Şimdi Ara

PAZARAMA İPHONE 11 (128GB) 7.799 TL (Faizsiz 3 ay erteleme)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
3.938
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İphone 11 128 gb sepette yüzde 8 indirimli malum kur yükselişte önümüzdeki günlerde görülen o ki daha da yükselecek.

Ayrıca pazaramada 50-10000 tl alışverişlerde 3 aya kadar faizsiz erteleme var son gün 30 eylül 2021

Akbank ilk müşteriye faizsiz 5000 tl 12 ay kredi veriyor. Güzel kombo olur 👍

Bankada birikimi olan 3 aylık faizli mevduatla bedavaya bile getirebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Örnek verdiğin japonyada maaşlar kaç birim peki?

10.000 fln ise bizden bi farkları yok demektir. Yok eğer ortalama 500.000 birimse yine bizden çok çok iyiler demektir.

Ülkedeki alım gücü birim para üzerinden yapılır. Sen ne kadar geyik dersen de. Doğrusu budur. 3000 birim maaşı olan adam bu örnekteki telefonu 1300 birime alabiliyoken bizde 3000 kazanan adam aynı telefona 20.000 vermek zorunda. Aradaki fark bu.

Telefonu boşver hesabını et üzerinden yap. Bizde et 100 birim iken avrupada 15-20 en fazla.

Birim hesabı yapmazsan eğer kur üzerinden çarpar durursun. O zamanda oooo iyiymiş ya dersin :)
  • Pazaramayı bilinçli olarak parlatmaya çalışıyorlar. Maximum kart işlemi yapmak için girdiğimiz uygulamada kaşar, zeytin, peynir satıyorlar. Vizyona bak...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ayfon 13 çıktı. 11 alinmaz

• hebelehubele H kullanıcısına yanıt

"Sorulacak tek soru var başka ülkedekilerden neden 10-15 kat daha pahalı alım yapıyoruz? "

cevabı basit. görgüsüzlük.

eğitime bilime çocuklarının aç karnını doyurmaya harcayacağımız parayı hava atmaya harcıyoruz. çalışıp kazanmak yerine kısa yoldan köşe olmanın yollarını arıyoruz.

atalarımız "bal tutan parmağını yalar" "devletin malı deniz yemeyen ..." "ankara'da dayın yoksa ...." gibi veciz sözlerle bu durumu açıklıyor.

kafandaki saç ne ki sen tarak istiyorsun.

sevgilerler...

• arkadaşlar buradan satılan ürün apple garantili mi? uygulamada resmi distribütör garantili yazıyor bu ne demek?

• Tükendi sanırım, sepete eklenmiyor

• iphonesiz yaşayamam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhone 11 fiyatı 6000lere inebilir 100 dolar artı vergiler kadar indirim gelmeliydi

• Pazarama nedir hiçbir şekilde giriş yapılmıyor

• Arkadaş adam devleti soyup mu alıyor anlamadım insanları neden vatan haini ilan ediyorsunuz ya? Sizi ülke dünya gündeminde görsek olmuyor mu neymiş bu?

• Pi kullanıcısına yanıt
    Ayfon 14 çıkacak. 13 alinmaz

• Tonny Stark kullanıcısına yanıt
    Bak bu da mantıklı hocam. Beklemek en iyisi

• Pi kullanıcısına yanıt
    Millet olarak kendimizi böyle avutacağız artık, bir babayiğit siyasetçi çıkıp şu devranı tersine döndürene kadar ...

• Tonny Stark kullanıcısına yanıt
    Dünya genel olarak komple dandik bir yere doğru gidiyor hocam. Hayırlısı olsun diyeyim ben de

• Return to Monke kullanıcısına yanıt

Wtf ne vatan haini ne alaka. Türkçe anlamıyor musun.

• Pardon bir hızla okuduğum için yanlış anlamışımPAZARAMA İPHONE 11 (128GB) 7.799 TL (Faizsiz 3 ay erteleme) 

• Boş konuşuyorsun, ne demek cevabı görgüsüzlük? Yurtdışında 300€ olan şeye burada 5000TL vermek neden bizim görgüsüzlüğümüz oluyor?

Her şeyi geçtim, milletin hayatını nasıl yaşadığı seni niye ilgilendiriyor? Sen bir telefona bu kadar para vermeyi uygun görmüyorsunuz ama ben görüyorumdur sen kimsin benim yaşam tarzıma karışacaksın birader?

Elinizin altında klavye var diye boş boş gereksiz konuşuyorsunuz.

• Ülkenin genel yönelimli bina beton araba telefon vs şeylere para gömmek değil de egitim okul demokrasi fabrika teknolojiye yönelim şeklinde olsaydı o zaman haklı olabilirdin. İşte bahsettiğim görgüsüzlük bu.

Yoksa benana istersen tüm paranı telefona göm.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.