Şimdi Ara

PAYPALDA SIKIŞAN PARAYI KURTARMA (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: yyildizz

paypal vpn kullanan hesapları bloklar
    paypali ZATEN SERBEST OLSA DA KULLANMAM REZIL SEREFSIZLER AMA YURTDISINDAN PARA GELMESI ICIN TAKINTILI SEKILDE PAYPAL ISTEYEN KISILER VAR...ONLARA NE YAPACAGIMI BULAMADIM....MESELA KARSI TARAFA ODEME ISTEGI GONDERECEGIM O DA UYE OLMADAN IKI TIKLA BANA ODEME GONDEREBILECEGI BIR YONTEM VAR MIDIR

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ??

• ??

• Ben oyun satın alarak veya oyun içi para birimi satın alarak paypal'deki paramı bitirdim :D

Al sat yapabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 22 Ekim 2018; 3:5:1 >
  • O parayı kurtarma şansın yok. Eğer hesapta olan limitleri kaldırabilirsen, 90/180 gün bekle bırakalım falan diyecekler. Parayı çekmene izin dahi verseler, herhangi bir türk kuruluşu ile bağları yok. Yani parayı aktarabilecek bir banka kanalı bulamayacaksın.

Boşuna paypal kısmına girme. Eğer Türkiye'de yaşıyorsan bir çıkış yolu yok. Soğuk bir su iç.

• Bundan sonrası için paypal a

gerçek isimle (kendi ismin)

gerçek Amerikan adresiyle (zip koduna kadar internetten bi yer bulabilirsin)

gerçek Amerikan hattıyla (playde bi uygulamada aylık 15 20 lira gibi bi ücretle alabilirsin yada daha ucuza haftalık filan çünkü sadece kayıtta işime yarıyacak ilk etapta)

Amerikan hesabı açıcaksın (payoneer başka ülke kabul etmiyor)

Vpn in bi önemi yok bildiğim kadarıyla

Parayı payoneer a aktarıp sonra kendi Türk banka hesabına alabilirsin. Ama alıcılardan parayı hediye olarak göndermelerini istemen lazım ticari olarak değil bu da çok önemli.

Ben böyle bir hesap satmıştım. İlk ticari olarak gönderdi parayı çekemedim 30 gün bekleyin onaylandıktan sonra çekilebilir filan yazıyordu çünkü. Onu iptal ettirip hediye olarak gönderdi onu anında aldım. 2 3 ay sonrada ticari ödemeden dolayı hesap bloke oldu.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.