Şimdi Ara

Pc den Sonra X Box 360?? Kesinlikle Evet!! (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
240
Cevap
0
Favori
5.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya düzgün oyun oynamak için bir pc ye en az 1400-1500 ytl vermen gerek her oyunda ultra ayarlarda oynamak için 1500ytl ye oyun oynayacaksan yazık o paraya.500 ytl ye git xbox 360 al lcd tv in olmasa bile tüplüdede oynarsın 1000 ytl kar edersin bütçesi kısıtlı olup oyun oynamak isteyene birebir bence xbox bukadar söylüyorum hemde ps3 ile çok bir farkı yokher oyun çıkıyor xbox a bi crysis için pc mi toplanır arkadaşlar
    xbox 360 tek geçerim
  • quote:

Orjinalden alıntı: protherm

ya düzgün oyun oynamak için bir pc ye en az 1400-1500 ytl vermen gerek her oyunda ultra ayarlarda oynamak için 1500ytl ye oyun oynayacaksan yazık o paraya.500 ytl ye git xbox 360 al lcd tv in olmasa bile tüplüdede oynarsın 1000 ytl kar edersin bütçesi kısıtlı olup oyun oynamak isteyene birebir bence xbox bukadar söylüyorum hemde ps3 ile çok bir farkı yokher oyun çıkıyor xbox a bi crysis için pc mi toplanır arkadaşlar
    xbox 360 tek geçerim

dostum en güzelini demişsin,katılıyorum bende...

• Pc'den oncede sonrada Xbox 360.Pc'de soyle oyunlarımı adam gibi oynıyayım birde uzun omurlu olsun dediginiz zaman tonla para harcıyorsunuz.Sistemi kuruyorsunuz artık hazırım diyorsunuz bekliyorsunuz harcadıgınız paranın hakkını vericek bir oyun oyle oyunda hep cıkmıyor o sırada zaten sistem eskiyor.Xbox 360'da ise her oyunun babalar gibi oynuyorsunuz yok o sorunu bu sorunu olmadan.Ac ve Dmc 4 bekliyenleri goruyorum Pc bolumunde deliriyorlardı.Xbox 360'da bir monitor yada Hd destekli bir Tv cektiniz mi oh misler gibi
  • Beyler nihayet aldım x box 360 ımı..

Şimdi size bir sorum var buna 5+1 ses sistemimi nasıl bağlarım.. Alet henüz elime geçmedi ancak şimdiden öğrenelim..
  • sanırım vardı bi yerlerde 5+1 ses sistemi için açıklama benim kendi yorumum dün aldım xbox ı ve alet gercekten cok güzel hiçde zor olmadı pc den xbox a geçiş bence cok rahat alısıyorsun yorumlarım bunlar
  • Eylül-Ekim gibi yeni bir sistem toplamayı düşünüyordum.1500 YTL civarı olacaktı.İlk defa konsol bölümüne girdim bugün ve yazdıklarınızı okuduktan sonra bir ps3 veya x box 360 yanınada bir geniş ekran TV mi alsam dedim.Ps one buyana konsollarla pek ilgilenmedim.Pc de genelde FPS tarzı oyunlarla PES serilerini oynarım.Pes den yana sorun olmazda acaba FPS oyunlarda problem yaşarmıyım?Malum mouse alışkanlık yaptı.Son olarakta Bir konsolun yanına nasıl bir tv önerirsiniz.Evdeki Tv babamla yaşıt nerdeyse
  • Konsolun yanına lcd tv öneririz. FPS oyunlarında gamepad e hakimiyet doğrudan oyunla ilgili, örneğin COD4 le karşımda mouse la oynayan biri olsa da daha önce öldürebilirim, oyunda kontroller muhteşem ancak Timeshift te rezalet mesela ama yinede onlarca FPS oynadım klavye mouse u aramadım diyebilirim.

Yalnız şunuda belirtmekte fayda var, alışasıya kadar biraz süre geçicek.
  • hayırlı olsun dıyım SAVIAR , pal arcade aldınız galıba , gelınce yorumlarınızı eksık etmeyın
  • Premium Pro Pack Ntsc-U aldım.. C.tesi elime geçmiş olur.. Yalnız hangi oyunlar gelecek bilmiyorum ama süper bir inceleme hazırlıcam bu başlık altında..

Bu soruyu soran herkese yardımcı olması açısından..
  • Hayirli olsun kardeş
  • Ya vallahi bu xbox sahipleri insanı şeytan yaparŞimdi okudum bende alsammı diyorum.Çok iyi bir bilgisayarım var şu an.Ekran kartı sadece dandik.xFx 7600 gt vardı.Fan sesine uyuz oldum çıkardım ati x300 aldım mis gibi oldu.İşlemci e6600 ram 3gb vs vs her neyse.37'' panasonic plazma var.Plazma için amd x2 4200 işlemcili 780g anakartlı bir sistem daha toplamak üzereyim bi kaç parçasını aldım.Şimdi gelelim asıl konuya.Ben oynayacağım oyunları plazmada oynarım htpc sistemden.Odamda ise 22'' hp monitör var.Acaba xbox ile nasıl bir kombinasyon oluşturur??Ben konsolu ingiltere ebay dan alıcam.Şu an 450 lira premium pro paket.Ne dersiniz buradan almakmı mantıklı ebaydan almakmı.Gümrük problem olabilir ancak problemine razıyım daha önce bayağı birşey aldım takılmadı.Değerli fikirlerinizi alalım xbox çılar[:D]@SAVIAR hocam hayırlı olsun sen ne dersin

• @aBaBaDaN

Valla deliler gibi oyun oynamak istiyorsan xbox al tabiki :D.

Problemine razıysan ebay'dan al.Ama atik,özkan elektronik gibi yerlerden de alabilirsin Gittigidiyorda olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 10 Nisan 2008; 15:41:44 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: KAKÁ

@aBaBaDaN

Valla deliler gibi oyun oynamak istiyorsan xbox al tabiki :D.

Problemine razıysan ebay'dan al.Ama atik,özkan elektronik gibi yerlerden de alabilirsin Gittigidiyorda olabilir

Bir arkadaş daha XBOX360'cı olacak kısmetse. Ne kadar güzel.
  • Kendimizi xbox 360 misyonerleri gibi hissediyorum Koalax
  • quote:

Kendimizi xbox 360 misyonerleri gibi hissediyorum Koalax

• quote:

Öyle tabi. XBOX360 her eve girmeli. Bak PS3'cüler de XBOX360 alacakmış yavaş yavaş ama 3K var diye almıyorlarmış. Duyda inanma...
  • quote:

Orjinalden alıntı: KoalaX

quote:

Öyle tabi. XBOX360 her eve girmeli. Bak PS3'cüler de XBOX360 alacakmış yavaş yavaş ama 3K var diye almıyorlarmış. Duyda inanma...

Zuhahaha

• quote:

Gittigidiyordan almamamın nedeni hem ntsc-u makineler var hemde pahalı.Ben birde çevirici faaln alıcam daha pahalı olacak.Ebayda pal premium pro şu an 450 lira.Diğer arcade packler ise 380 civarında.Tek sorun sanırım firmware.Bunu muhtemelen tek başıma halledemem.Profesyonel bir kişinin yapması lazım değil mi??Ve firmware yaptırmasam bu konsolda ne kadar faydalanabilirim.Çünkü makine banlanırsa pek bi tadı tuzu kalmıyo anladığım kadarıyla.

• Valla hocam bütçen iyiyse ya da az oyun ile idare edeceksen orjinal oyun alırsın ama oyunlar maalesef pahalı.

O yüzden FW bana göre en güzeli tabiki bütçem iyi olsa ben de orjinal takılırım.

Korsan kullanınca banlanıyorsun er ya da geç ben hala banlanmadım mesela şans işi.

Banlanırsam da single takılırım zaten şu sıralar hep single oynuyorum çok zevkli
  • quote:

Valla hocam bütçen iyiyse ya da az oyun ile idare edeceksen orjinal oyun alırsın ama oyunlar maalesef pahalı.

O yüzden FW bana göre en güzeli tabiki bütçem iyi olsa ben de orjinal takılırım.

Korsan kullanınca banlanıyorsun er ya da geç ben hala banlanmadım mesela şans işi.

Banlanırsam da single takılırım zaten şu sıralar hep single oynuyorum çok zevkli

Valla öğrenciyim öğrencide nerde görülmüş bütçenin iyi olduğu.İşin kötü tarafı şimdş bu xbox eğer çok güzel birşey çıkarsa ben artık dersi falanda bırakırımKesin 2 3 dersten ff gelir artıkPeki şu an oynanabilir diyebileceğiniz ortalama kaç tane oyun var.Ama esaslı oyun yaniTürü önemli değil.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.