Şimdi Ara

Pc çok kasıyor. || Herşey olması gerektiği gibi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, ekran kartı ati hd6570 2 gb 128 bit intel pentium 4 3.00ghz işlemci 4gb ram ddr3, yeni parçalar aldım ve topladım. Herşey düzgün driver vs. Fakat acayip derecede kasma mevcut nedenini anlamış değilim, soğutmada sorun yok, virüs vs. yok, arka planda çalışan bir uygulama yok fakat normal internette takılırken bile çok kasıyor nedenini bir türlü bulamadım. Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

• Anakart sürücülerini eksiksiz yüklediğinizden emin misiniz? Bir de psunuz yeterli mi acaba? Şuradan hesaplayıp karşılaştırma yapmanızı rica ediyorum:

http://www.cizgi-rma.com/calculator
  • quote:

Orijinalden alıntı: James1

Arkadaşlar merhaba, ekran kartı ati hd6570 2 gb 128 bit intel pentium 4 3.00ghz işlemci 4gb ram ddr3, yeni parçalar aldım ve topladım. Herşey düzgün driver vs. Fakat acayip derecede kasma mevcut nedenini anlamış değilim, soğutmada sorun yok, virüs vs. yok, arka planda çalışan bir uygulama yok fakat normal internette takılırken bile çok kasıyor nedenini bir türlü bulamadım. Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

sorunlarımız ya yazılımsal yada donanımsaldır..donansıl yok diyorsunuz ..o zaman yazılıma bakacağız...sistemdeki tüm sürücüleri baştan kurunuz..emin olunuz düzelecektir....
  • Şuranın bi ss'ini alır mısınız?
    Ya da CPU'yu kullanan bir işlem var mı bu tabloda görebildiğiniz?

• Tüm sürücüleri yeni yükledim arkadaslar, karşılaştırma derken ? Pek birsey anlamadım doğrusu :)

Görev yöneticisinin ekran görüntüsü ;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi James1 -- 19 Mayıs 2013; 12:44:08 >
  • o tabloya göre kasma yok eğer sorunun hep nette oluyorsa internet hıznı kontrol et hızın da sorun yoksa chromoyu kaldır yandex broswer yükle birde öle dene.
    ayrıca 4gb az gelir rem olarak 8 yaparsan daha verimli olur eski işlemcilerde
  • quote:

Orijinalden alıntı: James1

Tüm sürücüleri yeni yükledim arkadaslar, karşılaştırma derken ? Pek birsey anlamadım doğrusu :)

Görev yöneticisinin ekran görüntüsü ;

bu ss boştamı böyle %36 cpu % 41 ram kullanmakta....bakınız işlmci niz eski de olsa nette kasmaz.ancak oyun içinde kasar..siz görev yöneticisinde gördüğünüz tüm windows harici çalışanları kapatınn...sistem nasıl rahatlayacak...4 gb ram yetmez diyen kardeşim bayağı abartmış..4 gb ideal sayıdır..fazlasına gerek yok...

• Ben abartmadım ama sen baktığın halde boşta olmadığınıda göremiyorsun
    orda şu an Zynga game sayfası dh sayfası ve team viewer açık (antivirüs benden olsun)bütün bunları yapıcaksa tabiki az gelir 4 gb
  • Turk'm Çözmüştür Teşekkürler..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.