Şimdi Ara

Pc acilmiyor anlik guc kesip goruntu gelmemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba yeni bir sistem dizdim anakart ram ssd 0 aldim islemci ve ekran kartim 2. El kasa psu degismeden once kullandiklarim.

Herseyi yaptim kasayi acinca hizli calisip bi anda guc kesiyor gibi sonra calismaya devam etsede sessizlesiyor ekran gelmiyor ramlari bi cok defa cikarttim taktim yer degistim ekran kartinin gucu nu cikarip on board yaptim hic bisekilde farkli durum olmadi hep ayni

Edit. Arkadaslar sorun cozuldu sistemde sorun yok. sorun pasif vga donusturucu rx480 pasif donusturucu ise yaramiyor aktif bir donusturucu kullanmak gerekiyor. eski tip vga monitor icin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Smartz -- 14 Şubat 2020; 23:2:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tüm bileşenleri söküp uzay montaj yapıp çalışıp çalışmadığına bakın, cpu’yu kontrol edin , ekran kartınız nedir ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Rx 480 ekran karti. Gucu ekran kartindan alip on board yaptim ayni durum. Sonra direk anakarta verdim gucu 8 pini cikartarak ayni tum fanlar donuyor. Ama 8 pinlik kabloyu tskinca pc calisinca bi guc kesip tekrar geliyor fakat kestintiden sonra fanlarin performansi ve sesi duruluyor

• Bu durumda sorun anakartta gibi görünüyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Anakart 0 alindi acaba oc ile 3200 destekliyor benim ram 3000 mhz oc acmsk icn biosu gormem lazim ram mhz yuksek oldugundan acmiyor olabilrmi tek slot ram o yuzden anca slot degisiyorum farkli bi ram yok deniyemiyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.