Şimdi Ara

PC dergilerini takip ediyormusunuz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
0
Favori
1.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • biliyorum donanim konusu degil ama hangi pc dergisini alıyorsunuz. Sizce en iyisi hangisi? Ben Chip alıyorum

• Ben her ay PCNET alıyorum.
  • Gerek yok DH yi takip ediyorum
  • pc net alıyorum ama şu ana kadar hiçbir donanım bileşenine 85 den aşağı not vermediler...hele önizlenimlerde en vasat parça bile 90 üstü not alır....resmen kolpa bi dergi..yinede alıyorum...
  • 1 yıl öncesine kadar chip ve pcnet alıyordum ama artık pcworld kesin + byte ya da diğerleri
  • quote:

Orjinalden alıntı: CLUbeer

Gerek yok DH yi takip ediyorum

dogru aslında burda kimse reklam almadıgı icin marka desteklemek zorunda olanda yok (gerci takım tutar gibi marka tutanlarda yok degil ama sonucta bir dogru cıkıyor)
  • bende chip takip ediyorum ama son 2 aydır almadım. bu ay nasıl bişey çıktı bilmiyorum artık hoşuma giden bişey olursa alıyorum çünkü dh var zaten
  • bu ay p2p ile ilgili biseyler var sanırım kapagını gordum alan varmı ise yarar biseyler varsa alalım yoksa 5ytl cok para
  • 13aydır Pcnet okuyorum gerçekten bana göre çokiyi bir dergi daha önce 2yıl chipe abone olmuştum ama adamlar hep aynı şeyi evirip çevirip önümüze koyuyorlar
  • quote:

bu ay p2p ile ilgili biseyler var sanırım kapagını gordum alan varmı ise yarar biseyler varsa alalım yoksa 5ytl cok para

Artık 6 ytl!!!
  • chip ama artık baydı 98 den beri eksiksiz alıyorum ama artık tadı tuzu kalmadı alışkanlık oldu diye alıyorum. yeni teknolojilere bakıyorum test varsa 3-5 sayfa bakıyorum gerisi çok boş sayfa . bide testte baktığımda sıralama hep yanlış sadece özellik ve çeşitlere bakılıyo çok yalan dolan oluyo. aslında şu topicten çıkan sonuca göre BENDE DERGİMİ DEĞİŞTİREBİLRİM. ÖNERİLERİNİZ NEDİR NEYE DEWAM EDİYİM.
  • Ben de chip, pcnet, pcworl allah ne verdiyse hepsini alıyordum. ama artık baydı. zaten adsl var. binbir türlü donanım sitesi var. yeni çıkan ne varsa anında belirtiyorlar. zaten 200 sayfa derginin 125 sayfası reklam. 6 YTL ye 20 Ykr koyuyorum 2 paket sigara alıyom artık.
  • reklam bi yana yazılarda taraflı oluyor ayın ürünü tanıtımındaki bilgisayarın ekran kartına (fx5200) alt ve orta seviye uygulamalarda oldukça başarılı yazmışlar. oysa çok daha eski sayılarında bile fx 5200 e çook kötü diyorlardı. vs vs...
  • a yıldır aralıksız chip . pc net ve cdrom data alırım ama son aylarda ne oldu bilmiyorum chip ve pcnet iyice azıttı neredeyse sayfa sayfa aynı konuları yazıyorlar. geçen ay ikisindede mp3 player incelemsi . bedava full programlar serisi vb öncekilerde böyle tabi. 2 sene öncesine kadar böle bişi yoktu. aralarında anlaştılarmı ne. donanım incelemesi yaparlar sani benim babam kral fahd da dünyanın parasını yazmışlar adam gibi inceleme yapsanıza kardeşim. dediğim gibi alacaksan bu ikisinden birini al yada bence chip al daha iyi bilgiler verir. grafik işi ile uğraşıyorsan cdrom data harikadır çizgilerini hiç bozmadılar.
  • chip ve pc net ama genelde herkeze tavsiyem özellikle fuar ları takip etmeleri yada 1 ay sonra o dergileri aynen 2 ytl ye satan kitapçılar var ( hemde paketi açılmamış, cd ler içinde)
  • 99'dan 03 'e kadar düzenli olarak chip alıyodum. en son aldığım sayıda fx5900 için 9800xt'lerden ii yazıyodu.Kim parayı werirse o ürünü poh pohluyolar.Yanlız eski sayılarından az şey öğrenmedim şimdikilerin nerdeyse iki katı kalınlığı wardı derginin keşke bozmasalardı.
  • 2002'Den 2005 ocağa kadr Chip, PcNet, Level okuyordum suanda Sadece Chip ve Level okuyorum bence en iyi dergi Byte Diyorum nede olsa uzmanların dergisi
  • 98'den 2003'e kadar pcnet ve bazen pcmagazine aldım.Sonra level aldım bir yıl kadar.6-7 aydır chip alıyorum ama hiç işime yaramıyor.Bırakırım herhalde.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mbukalemun

chip ve pc net ama genelde herkeze tavsiyem özellikle fuar ları takip etmeleri yada 1 ay sonra o dergileri aynen 2 ytl ye satan kitapçılar var ( hemde paketi açılmamış, cd ler içinde)
    bendede 99 mayıstan 2002 ortalarına kadar chip pcmagazine level karışık var ama krizden sonra bozuldukları için bıraktım artık bişey vermiyolar zaten kapaklarına bakınca birşey çekmiyor ayrıca fiyatıda bana yüksek geliyor ankkaradazafer çarşısının ordaki pasajda eski sayıları satıyolardıda artık yeni sayılar olmuyor
  • 99 dan 2005 mayısına kadar aralksız chip aldım.Pc konusunda yeni olan arkadaşlara kesinlikle öneririm.Bana daha fazla bişey öğretmeyeceğini düşündüğümden ve evede adsl nin bağlanmasıyla birlikte vazgeçtim.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.