Şimdi Ara

Pc açılıp geri kapanıyor!!! Format bile atamıyorum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
2.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Maalesef bilmiyorum @steyy olasılıklar biraz fazla
  • Arkadasım. Bilqisayarı Ac Kapandıqında İşlemcine Bak Cok Isınıyormu Die. Isınıorsa Fan'ını KontroL Et. Bide TemazsızLık Olabilir. Anakartın Altına Naylon qibi bişey koy öLe Dene Benim Başıma Cok Geldi Böle Sorunlar. Ekran Kartı Slot Girişinde Toz warsa Bundanda Olur Arkadasım. Bu Dediklerimi Bi Dene iStersen. Kolay Gelsin..
  • bazı anakartlarda resetleme tusu dışında 2tane daha tuş oluyor bende işlemciyi söktüğümde aynı sorun vardı 1gün filan çözemedim ama o tuşlara basınca düzelmiş

düzeltme:lan oğlum sen miydin konuyu açan bende başka biri sandım he hala çözülmedimi sorunun nerdeki pc ciye götürcen eğer işim olmazsa beraber gidelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manyetizma -- 14 Eylül 2009; 16:23:52 >
  • @deLimanyaH cpu ısınmıyor hatta soğuk bile.Anakartın altına naylon derken neyi kastettin anlamadım zaten bilgisayarcıya götürdüm arıza tespiti yapacaklar.Onlardan haber bekliyorum.

@__koleksiyoncu__ götürdüm bile pc yi.Burayı kirletme msn den konuşalım.
  • Bilgisayarcılar sorunun anakarttan olduğunu söylediler ve 170 lira fiyat istediler değiştirmek için biraz fazla mı bu fiyat ?
  • lan oğlum benim tanıdık pc ci var istiyorsan oraya gidelim sıhıyede baksınlar sorun neymiş sizin okula giderken zaten msn de bulabilsem msn de yazarım sana

tam olarak sorun ne ne dediler sorun olarak slot filanmı kırmıssın pc ci bunlar güven olmaz 10tl lik parça takar 100tl alır tam sorun neymiş öğren bide istiyorsan bide benim pc ye götürürüz sağlamdır hemde babamın arkadaşı filan indirime yapar
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.