Şimdi Ara

Pc den Sonra X Box 360?? Kesinlikle Evet!! (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
240
Cevap
0
Favori
5.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: sky__walker

Orta karar bi pc yeterli, Starcraft II geliyor çünkü

aynen bende sırf bu oyun yüzünden pc'de ekran kartımı satmıyorum. umarım beklediğime değer :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: SAVIAR

Ekran kartı ve işlemcimi downgrade edip alabilirim.. İşlemci 2160 80 ytl ekran kartı 1950 pro 110 ytl.. Hem beni idare eder hem de artan kısmıyla x-box alabilirim.. (ekran kartımı 350 den işlemcimi 190 dan versem üstüne 100 ytl koysam yetiyor)

Bence bu kadar uğraşmaya değmez,nedenini önceki mesajımda yazdım.Ama tabi karar senin
  • CrySis'i High'da 1280'de oynayacak kalitede pC'im var. emin ol PC'nin yüzüne bakmıyorum, hep Xbox360

PC'de Forza 2 , PGR4 kalitesinde bir araba yarışı yok. GTR2 herkese hitap etmeyebilir. PC'ye çıkmayan çok iyi oyunlar var. Mutlaka Xbox360 al !
  • Ben bu konuyu ekran kartı bölümünde dile getirip konu açmıştım, herkes saldırdı, ekran kartı bölümüne ara ara göz gezdirin, her Allah'ın günü yeni gpu lar, o gpu ları kullanan farklı farklı markalar, bunların benchmarkları ekleniyor acaip hareketli bi bölüm ancak insan bu hareketliliği görünce ekran kartı bölümünde, doğal olarak tamamen oyun amaçlı alınan bu kartları oynayabilecek oyunlar arıyor ve "Pc Oyunları" bölümüne giriyor.

Ekran kartı bölümü ne kadar hareketliyse burasıda o kadar hareketsiz hadi onu geçtim oyun çıkmıyor arkadaşlar, GeOW 1 yıl sonra geldi, Assasins Creed aylar sonra çıktı, Halo 3 yok, Mass Effect yok (gelir gelmez beni ilgilendirmiyor, ben o kadar bekleyemem oyunun çıkmasına), Fifa, Euro 2008 sulu boya gibi. Yani eğer oyun için sistem topluyorsanız yazık günah, çünkü verilen parayı kesinlikle haketmiyor.

• quote:

Orjinalden alıntı: 007ybse04

CrySis'i High'da 1280'de oynayacak kalitede pC'im var. emin ol PC'nin yüzüne bakmıyorum, hep Xbox360

PC'de Forza 2 , PGR4 kalitesinde bir araba yarışı yok. GTR2 herkese hitap etmeyebilir. PC'ye çıkmayan çok iyi oyunlar var. Mutlaka Xbox360 al !

aynen
    misal pcde bir dead rising bir ninja gaiden de yok , xbox ve pc oyunları paralel gider ama xboxda oyun çıkar bir sene geçer anca o zaman pcye port edilir pc oyuncuları da iyi bir port olursa oynarlar anca. bizim oynayıp unuttuğumuz assassin's creed daha pcye çıkmadı değil mi? çıkarsa da 2-3 gb ram isteyecek.
  • Sağolun beyler tavsiyelerniz doğrultusunda sistemimi downgrade ediyorum.. İşlemcimi sattım sıra ekran kartımı da onu da satıp orta karar bir ekran kartı aldıktan sonra x box la geliyorum..

Keşke 2. elde x box arcade satan birine rastlasak yahu.. Artanıyla bir joypad daha alırdım..
  • quote:

Orjinalden alıntı: medeni conan
    bizim oynayıp unuttuğumuz assassin's creed daha pcye çıkmadı değil mi?

PC'ye çıkalı baya oluyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: KoalaX

quote:

Orjinalden alıntı: medeni conan
    bizim oynayıp unuttuğumuz assassin's creed daha pcye çıkmadı değil mi?

PC'ye çıkalı baya oluyor.

Final versiyonu değil o kudüs bölümünde çöküyor oyun.
  • Oynamayı sevdiğin oyunlarla alakalı bu durum aslında . Tıpkı PS3 & 360 & Wİİ karşılaştırmasında olduğu gibi . SC2'yi beklediğini söylemişsin mesela . Strateji oyunlarını gamepad ile oynamak hiçte olası gelmiyor bana (sadece CTRL ile sayı tuşları ile yaptığımız gruplar bile yetiyor) . Ayrıca Turn-Based Stratejide yok sanırım . Ayrıca üstüne çok kafa yorulan bir platform olduğu için "ufak" veya "bedava" oyunlar çok daha fazla .

Grafik kalitesi olarak çok da kafaya takmamak lazım . 2009 yılında çıkacak GT5'den başka "çok çok" uçuk grafikleri bir oyun yok . Bunun yanında konsollarda "henüz" WOW , Eve Online gibi oyunlar göremedik .

Neyse , kısa keseyim ;

PC'nin ölüsü bile konsolun yanına lazım .
  • quote:

Orjinalden alıntı: Norman Cook

Kesinlikle katılıyorum.PC-Konsol arası rekabet olmasaydı teknoloji kısa zamanda bu kadar gelişemezdi.Pc oyunculuğu ölmesi konsollara da zarar verir
  • Eskiden PC'de oyun oynardım ama şimdi oyun oynamıyorum. Ama eskisine oranla daha çok şey yapıyorum PC ile. PC artık buzdolabı falan gibi, her evde olması gereken birşey. Nasıl olursa olsun, bir evde mutlaka bir PC olmalı. Her ay yeni bir donanımın çıkması, oyuncuları konsollara itti. PC donanımcıları kendi mezarlarını kazdılar böylece. Birkaç aylık ömrü olan ekran kartlarına iki konsolluk para ödeniyor neredeyse. Ve sadece ekran kartı bir oyun için yeterli olmuyor. Bence çok saçma. Grafikleri yarı yarıya kötü bile olsa, yine konsolda oyun oynardım.
  • bundan sonraki jenarasyonda pek pcde oyun oynayan kalmayacak bu gidişle millet artık ya ps3 yada xbox360 alıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Norman Cook

Oynamayı sevdiğin oyunlarla alakalı bu durum aslında . Tıpkı PS3 & 360 & Wİİ karşılaştırmasında olduğu gibi . SC2'yi beklediğini söylemişsin mesela . Strateji oyunlarını gamepad ile oynamak hiçte olası gelmiyor bana (sadece CTRL ile sayı tuşları ile yaptığımız gruplar bile yetiyor) . Ayrıca Turn-Based Stratejide yok sanırım . Ayrıca üstüne çok kafa yorulan bir platform olduğu için "ufak" veya "bedava" oyunlar çok daha fazla .

Grafik kalitesi olarak çok da kafaya takmamak lazım . 2009 yılında çıkacak GT5'den başka "çok çok" uçuk grafikleri bir oyun yok . Bunun yanında konsollarda "henüz" WOW , Eve Online gibi oyunlar göremedik .

Neyse , kısa keseyim ;

Norman, eve-online oynuyormusun? oynuyorsan oyun içi karakterinin adı nedir? ben bırakalı 1.5 sene oldu ama merak ediyorum oyun çok gelişmiş gene

• Bende 1 sene önce bir kaç oynadım ama , ortamı benden iyi bilirsin "kasabadaki yenileri" pek sevmiyor Eve Online . Bu aralar tekrar göz atmayı düşünüyorum ama
  • bende pc 'den xbox 360 ' a geçenlerdenim.Pişman değilim kesinlikle
  • Kesinlikle oyun oynamak için konsol en iyi platform, ama evdeki PC yi satmadan yapılması taraftarıyım çünkü Atik gibi yerler gayet makul fiyatlara ve taksitle konsol satışı yapıyorlar, bütçeyi fazla zorlamadan rahatça konsol sahibi olunabilir,

Ama notebook alma konusu senin sistem çok sağlammış, satmadan konsol alsaydın daha iyi olacaktı bence ama tabi bütçe durumunu bilmediğim için sadece varsayımlar üzerine yorum yapıyorum ama notebook ve X360 alacaktın yanlış hatırlamıyosam notebook almaktansa masaüstü PC seni çok uzun süre götürürdü bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: SAVIAR

Sağolun beyler tavsiyelerniz doğrultusunda sistemimi downgrade ediyorum.. İşlemcimi sattım sıra ekran kartımı da onu da satıp orta karar bir ekran kartı aldıktan sonra x box la geliyorum..

Keşke 2. elde x box arcade satan birine rastlasak yahu.. Artanıyla bir joypad daha alırdım..

360 ı 2nci el almamani oneririm..0 almalisin bence
  • Dediğiniz gibi yapıyorum.. Sistemime kıyamadım yaz gibi x box a da kavuşuyorum..
  • strateji türü oyunları çok seviyorsan konsola hiç bulaşma.konsollara da oyun geliyor fakat pc de yeri ayrı oluyor bu tür oyunların
  • En makul seçim ölü fiyatına gidecek makina yazık olurdu walla
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.