Şimdi Ara

Pazar günü stadda olacaklar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
1.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet beyler normal bilet almaya çalıştım ama malesef bilet.galatasaray rezilliği sonucu alamadım hiçbir tribünden ne batı ne doğu bende gaza gelip deplasmandan aldım Kimler var başka alan deplasmandan? Atkı-forma giyer miyiz buluşup gitsek orda daha mı iyi olur vs vs bu başlıkta konuşalım bu konuları

• Önce imzalar

[GALAcenter][imageGALA]https://dl.dropboxusercontent.com/u/19820056/biarkadasabakpcikcam.png[/simage]

[bGALA][GALAcolor=#A32638]ŞAMPİYONLUK YAKIN,[GALAcolor=#FCB514]IŞIKLARI KAPATIN ![/center]

GALA yazan yerleri silin mübarekler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SanalFare

Önce imzalar

[GALAcenter][imageGALA]https://dl.dropboxusercontent.com/u/19820056/biarkadasabakpcikcam.png[/simage]

[bGALA][GALAcolor=#A32638]ŞAMPİYONLUK YAKIN,[GALAcolor=#FCB514]IŞIKLARI KAPATIN ![/center]

yaptım teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: SanalFare

Önce imzalar

Teşekkürler dostum.. :)
  •  [center][image]https://store.donanimhaber.com/98/94/19/9894198a51d47a20eabb29da5d945695.png[/image] 

[b][color=#A32638]ŞAMPİYONLUK YAKIN,[color=#FCB514]IŞIKLARI KAPATIN ![/color][/center]

[code] komutu içinde paylaşırsan daha güzel durur.
  • ben de rakip tribünden aldım 2 bilet. ultrAslan forumdan da görüştüğüm kişiler var toplamda 10-15 kişiyiz. pmden twitter ve telefon numaranı gönder kardeş haberleşelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Terliksi Hayvan

ben de rakip tribünden aldım 2 bilet. ultrAslan forumdan da görüştüğüm kişiler var toplamda 10-15 kişiyiz. pmden twitter ve telefon numaranı gönder kardeş haberleşelim

Kardeş resimde çok yakışıklı çıkmışsın.Fotojenik biriymişsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: acemi nefer

quote:

ben de rakip tribünden aldım 2 bilet. ultrAslan forumdan da görüştüğüm kişiler var toplamda 10-15 kişiyiz. pmden twitter ve telefon numaranı gönder kardeş haberleşelim

Kardeş resimde çok yakışıklı çıkmışsın.Fotojenik biriymişsin.

eyvallah karşim
  • Hayırlısı olsun da gerisi önemli değil..
  • Almadan önce buraya yazsaydın bende alırdım o kadar düşündüm alayımmı diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: UnnRated

Almadan önce buraya yazsaydın bende alırdım o kadar düşündüm alayımmı diye

halen bilet satışı var
  • Hiç aklıma gelmedi o ya direk paylaştım bi dahakine kısmet artık teşekkürler
  • on numara imza eline sağlık :)
  • Beyler galatasaray ve ya sarı kırmızı ne varsa kapatıp öyle girin. İçerde belki çıkartırsınız. Normalde almıyorlar çünkü sizi, ona göre. Sizin giriş yeriniz de farklı olacak. 1-2 defa deplasmandan girip kapıları açtırıp doğu üste geçmiştim ordan biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FieSTaA

Beyler galatasaray ve ya sarı kırmızı ne varsa kapatıp öyle girin. İçerde belki çıkartırsınız. Normalde almıyorlar çünkü sizi, ona göre. Sizin giriş yeriniz de farklı olacak. 1-2 defa deplasmandan girip kapıları açtırıp doğu üste geçmiştim ordan biliyorum.

güvenlik izin veriyor mu GS bölümüne geçmemize? 20-30 kişi varız biz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Beyler galatasaray ve ya sarı kırmızı ne varsa kapatıp öyle girin. İçerde belki çıkartırsınız. Normalde almıyorlar çünkü sizi, ona göre. Sizin giriş yeriniz de farklı olacak. 1-2 defa deplasmandan girip kapıları açtırıp doğu üste geçmiştim ordan biliyorum.

yok vermiyor. Hatta size orada sari kirmizi bir sey giyip acmaniza da izin vermez.
  • quote:

quote:

quote:

yok vermiyor. Hatta size orada sari kirmizi bir sey giyip acmaniza da izin vermez.

peki sen nasıl doğu üste geçtin? biz sadece atkı ile gideceğiz. onu da girişte saklarız. ama maç sonu çıkartmayı planlıyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

peki sen nasıl doğu üste geçtin? biz sadece atkı ile gideceğiz. onu da girişte saklarız. ama maç sonu çıkartmayı planlıyoruz

Ben baska bir sekilde girmistim cunku, emniyet gucleri ile.

• rakip takımın bileti nerden alınıyor oda gsbiletten mi
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.