Şimdi Ara

PC Bilgisayar CPU GPU Custom Özel Sıvı Su Soğutma Parçaları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
3
Favori
366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 PC Bilgisayar CPU GPU Custom Özel Sıvı Su Soğutma Parçaları
    Kendimin özenle topladığı ve halihazırda kullandığım CPU+GPU özel sıvı soğutmalı masaüstü bilgisayarımın sıvı soğutma parçaları satılıktır. Parçaların tümünün kutuları, faturaları ve aparatları ayrı ayrı durmaktadır; istendiği takdirde birlikte verilecektir. Parçaların sağında parantez içinde kalan garanti sürelerini, solunda elimde kaç adet olduğunu yazdım. Hiçbir sorunları, problemleri vs. yoktur. Hepsi birlikte alındığı takdirde istediğim fiyatı yazıyorum.
    İsteyene sahibinden GET ilanı açabilirim.

Parçalar ayrı ayrı sahibinden GET ilanı olarak mevcuttur.

1x EKWB Velocity Nickel Plexi İşlemci Soğutma Bloğu (15 ay) (800 TL)
    1x EKWB EK-FC1080 TF6 Nickel-Acetal Ekran Kartı Soğutma Bloğu (15 ay, tüm MSI non-reference GTX 1060/1070/1070 Ti/1080 kartlarla uyumludur) (500 TL)
    1x EKWB EK-AF Ball Valve Siyah (23 ay) (200 TL)
    1x Conn 240mm 30mm Kalınlık Bakır Alaşım Siyah Radyatör (15 ay) (350 TL)
    1x XSPC 360mm 35mm Kalınlık Bakır Alaşım Beyaz Radyatör (Garanti bitti. Kutu, aparatlar vs. duruyor) (650 TL)
    1x EKWB EK-DuraClear 9,5/15,9mm 3 metre Şeffaf Sıvı Soğutma Hortumu (15 ay, 140cm'i kullanılmamış halde kutusunda duruyor) (Limitten ötürü fotoğrafını ekleyemedim) (150 TL)
    1x EKWB EK-CSQ Özel Custom Sıvı Su Soğutma Plug Tıpa G1/4 Nickel (15 ay) (20 TL)
    PC Bilgisayar CPU GPU Custom Özel Sıvı Su Soğutma ParçalarıPC Bilgisayar CPU GPU Custom Özel Sıvı Su Soğutma ParçalarıPC Bilgisayar CPU GPU Custom Özel Sıvı Su Soğutma ParçalarıPC Bilgisayar CPU GPU Custom Özel Sıvı Su Soğutma ParçalarıPC Bilgisayar CPU GPU Custom Özel Sıvı Su Soğutma ParçalarıPC Bilgisayar CPU GPU Custom Özel Sıvı Su Soğutma ParçalarıPC Bilgisayar CPU GPU Custom Özel Sıvı Su Soğutma ParçalarıPC Bilgisayar CPU GPU Custom Özel Sıvı Su Soğutma ParçalarıPC Bilgisayar CPU GPU Custom Özel Sıvı Su Soğutma ParçalarıPC Bilgisayar CPU GPU Custom Özel Sıvı Su Soğutma ParçalarıPC Bilgisayar CPU GPU Custom Özel Sıvı Su Soğutma ParçalarıPC Bilgisayar CPU GPU Custom Özel Sıvı Su Soğutma ParçalarıPC Bilgisayar CPU GPU Custom Özel Sıvı Su Soğutma Parçaları
    Fiyat : 2550 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara, Altındağ Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Dostum fiyatları parça parça yazarsan daha iyi olabilir, hayırlı satışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mefrak

Dostum fiyatları parça parça yazarsan daha iyi olabilir, hayırlı satışlar.
    Güncellendi, teşekkürler.

• Rekor yok mu hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dertlerinsani61 kullanıcısına yanıt
    Satıldı hocam.

•  EKWB EK-FC1080 TF6 Nickel-Acetal Ekran Kartı Soğutma Bloğu (15 ay, tüm MSI non-reference GTX 1060/1070/1070 Ti/1080 

bu ürün halen elinizde duruyor mu ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.