Şimdi Ara

Paypalın Kapanmasına Çözüm - Yabancı (Yurtdışı) Paypal Açma ve İbana Para Çekme (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
303
Cevap
17
Favori
121.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkiyeden bizde yapabilirmiyiz ve nasıl onay alırız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xnergy kullanıcısına yanıt
    Her şeyi yazmışım zaten :) Türkiye'de yaşıyorum.
  • Berat aldırmaz hocam besyuzotuzalti yediyuzonbes kirkiki altmisyedi tel numaram özelden yazamıyorum bana ulaşır misin. Paypal işi olacak da onun için.

• quote:

Orijinalden alıntı: crimmer

Berat aldırmaz hocam besyuzotuzalti yediyuzonbes kirkiki altmisyedi tel numaram özelden yazamıyorum bana ulaşır misin. Paypal işi olacak da onun için.
    Merhaba,http://premiumzen.com/url/#contact buradan veya profilim üzerinden facebook ile iletişime geçebilirsiniz.
  • Berat özel mesaj atabilir misin? Verdiğin link çalışmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Sonitiraf

Berat özel mesaj atabilir misin? Verdiğin link çalışmıyor
    Evet site url değiştirmesi yapıyor bu nedenle çalışmıyor açılan siteden İLETİŞİM veya CONTACT US linkine tıklarsanız ulaşabilirsiniz.

Özel Mesaj göndereceğim.
  • Telefon numarasını adres bilgilerini kendi adına nasıl yaptın dostum bi açıklarsan seviniriz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hacidile

Telefon numarasını adres bilgilerini kendi adına nasıl yaptın dostum bi açıklarsan seviniriz
    Bana diyorsanız pek ümitlenmeyin.

Benim çalıştığım firma yurt dışında iş aldı ve biz yurt dışına çalışmaya gittik. Yurt dışından paypal hesabı açıp kaldığım yerin adresini ekledim ve o ülkede mobilde internet kullanmak için telefon hattı aldım. Daha sonra Paypal'a mail attım. Zaten üye olduğum bilgisayar, giriş yaptığım telefon, IP adresi bilgileri Paypal'a eklediğim adreste kaldığımı doğrulamış oldu. Yani IP adresi konumuna bakınca kaldığım ve paypal'a eklediğim adresi gösteriyordu. Türkiye'de aynı bilgisayar ve telefondan girince ve VPN gibi bir şey kullanmayınca bende sıkıntı çıkmadı.

Kısaca VPN kullanmak zaten Paypal'da yasak bu nedenle sizin yurt dışı paypal almanız sıkıntı. Yurt dışında tanıdığınız varsa o kendi adına alıp VISA kart eklerseniz parayı VISA karta ödeme yaparlar. Diğer türlü paypal edinilmez. Edinilse bile ban yer.
  • Paypal ile 65$ ödeme yapmam gerekiyor bir siteye bunu nasıl yapabilirim?
  • Benim SSN numaram var.vpn ile amerikadan hesap açıp ebay uzerinde satış yapmak istiyorum.parayi cekmede sıkıntı olur mu?
    En garanti yolu ariyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ItsCawfeee

Paypal ile 65$ ödeme yapmam gerekiyor bir siteye bunu nasıl yapabilirim?
    Paypal'a üye olup kredi kartı ekleyip yapabilirsin veya 10% komisyon ile ben yardımcı olabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rooftop

Benim SSN numaram var.vpn ile amerikadan hesap açıp ebay uzerinde satış yapmak istiyorum.parayi cekmede sıkıntı olur mu?
    En garanti yolu ariyorum.
    Paypal'da VPN kullanımı yasak, Zaten hesabınız onaylı değilse parayı çekemezsiniz.

Kısaca sıkıntı yaşarsınız. Çözüm olarak yurtdışında yaşayan bir tanıdığınız varsa onun hesabını kullanmak daha garantilidir.
  • Burası da simsarların alanına donmus ya kardeşim başka konu açın. Konuda paypal business hesap nasıl alabiliriz parayı turkiyeye hangi yolla ve ucuza transfer edebiliriz tartışalım

• quote:

Orijinalden alıntı: Olgi

Burası da simsarların alanına donmus ya kardeşim başka konu açın. Konuda paypal business hesap nasıl alabiliriz parayı turkiyeye hangi yolla ve ucuza transfer edebiliriz tartışalım
    Bunun olması için yurtdışında yaşamalısın veya yurtdışında bir arkadaşın olmalı sana paypal hesabı açıp verebilecek. Öyle vpn açıp üye olmak gibi şeyler seçmeyin sistem vpn kullandığınızı anlıyor ve hesabı kilitleyip sizden belge istiyor zaten vpn kullanmıyor ve gerçekten yurtdışında yaşıyorsanız kayıt olduğunuzda ip adresinizin konumu yaşadığınız adresi onaylamaktadır.

Parayı 2 şekilde çekebilirsiniz. 1. payoneer'e üye olup EURO IBAN veya USD banka hesabını paypal a ekleyip payoneer den banka hesabınıza çekim yapabilirsiniz. diğer 2. seçenek ise bazı ülkeler visa banka hesabı na ödeme destekler. yani ben ziraat bankasının visa banka kartını kredi kartı gibi ekleyip türk lirası olarak paypal'dan ödeme alabiliyorum. Bu şekilde olabilir.

Yurtdışına bir ülkeye çıkarsanız oradan paypal hesabı alıp onu kullanabilirsiniz. diğer türlü sıkıntı olur.
  • quote:

Burası da simsarların alanına donmus ya kardeşim başka konu açın. Konuda paypal business hesap nasıl alabiliriz parayı turkiyeye hangi yolla ve ucuza transfer edebiliriz tartışalım
    Bunun olması için yurtdışında yaşamalısın veya yurtdışında bir arkadaşın olmalı sana paypal hesabı açıp verebilecek. Öyle vpn açıp üye olmak gibi şeyler seçmeyin sistem vpn kullandığınızı anlıyor ve hesabı kilitleyip sizden belge istiyor zaten vpn kullanmıyor ve gerçekten yurtdışında yaşıyorsanız kayıt olduğunuzda ip adresinizin konumu yaşadığınız adresi onaylamaktadır.

Parayı 2 şekilde çekebilirsiniz. 1. payoneer'e üye olup EURO IBAN veya USD banka hesabını paypal a ekleyip payoneer den banka hesabınıza çekim yapabilirsiniz. diğer 2. seçenek ise bazı ülkeler visa banka hesabı na ödeme destekler. yani ben ziraat bankasının visa banka kartını kredi kartı gibi ekleyip türk lirası olarak paypal'dan ödeme alabiliyorum. Bu şekilde olabilir.

Yurtdışına bir ülkeye çıkarsanız oradan paypal hesabı alıp onu kullanabilirsiniz. diğer türlü sıkıntı olur.
  • quote:

• Arkadaşlar bir konuda yardımınıza ihtiyacım var. Ben banka hesabımdan ya da kredi kartımdan US Paypal hesabıma para aktarmak istiyorum. Oradan da yabancı bir siteden alışveriş yapacağım bu sayede. Yalnız us paypal'a para atmayı bulamadım.

Komik geliyordur kimilerine ama bunu bana düzgünce tarif edebilecek birileri var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yazarcokaydin

Arkadaşlar bir konuda yardımınıza ihtiyacım var. Ben banka hesabımdan ya da kredi kartımdan US Paypal hesabıma para aktarmak istiyorum. Oradan da yabancı bir siteden alışveriş yapacağım bu sayede. Yalnız us paypal'a para atmayı bulamadım.

Komik geliyordur kimilerine ama bunu bana düzgünce tarif edebilecek birileri var mı?
    PayPal hesabına kredi kartınızı veya banka kartınızı ekleyin, onaylayın. PayPal ile ödeme yaparken zaten size hangi karttan ödensin diye sorar. Kredi kartı seçip kartınızdan ödeyebilirsiniz.

İlla PayPal'a bakiye olarak eklenmesi gerekmiyor.

Zaten PayPal' ın 1. ödeme şekli kredi kartı'dır. Bakiyeye dokunmaz.
  • Berat ALDIRMAZ kullanıcısına yanıt
    Öncelikle cevabınız için teşekkürler. Ama benim bakiye olarak eklemem lazım. Çünkü US Playstation Store'den oyun alacağım. Paypal hesabında para olmadan hesabı psstore'ye ekleyemiyorum. O nedenle Paypal bakiyeme para aktarmam lazım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yazarcokaydin

Öncelikle cevabınız için teşekkürler. Ama benim bakiye olarak eklemem lazım. Çünkü US Playstation Store'den oyun alacağım. Paypal hesabında para olmadan hesabı psstore'ye ekleyemiyorum. O nedenle Paypal bakiyeme para aktarmam lazım...
    Anladım ilk defa böyle bir siteyle karşılaştım. Amacınız PayPal hesabınıza bakiye eklemek ise bir yerlerden paypal ödeme almalısınız veya paypal hesabı olan biri size göndermeli.

Eğer Uygunsa;

Enpara, ziraat, papara hesabınız varsa veya eft geçebilirseniz ben sizin paypal hesabınıza 10% komisyon ile ödeme yapabilirim. Böylece para hesabınıza bakiye olarak eklenir.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.