıkarkende bi triplerdeydin zaten gidin bakalım falan.hayır seni takıma mı almadılar neden bu afra tafra.mükemmel oynuyosan bul şahane adamlar burda insanlara laf atma.sanki şampiyonlar ligi müsabakasındayız şikayetler falan hayırdır yani.laf etmedik bişey etmedik.insanları eğlencesinden mahrum etme.

• Canım kardeşim ben 32 yaşındayımki sana hiçbir zaman yaşımı söylemedim.Origin'den eklemişsin kabul ettik takımına davet ettin dedik tamam gelelim hepbirlikte oynayalım.Sonra baktık kurduğun takım 2-3 kişiyle dönüyor bende forumdan şu an olduğum takımı buldum.Sanada kırılmayasın diye uygun bir dille söyledim.Ben senin 3 senelik kontratlı oyuncun değilimki böyle başarı için filan laflarıyla burda nickimi ve idmi insanlara söyleyip karalamaya çalışıyorsun!Kim hile yapıyorsa yapıyordur ben orasını bilmem ama sana şimdiye kadar saygızılık yapmayan birine karşı olan bu tutumun hiç hoş değil.Senden tek isteğim benimle bir sorunun varsa bunu aramızda çözelim.İnsanlarla diyalog kurmak birçok sorunu çözer emin ol.Kendine iyi bak canım kardeşim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrexcuse -- 14 Nisan 2013; 22:03:09 >
  • GUNCELLEME:Takimimizi istedikleri kadar yerden yere vursunlar hic onemli degil,6.titleimizi da aldik alnimizin akiyla kimseye bisey kanitlamak zorunda degiliz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aarda -- 15 Nisan 2013; 0:46:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrexcuse

Canım kardeşim ben 32 yaşındayımki sana hiçbir zaman yaşımı söylemedim.Origin'den eklemişsin kabul ettik takımına davet ettin dedik tamam gelelim hepbirlikte oynayalım.Sonra baktık kurduğun takım 2-3 kişiyle dönüyor bende forumdan şu an olduğum takımı buldum.Sanada kırılmayasın diye uygun bir dille söyledim.Ben senin 3 senelik kontratlı oyuncun değilimki böyle başarı için filan laflarıyla burda nickimi ve idmi insanlara söyleyip karalamaya çalışıyorsun!Kim hile yapıyorsa yapıyordur ben orasını bilmem ama sana şimdiye kadar saygızılık yapmayan birine karşı olan bu tutumun hiç hoş değil.Senden tek isteğim benimle bir sorunun varsa bunu aramızda çözelim.İnsanlarla diyalog kurmak birçok sorunu çözer emin ol.Kendine iyi bak canım kardeşim...

siz bana çıkarken sebep olarak ne gösterdiniz.? ortada hiç bişe yokken ben çıkıyorum dedin arkandanda diğer 2 si çıktı 32 yaşında olabilirsin bu bişeyi değiştirmez ama sen bana çıkarken takım istediğim gibi değil veya senle anlaşamıyoruz gibi bir sebep söyledinmi hayır şimdide gelmiş diyalog kurmak herşeyi çözer diyorsun sadece yeni takımla değil eski takımdan beri oynuyoruz biz sizle en azından çıkarken bir sebep belirtmeniz lazımdı şimdi Istanbul Mafia dan da çıkmışsınız ne oldu bekeldğiniz verimi alamadınızmı yoksa hileyle oynamaktanmı sıkıldınız neyse yolunuz açık olsun

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mrexcuse

Canım kardeşim ben 32 yaşındayımki sana hiçbir zaman yaşımı söylemedim.Origin'den eklemişsin kabul ettik takımına davet ettin dedik tamam gelelim hepbirlikte oynayalım.Sonra baktık kurduğun takım 2-3 kişiyle dönüyor bende forumdan şu an olduğum takımı buldum.Sanada kırılmayasın diye uygun bir dille söyledim.Ben senin 3 senelik kontratlı oyuncun değilimki böyle başarı için filan laflarıyla burda nickimi ve idmi insanlara söyleyip karalamaya çalışıyorsun!Kim hile yapıyorsa yapıyordur ben orasını bilmem ama sana şimdiye kadar saygızılık yapmayan birine karşı olan bu tutumun hiç hoş değil.Senden tek isteğim benimle bir sorunun varsa bunu aramızda çözelim.İnsanlarla diyalog kurmak birçok sorunu çözer emin ol.Kendine iyi bak canım kardeşim...

siz bana çıkarken sebep olarak ne gösterdiniz.? ortada hiç bişe yokken ben çıkıyorum dedin arkandanda diğer 2 si çıktı 32 yaşında olabilirsin bu bişeyi değiştirmez ama sen bana çıkarken takım istediğim gibi değil veya senle anlaşamıyoruz gibi bir sebep söyledinmi hayır şimdide gelmiş diyalog kurmak herşeyi çözer diyorsun sadece yeni takımla değil eski takımdan beri oynuyoruz biz sizle en azından çıkarken bir sebep belirtmeniz lazımdı şimdi Istanbul Mafia dan da çıkmışsınız ne oldu bekeldğiniz verimi alamadınızmı yoksa hileyle oynamaktanmı sıkıldınız neyse yolunuz açık olsun

ortalıgı karıstırıp sonra hicbisey olmamıs gibi geri çekilip laf atmak senin kişiliğin rmro9 ;) o yuzden cok fazla konusma derim artık

• Gerçek yüzünüz belli oldu kardeş SUS ARTIK ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4F3

Gerçek yüzünüz belli oldu kardeş SUS ARTIK ;)

olayı bilmeden konusan cok oldugu icin sıkıntı yok ne düşündüğün dostum seni burda ne oldugunu herkes gördü ekran görüntüsü aldıgım an bittin sen zaten haberin yok ;)
  • Arkadaşlar 90 over oyuncum var rb lb cdm mevkilerinde çok iyim ama hile hurda işine girmem adam gibi namusunuzla oynarsanız konuşalım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpez -- 18 Nisan 2013; 9:07:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpez

Arkadaşlar 90 over oyuncum var rb lb cdm mevkilerinde çok iyim ama hile hurda işine girmem adam gibi namusunuzla oynarsanız konuşalım..

originden eklersen origin id:XelcukMelo ekle anlatirim sana olayi
  • herkeze başarılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4F3 -- 19 Nisan 2013; 11:56:53 >
  • CDM mevkisine ve GK mevkilerine tecrubeli arkadaslar aranıyor iletisim origin id:XelcukMelo
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.