Şimdi Ara

Pazartesi yakıta zam gelecekmiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mazotun 8 lira olacağını duydum. Ötv den alınan vergi kesintisi artık dövizin yükselmesine yetmiyormuş. Gelecek zam hakkında başka bilgisi olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Güzel kardeşim doların bende nereye geldiğini görüyorum.Devlet yansıtılmayacak vatandaşa dedi

Resmi kurumdan yapılan açıklamayamı güvenelim ? Senin DUYDUGUN(artık kimden nerden duyduysan) 'amı inanalım ?

Bende duydum dizel 10 tl olacakmış.benzin 11.hemen şişelere benzin stoklayalım.

Bakın kardeşim şuan hükümeti sev veya sevme bu ekonomi ile ilgili değil.Apaçık siyasi bir ezme politikası.
    Tamam ekonomi iyi değil ama bu kadarda kötü değil.

Zaten ortalık karışıkken böyle spekülatif haberlerle insanları dahada krize sürüklemeye çalışıyorlar.
    Dün bi arkadaş daha yazmış.Neymiş ptesi devlet bankalardaki paralara el koyacakmış.Bian önce paralarını çekin diyorlar

Amaç : Güya insanları galeyana getirip bankalardan paraları çektrirmeye zorlayıp bankacılık sisteminide krize sokmak.

Her duydugunuza inanmayın...
  • ben hep 50 liralık aldığım için beni etkilemiyor
  • Zam kesin gelecek de nezaman gelecek?

Kim bilir belki yarin, belki yarindan da yakin....

• Bu konu az sonra kilitlenir.
  • Balıkesir merkez opette 5.77 olan mazot fiyatı son gelen 40 kuruş zamla 5.79 diye yazılmış. Ee dedim nasıl oynadı 2 kuruşta olsa otv den düşmüyor mu pompacı bi bakış attı her?eyi anlattı. Otv de kurtarmıyor artık. Gelenler üste gelecek geçmiş olsun. Bisiklete devammm

• ASX e 50 liralık yetiyo mu ya

Bende 50 liralık alıyorum benide etkilemiyor. Benzinci bi sokup çıkarıyo kendime geliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreGLC

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Güzel kardeşim doların bende nereye geldiğini görüyorum.Devlet yansıtılmayacak vatandaşa dedi

Resmi kurumdan yapılan açıklamayamı güvenelim ? Senin DUYDUGUN(artık kimden nerden duyduysan) 'amı inanalım ?

Bende duydum dizel 10 tl olacakmış.benzin 11.hemen şişelere benzin stoklayalım.

Bakın kardeşim şuan hükümeti sev veya sevme bu ekonomi ile ilgili değil.Apaçık siyasi bir ezme politikası.
    Tamam ekonomi iyi değil ama bu kadarda kötü değil.

Zaten ortalık karışıkken böyle spekülatif haberlerle insanları dahada krize sürüklemeye çalışıyorlar.
    Dün bi arkadaş daha yazmış.Neymiş ptesi devlet bankalardaki paralara el koyacakmış.Bian önce paralarını çekin diyorlar

Amaç : Güya insanları galeyana getirip bankalardan paraları çektrirmeye zorlayıp bankacılık sisteminide krize sokmak.

Her duydugunuza inanmayın...

• Duyumu nereden aldınız bilmiyorum. Ama ÖTV ile bunu dengeleyip. Gidip maden suyuna, meyve suyuna hatta makarnaya vs. ötv koyarak bu oyunu bozacaktır yine hökümetimiz...
  • Kaynağı görelim
  • Karşılamaması gibi birşey söz konusu olamaz. Daha geçen gün fiyatlar sabitlenmeseydi şuan ne kadar olacaktı diye bir açıklama yapıldı. Gelen zamlar 50 kuruş civarındaydı toplamda. Alınan 3 liralık bir ÖTV var nasıl yetmeyecek?

• Bir zahmet, ortam aşırı müsait güncellemeye, hayırlı olsun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.