Şimdi Ara

PC için gamepad önerisi lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen yıl
  • Cevaplayan Üyeler 2
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 saat
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Diavelin (2 mesaj) Texassm0ke (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2 mesaj) Mobil (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    311 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Merhabalar yakın zamanda aldığım oyunlardan ötürü kol almak istiyorum ama bilgisayarıma wifi adaptörü almadım internete kablolu bağlandığım için buna göre bana ne önerebilirsiniz gamepad olarak ?

Şuan aklımda xbox one s controller var ama kasama nasıl bağlıycağımı düşünüyorum ne bluetooth ne de wireless özelliği var xbox one s controllerın adaptörünü almayı düşündüm o da baya pahalı geldi yani bir adaptör için 240 tl vermekte istemiyorum sırf kol için sizce ne yapmalıyım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Diavelin -- 3 Ocak 2020; 10:3:40 >

|
    |
  • Yarbay
    2971 Mesaj
    one s controllerde bluetooth var, ucuz bluetooth adaptör ile bağladım kullandım sıkıntı yaşatmadı, kol olarak tavsiye eder misin derseniz kesinlikle ederim, tutuşu ve kullanımı çok rahat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    311 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Aklımda şuan 2 gamepad var zaten biri monster pusat pro ucuzluğu ve iyi olmasından ötürü diğeride herkesin aşırı kullandığı xbox one s controller büyük ihtimal xbox alıcam monster olanın stoğu yok çünkü birde bluetooth adaptör alıcam ama çoğu adaptörden insanlar memnun değil bir tek U Green diye bir markadan iyi geri dönüşler gördüm var mı sizin önerdiğiniz ?
    |
    |
    Texassm0ke kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2971 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Diavelin

Aklımda şuan 2 gamepad var zaten biri monster pusat pro ucuzluğu ve iyi olmasından ötürü diğeride herkesin aşırı kullandığı xbox one s controller büyük ihtimal xbox alıcam monster olanın stoğu yok çünkü birde bluetooth adaptör alıcam ama çoğu adaptörden insanlar memnun değil bir tek U Green diye bir markadan iyi geri dönüşler gördüm var mı sizin önerdiğiniz ?
    bende csr 4.0 yazan var, markasız bir ürün, tavsiye verebileceğim ürün yok malesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Pubg mobile uc
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.