Şimdi Ara

PC alicaklarin dikkatine (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • termal macun ısı iletimi istediğin her yere sürülür, hatta istersen kalorifer peteklerinin dilimleri arasına bile sürülür. o lafı söyleyen her kimse bilgisayardan anlaması bi yana, günlük yaşamdan bile haberi yok.
  • o "termal macun sürülmez" diyen arkadaş heralde kendi kullandığı pc de belki hs bile takmıyordur ne dersiniz [krl]sadece fan ohhhhh buz gibiiii
  • ya bu ne ternik macun sürülmez kuvvet macunu sandı herhalde...
  • salaklar sadece pentium lara surulecek zannediyorlar.uzerinde koruyucu sapkaya surup gonderiyorlar tabi amd de bu yok adamlara neyreye surecegini bilimyor.gelsinler ogretelim.islemcinin cekidegine surecek tabi biraz p lerdeen farklı ama kafa calısmıyorki adamlarda biraz ısrar etsen ben surdum oluyo desen kalkıp surerler bu sefer ozmanda cekirdek dısınada surdumu yakarlardı iyiki ısrar etmemissin surun diye. gecmis olsun.fanı degistirmesin bu salakklar
  • salaklar sadece pentium lara surulecek zannediyorlar.uzerinde koruyucu sapkaya surup gonderiyorlar tabi amd de bu yok adamlara neyreye surecegini bilimyor.gelsinler ogretelim.islemcinin cekidegine surecek tabi biraz p lerdeen farklı ama kafa calısmıyorki adamlarda biraz ısrar etsen ben surdum oluyo desen kalkıp surerler bu sefer ozmanda cekirdek dısınada surdumu yakarlardı iyiki ısrar etmemissin surun diye. gecmis olsun.fanı degistirmesin bu salakklar
  • Sen adama AMD de macunun "heatsinke" nasıl sürülmesi gerektiğini anlatırsın, adam "senden" bunu yapmak için 50 dolar "özel servis" ücreti alır.

üçkağıdın bu kadarı..

bu adamlar Yogiymiş aslında...

İşlemciye bir dokunuyorlarmış, o ısı enerjisini kendileri için pozitif enerjiye çeviriyorlarmış..

İşlemci de süper iletken felan oluyormuş..[bgdnc2]

Termal Macun da neyin nesi[oo]
  • gold artık insanların gözünde antipati toplamaya başladı bence piyasaya taze kan lazım hem ekonomik hem güvenilir hadi hayırlısı
  • Gold'la bağlarımı koparalı herhalde 2-3 yıl falan oluyordur. Ordaki en bilgili kişi diye geçinenler bile anlamıyor birşeyden. Web siteleri ise tam fiyasko. Orada yazan hiçbirşey doğru değil. Ya koydukları resim yanlış, ya fiyat yanlış, yada orda adı geçen model yanlış. Bütün bunlara rağmen nasıl oluyor da kadıköy'e her gidişimde tıklım tıklım doluyor anlamıyorum. Bir kere o kalabalıkta aldığın maldan ne hayır gelir. Tıkış tıkış yerdesin, açıp içine bakamazsın bile kutunun. Valla ben eksen'den alıyorum. Hem koltuğa oturup adam gibi muhatap buluyorsun hemde sıkış tıkış olmuyor. Aradaki 3-5 dolarlık fiyat farkına da değer.
  • Iste arkadaslar, dedigim gibi olay tamamen tekel olmaktan kaynaklanıyo. Firma cok buyudugu icin musteri memnuniyetini falan dusunmuyor. Bu arada sadece 10 dk mı ayırıp termal macun surdum ve 30 milyon odedigim servisi kendim yaptım. Islemcim artık 3200+ da 49 derecede calisiyo...
  • Iste arkadaslar, dedigim gibi olay tamamen tekel olmaktan kaynaklanıyo. Firma cok buyudugu icin musteri memnuniyetini falan dusunmuyor. Bu arada sadece 10 dk mı ayırıp termal macun surdum ve 30 milyon odedigim servisi kendim yaptım. Islemcim artık 3200+ da 49 derecede calisiyo...
  • İşi bilen golddan almıyor ki...Yıllardır takoz celeronları millete yutturdular...
  • gold pc........
    hepsini bizden almadınız.......

bütün bilgisayarcılar aynı.....
    kurumsallaşamadılar gitti be.
  • evet arkadaşıma katılıyorum pc goldtan ürünü alana kadar ondan sonra köpek muamelesi görüyorsun bende hdd aldım hddde badsector oluştu gitti götürdüm neyse adamlar badsectorü tamir etmişler öyle sülediler bakım yapmışlar bişey yok bunda dediler yorumu size bırakıyorum....
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by showtime_0</i>
    <br /><blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Aeneis</i>
    <br />gold nsl bir firmadır örnekler:)(artık gülüorum çünkü alış weriş yapmıorum we çewremede yaptırtmıorum)
    -live ses kartım bozul teknik servise werdik klasik 1hf içinde yapılacak dediler 1ayın sonunda geldi kart o da ne gelen karın sol çıkış kanalı bozuk hayda bi daha wer bi ay daha bekle.....
    -zamanında monster 2(3dfx) aldım kartı taktım bi hf olmadı kart bozuldu yine aynı terane heralde o karıda 4 kere falam deiştirdim sonun deli oldum parasını aldım...
    -hdd aldım seagate chip i yandı(nsl oldu anlamadım)neyse götürdüm garantiye dedi kullanıcı hatası chip yanmış ulan ne diosun manyaq çakmak tutup mu yaktım ben bunu ups war psu ii nsl yanıoya cewap kullanıcı hatası....
    -arkadaş kasa aldı 2fanlı ewde baktık tek fanı sökmüşler
    -cd-rom aldık patladı....

neyse lanet firmadan kaç senedir alış weriş yapmıom memnnunum hayatım çok kötü bir servisleri war servis çalışanları olaydan bi haberdarlar malları pahalıya satarlar bide artistik hawalar içindedirler ben bilirim hawaları yaparlar karşılık werirseniz sizi baskasına yönlendirirler.....

BU FİRMA İYİ BİR FİRMA DEĞİL VE BUNCA ŞİKAYETE RAĞMEN KENDİLERİNE Bİ ÇEKİ DÜZEN BİLE WERMİOLAR BEN BU ADAMLARLA NİYE MUHATTAP OLAYIMDA KENDİMİ YORAYIM!!!
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    Nedir bunlar yaaa. Yeni parçalar alacaktim sürekli fiyat bakiyordum. CPU+RAM+BOARD+EKRAN KARTI+KASA+HDD
    kisaca yeni bir sistem olacak tamamen. Artik PCGold'a asla bakmam
    [rntg]
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

• Geçenlerde Pc Gold'a gittigimde satış elemanlarından birinin Donanim Haberin Forumlarına Baktığı gözüme çarpmıştı .Umarım bunları da okuyorlardır.
  • reklam yapmak gibi olmasın ama kadıköyde eksper iyidir.
  • @Kirpix

ortada bu kadar büyük kar marjı ve kazanma hırsı varken bunlar çok zor kurumsallaşır.. Ne o sadece kıçıkırık bir bilişim derneği kurar, müşteri bizim hakkımız diye vergi levhasını boynuna asar gerim gerim gerinir, basit hesaplar yaparlar..

Hele hele an itibariyle ek iş çıkarmadan ve sabit müşterilerinin makinelerini yamayarak bir ucuz aylık çıkarmaya çalışanlar var hala..

Kimisi var kamyon şöförlüğünden geçmiş, basit birkaç şey öğrenmiş kitapları ezberlemiş gelmiş bilgisayarcıyım diye geçiniyor. Yaptığı da ne biliyor musun? Uranium un alış fiyatı üzerine kar koymak,
    sonra topladıklarını uranyuma satmak

Adam DDR lı Apollo 266 boardla Pentium 3 800 ü 50 dolara alıyor, uranium'a 110 a satıyor.

Ya da ondan aynı boardı istersen sana sırf board için 70 dolar istiyor.

Yani bu kadar küçük hesaplar için adam adamı yerken burada kurumsallaşmak tek çatı altına toplanmak "ZOR İŞ"

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.