Şimdi Ara

pc açılmıyor lütfen yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • pc açma tuşuna bastığımda pc de tık yok.modemden pc anakarta gelen rj 45 ışığı yanıyor.ramleri çıkardım bağlantıları söktüm tekrar taktım durum yine aynı.sorun anakarttamı yoksa power supply olabilirmi?power supply de sıkıntı varsa anakartın rj45 giriş ışığı nasıl yanıyor?lütfen yardımm.

• Belkide sorunun kasanin power tusunda olabilir power sw yazan soketi cikar bicak yada tornavidayla calistirmayi dene dikkat et baska hic bir pine temas ettirme metali kisa devre yapabilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hocam cvp için tşk ederim.farklı bir anakartta denedim power ı çalıştırdı.sanırım sorun anakartta?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gs09gs09

Belkide sorunun kasanin power tusunda olabilir power sw yazan soketi cikar bicak yada tornavidayla calistirmayi dene dikkat et baska hic bir pine temas ettirme metali kisa devre yapabilir
    kasa dışında anakartı denedik,sonuç olumlu.dediğiniz gibi power tuşunda sıkıntı var tornavida ile switch e değdirince pc açılıyor.anladım ki çeşitli deneme yanılma yöntemlerini kullanmadan bi sonuca varmamak gerekiyor.yardımınız için teşekkür ediyorum...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.