Şimdi Ara

PC'cilere Br Soru

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu soruyu bütün iyi niyetimle, herhangi bir tartışma yaratma amacında olmadan,o aşırı PC fanatiklerine değil, normal PC'lere soruyorum.

Forumlara da gördüğüm kadarıyla PC'ciler,konsolların 6 yıl boyunca güncel kalmalarını sevmiyorlar.Neden? Şu dönemde buna sevinmek gerekirken bu isyan neden?
    Telefonlara bakalım.1 yıl geçmeden eskiyorlar.2'inci yılda yeni bir tele geçiyor çoğu kullanıcı.İstenilen şey bu mudur? Sık sık yeni donanımlar çıksın elimizdekiler çabucak eskisin mi yani ? Bir cihazın uzun ömürlü olması iyi bir şey değil miydi ?

Lütfen,lütfen LÜTFEN içinde "fanboysun" kelimesi geçen cevaplar yazmayın.Öyle fanatikler var ki şu mesajı çekine çekine yazıyorum.Amacım tartışmak değil, merakımdan soruyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MiyopBey -- 31 Mayıs 2013; 16:26:24 >

• sidik yarışı başka bi olay yok pc ciler ****i en başta zengin ama salak diye suçlar sonra pc ye para harcanır konsoldan üstün hale gelinir bu seferde ezik muamelesi yapılır bu hikayede böyle kısır döngü sürer gider

edit:**** guzuken yer konsol culari yaziyor niye * cikti anlamadim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agni_tr -- 31 Mayıs 2013; 16:38:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne anlatmak istediğini anlamadım daha doğrusu uğraşmadım ama fanboy tipi var gibi

• neden böyle bir konu açılmış anlamış degilim
  • Konsollar hiç var olmasaydı suan CGI kalitesinde oyunlar oynardık.

• quote:

Orijinalden alıntı: »FaTaLiTY

Konsollar hiç var olmasaydı suan CGI kalitesinde oyunlar oynardık.

Oynardıkta,kaç para harcardık kim bilir kaç tane ekran kartı yada başka şeyler değiştirirdik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akibeel

neden böyle bir konu açılmış anlamış degilim

Bir cihazın uzun ömürlü olmasına neden karşı geliniyor merak ettim. Meraktan.
    O kadarda söyledim başka amacım yok diye ama,hemen fanboy damgasını yemişim. :/
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.