Şimdi Ara

Pc in Desk ( Masa içi PC ) eXtreme yapım. %100 Tamamlandı. FINAL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
84
Cevap
8
Favori
7.194
Tıklama
Tüm Forumlar >> Overclock, Soğutma ve Modifikasyon >> Overclock, Soğutma ve Pc Modifikasyon >> Pc Modifikasyon >> Projeler >> Pc in Desk ( Masa içi PC ) eXtreme yapım. %100 Tamamlandı. FINAL
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3223 Mesaj
    Hayırlı olsun hocam, elinize sağlık bak bak doyamadım. :) Sorunsuz günlerde kullanırsınız İnşallah.
    |
    |
    |
    |
    |
    |

yurtdışındaydım yeni gelip bakabildim kısa zamanda paylaşımlarıma devam edecem.
    |
    |
    |
    |
  • Yarbay
    2140 Mesaj
    Hocam seninle koltuk vesilesiyle tanıştık, tanışmamıza istinaden bu konudan haberim oldu. Maşallah çok güzel olmuş. Harcanabilir paranın olması ayrı bir konu, çok emek verilmiş belliki, ben yarısına gelmeden pes ederdim açıkçası. İyi günlerde kullanın, elinize emeğinize sağlık.
    |
    |
    AMD Ryzen7 3800X | Asus Crosshair VII Hero | Asus Strix RTX 2080 O8G | Gskill TridentZ 3600CL15 | Noctua NH-D15 | Samsung 850 Evo 500GB | XPG SX8200 Pro 512GB | Evga 850P2 | Phanteks Evolv X | MSI MAG341CQ
  • Çavuş
    85 Mesaj
    Harika olmuş hocam, elinize sağlık.
    |
    |
    |
    |
    Son zamanlarda kasamin bana yetmemesinden oturu benimde yapmak istedigim sey buna benzer projelerdi. Googledan surekli bakiyordum. Fakat su ana kadar DH ye bakmak aklima gelmemisti ve boyle bir bolum oldugunu hatirladin Sizinki gercekten guzel olmus. Bu isler pahali isler. Umarim banada guzel vizyon olur. Gule gule kullanin. Ayrica konuyu henuz okumadim mobilden giriyorum. Belki cevaplandirdiniz ama ben yine sorayim siz duruma gore bilgilendirin beni lutfen. Bu peojeyi hayata dokerken suna dikkat et, soyle yapsaydim daha iyi olurdu, soyle yapsaydim daha cok vakit kazanirdim dediginiz seyler illaki vardir. Bunlari ozelden veya buradan paylasirsaniz cok sevinirim.
    |
    |

bu kadar detaylı olmasada yapmak istediğim bir şeydi:)

ikeadan aldığım aşağıdaki ufak masayı modlamak istemiştim, fırsat bulupta uğraşamadım...

Maaşallah Maaşallah diyelim nazar değmesin... Güle güle kullanın...
    |
    |
    Yırtarım dağları, enginlere sığmam, taşarım.
  • Yüzbaşı
    521 Mesaj
    gecen marangoza gittim bilgisayar masasi yapar miisin abi dedim yaparim dedi kac dedim 50 lira dedi anlastik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

:D

cevaplar için teşekkürler arkadaşlar.

uzun süredir yoktum taşınma işlerimden dolayı.

Masadan sonra bide gamer room projem var onu da bitirmeye çalışıyorum sizinle yakında paylaşacam.

Özel sorularınızı mesaj olarak yollayabilirsiniz.
    |
    |
    Bahsedilenler: Archamanel , capacitor , sonerhac
    |
    |
  • Yüzbaşı
    439 Mesaj
    Kazasız belasız iyi günlerde kullanın. Çok beğendim

Bunsuz olmaz

|
    |
  • ¦Pentel Smash ? Graph 1000 ? GraphGear 1000 || Lamy Safari Matte Black
  • ¦Samsung 55" 3D LED Smart Tv || Samsung S7 Black
  • ¦
  • Yarbay
    5770 Mesaj
    Spor araba alırsın da marş basmanın ayrı bir zevki olur.
    Bu bilgisayarın başına geçmek bile ayrı zevk verir.
    Çok iyi gerçekten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pcwolf28 -- 26 Ocak 2017; 14:28:51 >
    |
    |
    Asus Prime Z270-A - İntel İ7 7700K 5.0 Ghz(Delid-1.23v) - Zotac GTX 1070 AMP EXTREME - Corsair CMK16GX4M2B3000C15B 16GB - Samsung 850 Evo 500 - Toshiba P300 2TB - Corsair H150i Pro- Thermaltake Core V71 TG - ASUS PCE AC68 - Evga 750GQ - Logitech G602 - Acer Predator XXB71HUABMIPRZ- Corsair MP510 480 GB
  • Yarbay
    3964 Mesaj
    sistem güzelmiş boş vaktim olduğunda videoları izleyeyim merak ettim güle güle kullan
    |
    |
    Asus Z170 Pro Gaming | ASUS ROG Strix GeForce GTX 1080 Ti 11GB | Intel Core i7 6700K 4.0 Ghz | Corsair Hydro Series H100i v2 240 mm | 2x Noctua NF-F12PWM | 2x Corsair ML140 Pro Rot LED | Hyperx Savage 16 GB 2800Mhz DDR4 CL14 | Corsair 400C Mid-Tower Case
    Evga 650GQ Gold 80+ PSU
    | Samsung 850 Evo 250GB SSD
    Acer Predator XB271HU 1440p IPS G-Sync 165Hz Gaming Monitor
    | WD 1TB
    Corsair K70 LUX RGB | DXRacer Sentinel Gaming Chair | - Logitech G900 Chaos Spectrum | HyperX Cloud II Gaming Headset Red | Razer Firefly Chroma Cloth Mouse Pad | Samsung UE-55MU9000
  • Yüzbaşı
    380 Mesaj
    Mükkemmel olmuş ama o riot games pek olmamış bu kadar sistemi sadece lol oynamak için yaptıysan yazık olmuş.

|
    |
    SİSTEMİM: İşlemci : AMD Ryzen 1700 ................. Ekran Kartı : ASUS Strix Nvidia GTX 960 Anakart : ASUS B350-PLUS Prime ...... RAM : Corsair LPX 16GB (8x2) 3000mhz KASA : Phanteks Eclipse P400 ............ PSU : ThermaleTake TR S2 700W
  • Yarbay
    4595 Mesaj
    Müthiş ve çok özel. Güle güle kullan. Emeğine sağlık.
    |
    |

Teşekkürler yorumlarınız için.Tabiki sadece lol oynamak için yapmadım :)

Sıvı sogutma sıvısının rengini beyazdan kırmızıya çevirdim yakında Game Room Adlı projemde hepsinin resimlerini bulabilieceksiniz.
    |
    |
    Bahsedilenler: Lecher , bseeek

Merakla bekliyorum. Çok hoşuma gitti tasarımın. Çok pahalı bir zevk ilerde belki bende birgün yapabilirm inşallah.

|
    |
    Bahsedilenler: xLazine
    SİSTEMİM: İşlemci : AMD Ryzen 1700 ................. Ekran Kartı : ASUS Strix Nvidia GTX 960 Anakart : ASUS B350-PLUS Prime ...... RAM : Corsair LPX 16GB (8x2) 3000mhz KASA : Phanteks Eclipse P400 ............ PSU : ThermaleTake TR S2 700W
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
üniversite
haberler
Canlı Tv izle
SEO
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.