Şimdi Ara

Pc açılmıyor?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
96
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Msi fuzion 870a anakart,x3 455işlemci hd6670 ekran kartı glacier marka power sistemim.1 2 haftadır win10mavi ekran alıyorum,res attıktan sonra açılıştaki 2bip sesi yok kasa çalışıyor ama görüntü yok.ekran kartı bios pili hdd sök tak yaptığım zaman tekrar açılan sistem artık açılmıyor.sorun güç kaynağındanmıdır.anakartta 4 ışık sürekli yanık durumda şuan.lcd ekranım bozuk olduğu için televizyona bağlı şuan kasa.pc yi kurtarmanın yolu varmıdır 6yaşında sisteme masraf etmeek istemiyorum öğrenciyim.sizce problem nedir bu sorunu yaşayan varsa yardımcı olursa sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• %99 ihtimal sorun ramlerden kaynaklanıyor sistem açılmıyor derken, hiç mi açılmıyor yoksa açılıyor da görüntü mü gelmiyor? hiç açılmıyorsa switch kabloları yada psudur tabi güç kablosu da olabilir çok düşük bir ihtimal de olsa sanmıyorum ama..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MillionDollarsMan -- 28 Mart 2016; 4:58:15 >
  • Normal açılıyor ama görüntü yok.açılıştaki çift bib sesi yok.anakart ledleri full yanıyo.ramde olamaz 1 yıl olmadı alalı 8gb. Tek modül kingston fury.ekran kartını söktüğüm zaman düzeliyordu şimdi teksrar söküp kontrol edicem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.