Şimdi Ara

Pc çöktü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Metnkaya

quote:

Orijinalden alıntı: Prolaciek

quote:

Güvenli moda giremiyormusun?

F8 e basiyorum onar ve normal olarak baslat geliyor iste guvenli mod diye bi secenek yok

Laptop ise f5 falan dene yada f8 de gelen ekranda tab seçeneği varsa tab a bas

Biosa f2 ile giriliyor onu biliyorum f8 e bastigim zaman gelen 2 seye dikkat ettim sadece, yarin ona da bi bakayim.Olacagini tahmin etmiyorum gerci geri yukleme noktalari filan silinmis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Güvenli moda giremiyormusun?

F8 e basiyorum onar ve normal olarak baslat geliyor iste guvenli mod diye bi secenek yok

Laptop ise f5 falan dene yada f8 de gelen ekranda tab seçeneği varsa tab a bas

Biosa f2 ile giriliyor onu biliyorum f8 e bastigim zaman gelen 2 seye dikkat ettim sadece, yarin ona da bi bakayim.Olacagini tahmin etmiyorum gerci geri yukleme noktalari filan silinmis

Tamam konuya yazarsin durumu takipteyim

• bu driverin güncel versiyonunu yüklemenize ne gerek vardı ki hocam ne gibi avantajları olacaktı eğer faydalı olacaksa biz de yükleyelim bende de atheros var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sowyet

bu driverin güncel versiyonunu yüklemenize ne gerek vardı ki hocam ne gibi avantajları olacaktı eğer faydalı olacaksa biz de yükleyelim bende de atheros var

Sistemim yavaslamisti o yuzden belki driverler yuzundendir diye yuklemistim , hizlanmisti :D

• quote:

Arkadaslar driver yukluodum bi anda mavi ekran geldi sonra tekrar basladi windows baslayamadi.tekrardan resetlendi windows onarmaya girdi sorunu bulamadi ne yapicam cok acil yardimmm :(((

Girişte F8 tuşuna bas güvenli modda başlat bilgisayarını ordan kurduğun driverını sil.
  • Format attim cevaplariniz icin saolun konu silinebilir

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.