Şimdi Ara

Pc aldım sizce nasıl cafe için ana makina

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

· Intel® Pentium®4 HT Teknolojili İşlemci 640

· Orijinal Microsoft® Windows® XP Media Center Edition 2005 Türkçe

· İşlemci hızı 3.20 GHz, 2 MB L2 Cache, 800 MHz FSB

· Intel® 915 chipset anakart

· 512 MB 533 Mhz Dual Channel DDR2 Bellek

· 160 GB 7200 SATA Harddisk

· 17" Casper FLAT Monitör

· 128 MB Intel® GMA 900 o/b Ekran Kartı

· DVD-CDRW COMBO

· 6 kanallı ses kartı

· Casper Klavye, Optik Mouse, Speaker

· 10/100 Ethernet

Fiyat 850Ytl 2 yıl garanti sizce nasıl bi sistem uygun mudur??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yetonyali -- 20 Mart 2006; 0:53:04 >

• anakartta bence hata yapmısın 915 serisi alarak..en azından 945 serisinden alsaydın daha iyi olurdu,ram'ı da 2x512 olabilirdi hdd'yi sata 2 nie almadın onu çözmüş değilim..işlemci ye o kadar para wermeye gerek warmıydı bilemiorum.. pentium d 2.66'yı o c ile hemen hemen aynı hız da çalıştırabilirdin..fiyat fena değil ama sistem için aynı şeyi diyemicem
  • Arkadasım,bi kere o işlemciye o parayı vereceğine güsel bi ekran kartı alıp üstüne bi 512 daha koyabilirsin...
  • YA KARDEŞİM GİT AMD BİR SİSTEM TOPLAT S939 ONDAN SONRA ANA MAKİNA OLARAK KULLANACAGIM DE BENİMDE KAFEM VAR 360GB HDD İLE 15 PC'YE FİLM MÜZİK İNTERNET DOSYA PAYLAŞIMI GİBİ BİRÇOK SENKRON İŞLEMİ AMD'Lİ BİR İSTEMLE SUNUYORUM SEN YANILMIYORSAM CASPER'DAN ALACAGIN BU ÜRÜN YERİNE GİT KENDİNE PAŞA PAŞA BİR SİSTEM TOPLAT DAHA İYİ
  • quote:

Orjinalden alıntı: NoT_CLaN

YA KARDEŞİM GİT AMD BİR SİSTEM TOPLAT S939 ONDAN SONRA ANA MAKİNA OLARAK KULLANACAGIM DE BENİMDE KAFEM VAR 360GB HDD İLE 15 PC'YE FİLM MÜZİK İNTERNET DOSYA PAYLAŞIMI GİBİ BİRÇOK SENKRON İŞLEMİ AMD'Lİ BİR İSTEMLE SUNUYORUM SEN YANILMIYORSAM CASPER'DAN ALACAGIN BU ÜRÜN YERİNE GİT KENDİNE PAŞA PAŞA BİR SİSTEM TOPLAT DAHA İYİ

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.