Şimdi Ara

[PC]FİFA 12 EURO 2012 (Çeyrek Final Maçları İçin Son Gün Perşembe !!!) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
0
Favori
2.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Galiba EURO 2012'deki ülkeleri olacağız kurayla, DLC gerekmeden. UT yok gibi ama tam bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekserkan

murat arkadaş ut takımıyla oynayacaksak dlc olmadan ekle benide.birde bişey sorcam bu ayın sonuna bitermi turnuva.çok uzun sürerse maçlarımı oynayamama durumum var.

edit : ut takımıyla değilmiş yabanarısı arkadaş bilgi verdi sağolsun.

hocam normal ulaslararası takımlarla yapıcaz bitiş tarihi turnuvanın ne zaman başlayacağına bağlı pazar günü başlasa diyelim 1 haftada biter büyük ihtimal zaten gruplarda 3 maç yapılacak çok fazla oynanacak maç yok
  • Aranızda Türkiye ve Belçika yerine baka takım isteyen var mı ?
  • benide ekleyebillirsin
    id:praetorian544
  • Katılmayı çok isterim. Yok mu origin hesabını ödünç verecek biri?
  • İnşallah 1 haftada biter temmuzda yolcuyum :D
  • imkansız bence 1 haftada bitmez ki da katılım bile tamamlanmadı...
  • turnuva şablonu açılmıyor.
  • evet ben onu sölemiştim düzelttim dedi konu sahibi ama erişim izni falan diyo anlamadım ..
  • nasil acilmiyor turnuva sablonu ? Haftasonu il disinda oldugum icin bakamadim aksam 2 adam bulucam bu gece kuralarida cekerim yarina hazir olur ve ben 1 haftada bitecegini tamin ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Call Of Murat

nasil acilmiyor turnuva sablonu ? Haftasonu il disinda oldugum icin bakamadim aksam 2 adam bulucam bu gece kuralarida cekerim yarina hazir olur ve ben 1 haftada bitecegini tamin ediyorum

"Private" yapmışsınız şablonu, sadece izni olanlar görebiliyor. Beni de ekleyin hocam eğer yer varsa ve başlamadıysa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Conquistador

quote:

nasil acilmiyor turnuva sablonu ? Haftasonu il disinda oldugum icin bakamadim aksam 2 adam bulucam bu gece kuralarida cekerim yarina hazir olur ve ben 1 haftada bitecegini tamin ediyorum

"Private" yapmışsınız şablonu, sadece izni olanlar görebiliyor. Beni de ekleyin hocam eğer yer varsa ve başlamadıysa.

tamam hocam senide eklerim aksam son 1 kisi kaliyor o zaman origin idnide yazar misin ?

• quote:

quote:

quote:

tamam hocam senide eklerim aksam son 1 kisi kaliyor o zaman origin idnide yazar misin ?

ConquistadorXV
  • quote:

quote:

erişim izni isteğiniz gönderildi diyo herseferinde..bi göremedik şablonu :D
  • beni de yazabilirsin hocam :) yalnız kim hangi takım ile oynayacak kura ile mi yoksa isteğe göre mi ?
    origin : imzamda :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aragorn1905 -- 25 Haziran 2012; 0:05:39 >
  • Birazdan kuraları çekicem. Bu arada bu sefer düzeltim tabloya girme sorununu
  • Takımlarınız eklenmiştir maçlara başlayabilirsiniz . Herkese Başarılar ...
  • quote:

Takımlarınız eklenmiştir maçlara başlayabilirsiniz . Herkese Başarılar ...

hocam, kime hangi takımın çıktığı yazılmyo forumda (konunun ilk mesajı) yada turnuva dökümanında.. ama her bir madde iki defa yazılmış ... bi yanlışlık oldu herhalde ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aragorn1905 -- 25 Haziran 2012; 1:08:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aragorn1905

quote:

Takımlarınız eklenmiştir maçlara başlayabilirsiniz . Herkese Başarılar ...

hocam, kime hangi takımın çıktığı yazılmyo forumda (konunun ilk mesajı) yada turnuva dökümanında.. ama her bir madde iki defa yazılmış ... bi yanlışlık oldu herhalde ..

Su 5800'i camdan asagi atmamak icin kendimi zor tutuyorum . Konunun basligini degistireyim dedim . Pcyi acmak zor geldi telefondan yapayim dedim demez olaydim . Pcdeyken hersey tamamdi . Simdi hepsini tekrar yazicam .

Düzeltim sonunda . Tekrardan herkese başarılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rigsby -- 25 Haziran 2012; 1:35:38 >
  • arkadaş listemde olmayan her arkadaşı ekledim.. tüm arkadaşlara başarılar..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.