Şimdi Ara

Pazar (Al-Sat) yapılacak oyun yokmu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
1.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • eskiden knight online da pazar kurar esnaflık yapardık sonra en ucuz itemi gösteren bi scroll çıkardılar rezil ettiler oyunun pazarcılığını bitirdiler.

ko daki gibi pazar yapılacak oyun yokmu başka yav esnaflığım kabardı yine

• Bende knightta en çok pazar yapmayı severdim. Artık hiçbir oyunda bunu bulamıyoruz. Belki açık artırma sistemi daha kolay aradığımızı bulmamızı sağlıyor fakat pazar yapma zevkini vermiyor.
  • up ben de böyle bir oyun arıyorum
  • Aradığın oyun Revelation Online. Örneğin auction house da 15k olan itemi, pazarda 30k ya satıyorum. Gerçi oyunu bıraktım ben ya

Edit: Pazar nasıl kurulur ekledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marwo -- 31 Mart 2017; 9:59:19 >

• Marwo kullanıcısına yanıt
    güzelmiş sağolasın ancak hem oyun ingilizce değil hemde ah olan oyunda pazarcılık yapılmaz be. knightta ah sistemi paralı olmasına rağmen pazarcılığı bitirdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: r0ket

güzelmiş sağolasın ancak hem oyun ingilizce değil hemde ah olan oyunda pazarcılık yapılmaz be. knightta ah sistemi paralı olmasına rağmen pazarcılığı bitirdi.

Oyun geçen seneden beri ingilizce kapalı betadaydı açık betaya geçti. Açık artırma sistemi varsa pazar kurulsa bile güzel olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TearsForFears

quote:

Orijinalden alıntı: r0ket

Oyun geçen seneden beri ingilizce kapalı betadaydı açık betaya geçti. Açık artırma sistemi varsa pazar kurulsa bile güzel olmuyor.

aynen
  • bu uzakdogu anime tarzi oyunlar olmaz yok mu başka önerisi olan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rappelz olabilir oranın pazar sistemi harika , oynadığım zamanlar pazarda baya bi para kasmıştım
  • knight pvp serverlar iyidir oyuncu sayısı da diğer mmorpglerin kaç katı zaten. oraclegamer açıldı bugün incele istersen
  • merhaba bir tane oyun tanıttım Godswar Online konuya bakabilirsin pazar sistemi ve pvp sistemi mevcut knigth metin2 silkroad tarzı mmorpg seversen bekleriz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: shekspro

merhaba bir tane oyun tanıttım Godswar Online konuya bakabilirsin pazar sistemi ve pvp sistemi mevcut knigth metin2 silkroad tarzı mmorpg seversen bekleriz :)

Ya tamam reklam yapta bari sallamadan yap. O saydığın oyunlarla o oyunun ne alakası var!
  • kardeş bi gir oyuna bak nasıl bişey sonra gör grafikten yargılama sallama diyor ya yaz godswar online izle pvp videolarını benziyormu benzemiyormu de o zaman allahım ya iyilikte yaramıyor :D
  • elder scrolls online olabilir, merkezi bir pazar sistemi yok. guildler pazar açıyor belli başlı şehirlerde. oradan geçenler guild trade npc'sinden alıyor alacaklarını. kısacası manipülasyon yapılmaya açık. yüksek fiyattan geçirme potansiyeli yüksek itemları :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.