Şimdi Ara

Pc için pes mi fifa mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2018 için konuşuyorum her ikisi için de.Birinden birini alıcam arkadaşlar.Yardımcı olursanız sevinirim.

• Sadece Pc değil hesap makinesinde bile Fifa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aarda06 kullanıcısına yanıt
    Emin misin hocam,çok net konuşmuşsun
  • Ronades R kullanıcısına yanıt
    Hocam başka hiçbir konuda bu kadar emin değilim :) Tekdüze aynı çalımlar aynı pozisyonlar aynı goller ve basit oynanış istiyosan Pes fakat daha komplike gerçek futbola yakın deneyim tartışmasız Fifa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aarda06 -- 23 Mart 2018; 14:52:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aarda06

Hocam başka hiçbir konuda bu kadar emin değilim :) Tekdüze aynı çalımlar aynı pozisyonlar aynı goller ve basit oynanış istiyosan Pes fakat daha komplike gerçek futbola yakın deneyim tartışmasız Fifa

gerçek futbolla alakası yok fifanın, herşey scriptlenmiş gibi ve oyunda bir karmaşa var sürekli sakin pas oyunu yapmak çok zor oyun hızı bana çok hızlı ve yapmacık geliyor nedense.Birde oyuncular küçücük görünüyor kamera açısından olayı karınca gibiler yani.Pesin kamerası grafikleri oynanışı felan muazzam sadece futbolcuların hareketleri konusunda fifadan geride, bütün futbolcular sanki aynı adammış gibi hareket ediyor sadece yüzleri ve fizikleri farklı fakat hareketler hep aynı.Özellikle ara sahnelerde çok belli oluyor.
  • İkisi de harika oyunlar ama fiyatları aynıysa fifayı almalısın. Vereceğin parayı fifanın daha fazla hakettiğini düşünüyorum

• Long Dark kullanıcısına yanıt
    Göreceli olması ile beraber yıllardır futbol oyunları oynayan birisi olarak Pes'de orta kafa gol ve uzaktan nerden hangi açıdan vurursanız vurun kaleyi bulması ve kalecinin ağır çekimde hep aynı animasyon ile zıplayarak gol yemesi dışında başka bir gol çeşidi yok.Oyuncuların dönüşü,tek top yapamaması,havadan ara paslarını kesememesi ve aşırı yavaş animasyonları malesef benim gözümde Pes'i Fifa'ya rakip yapamıyor.Keşke kensini geliştirse ve rekabet oluşşa ama Konami bile umudu kesti sanırım ki sürekli indirim,Lite sürüm gibi olaylarla oyuncu bulmaya çalışıyor.Ayrıca daha aşması gereken lisans problemi varki hak getire.İşin özü Pes seven arkadaşlar fifa karmaşık ve zor geldiği için oyuna kötü derler.Fakat alışınca yaa aslında bu daha iyiymişe evrilir.Pes basittir.Arcade oynanışa sahiptir.Fifa ise şu andaki en yakın simulasyondur.Tecrübe ile sabittir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aarda06 -- 24 Mart 2018; 16:37:54 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.