Şimdi Ara

PC İÇİN PS4 KOLU AYARINDA KALİTELİ GAMEPAD ÖNERİSİ!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Akadaşlar merhaba... Pc'de witcher 3, assassin's creed origins gibi oyunlar için iyi bir gamepad önerisi istiyorum. Daha önce Kontorland marka gamepadim vardı ve tuş kombinasyonları, analog ayarları farklıydı ne yaptıysam tuş-analog ayarlarını değiştiremediğim için oyunları oynayamadım ve öylece kullanamadan atıldı bir köşeye yıllarca! Gene aynı sorunla karşılaşmak istemiyorum tuş ve analog ayarları düzgün ps4 kolu ayarlarında olması önemli lütfen uğraştırmayacak, yormayacak bir gamepad önerin!

• Xbox one s gamepad. Bana göre piyasada ki en iyi gamepad.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hidetaka Miyazaki -- 21 Haziran 2018; 18:53:25 >
  • Pc için kesinlikle one s gamepad bayadır kullanıyorum , Ds4 ile kontroller aynı olur heralde ben kullanmıyorum ps çok oynamadım ama mesela tuş olarak kareye bastığın bizde a b x y her neyse konumu aynı olur. Ha eğer değilse mecbur kendin ayarlaman gerekir. Çünkü piyasadaki her alternatif gamepad (razer gamepadler farklı olabilir kendi yazılımı vardır belki) xbox kolu gibi gösterip onun ayarlarında oynatıyor. Ds4 alsan bile pc de emulatör yardımıyla xbox ayarlarında oynarsın oyun içinde kendin tekrar ayarlaman gerekir...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya ne kadar vicdansızsınız en aşağı 200 lira dediğiniz şeyler 2 tanesi nerdeyse ps4 fiyatı biraz uygun fiyatlar yazın beyler şuraya abartmayın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.