Şimdi Ara

PC için Xbox Kolu Alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
43
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 22 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • musetea (1 mesaj) SakuraiTomoki (1 mesaj) 007messi (1 mesaj) LaViTz (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2 mesaj) Mobil (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Oyun Genel ve Diğer türler >> PC için Xbox Kolu Alınır mı?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    961 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Selam.

PC'de oyun oynuyorum. Hitman ya da Forza gibi oyunlar için XBox oyun kumandası almak istiyorum. Tüm oyunlarda sorunsuz bir şekilde oynayabilirim değil mi?

Başka marka tavsiyeniz var mı?

|
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    GIGABYTE Z370 AORUS ULTRA GAMING // İNTEL İ3 8100 4 CORE*3.60GHZ // MSİ 4GB 1050Tİ LOW PROFİLE // RAMPAGE GALAXY-120 120MM SIVI SOĞUTMA // KINGSTON HYPER-X 8 GB DDR4 // RAMPAGE İMPOSİNG ATX RGB GAMİNG CASE // SAMSUNG 240GB SSD // TOSHIBA 2 TB // SAMSUNG 1TB // XIGMATEK TAURO SERİSİ 80PLUS BRONZE M+600W // AOC Q3279VWF 2K 75 HZ MONİTOR // TRUST TYTAN+PİONEER 2.1 // A4 TECH BLOODY B2100 //
  • Yüzbaşı
    471 Mesaj

iki kolu da kullanmış biri olarak dualshock4 tavsiye ederim

|
    |
    Tartışmasız Xbox gamepad hocam neredeyse bütün oyunlarda sorunsuz çalışıyor ayrıca ergonomik olarak daha rahat tabi Dual Sense'yi ayrı tutuyorum yeni nesil olduğu için her eski oyuna destek verirmi bilinmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    İNTEL CORE İ5 10500 CPU STOK 3.1 GHZ- TURBO BOOST 4.5 GHZ / 16 GB TeamGroup T-FORCE VULCAN TUF DDR4 3200 MHZ RAM /GİGABYTE Z-490M LGA1200 MOTHERBOARD /GALAX RTX 2070 EX 8 GB 256 BİT GPU / CORSAİR FORCE LE 120 GB SSD / SEAGATE 3.5" 1TB BARRACUDA SATA 3.0 64MB 7200 RPM HDD / FSP WINDALE 4 CPU COOLER
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Masal Oku
Sohbet
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
ankara gülüş tasarımı
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,172
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.