Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

PC 'den çekilen güç

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
191
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    325 Mesaj
    PC 'den çekilen gücü veren proğram veya bir site olduğunu duydum. siteyi veya poğramı bilen arkadaşlar varsa lütfen yazsınlar.

|
    |
  • Yarbay
    2068 Mesaj
    Böyle bir program yoktur.Olamazda.Çünkü Power Supply ve board arasında herhangi bir veri alışverişi saglayan yol bulunmamaktadır.Tahmini olarak yapılabilir sadece.Her marka ve modelin yaklaşık ne kadar çektikleri bilindigi için ve bilgisayarda tanımlı oldukları için tahmini bir güc yapılır.
    |
    |
  • Yarbay
    10190 Mesaj
    Güç çeken donanımının anma gücüne bakacaksın..Sadece mobo üzerinden alınan güç monitöre edilebilir..
    |
    |
  • Binbaşı
    1345 Mesaj
    <b>Pclabs.gen.tr'de "PC'niz ne kadar güç çekiyor" başlıklı bir haber vardı. Habere göre Japonca bir sitede kullandığın PC'nin bileşenlerini seçerek PC'nin ne kadar güç çektiğini öğrenebilmek mümkündü (Tek tek parçaları seçiyorsun, site çekilen gücü hesaplıyor). Ben siteye girdim ama site %90 Japonca olduğu için bişey anlamadım. Zaten seçilebilen donanım sınırlı sayıda. Yakın donanımlar seçmek zorunda kalıyorsun çoğu zaman...</b>
    |
    |
  • Yüzbaşı
    294 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by ahmetozbey</i>
    <br />PC 'den çekilen gücü veren proğram veya bir site olduğunu duydum. siteyi veya poğramı bilen arkadaşlar varsa lütfen yazsınlar.
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    AMD nin sitesinde PC de çekilen güçleri hesaplamak için örnek bir pdf dosyası var. "26003.PDF" isminde. indir onu kendi makinana göre uyarla.
    kolay gelsin
    |
    |
  • Binbaşı
    1183 Mesaj
    Bir PC Ortalama Ne Kadar Güç Çekiyor?.
    Bu yazıyı incelersen ortalama ne kadar güç kullandığını bulabilirsin.

http://www.pclabs.gen.tr/hw/article.asp?id=304
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
SEO
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.