Şimdi Ara

PAYPAL YARDIM !!!111!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Playspan dan paypal hesabımla alışveriş yapmak istiyorum ama kredi kartı istiyor illaki..kredi kartsız alışveriş yapmak mümkünmüdür ? Bir çözümü varmı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: potasyumokzalat

Playspan dan paypal hesabımla alışveriş yapmak istiyorum ama kredi kartı istiyor illaki..kredi kartsız alışveriş yapmak mümkünmüdür ? Bir çözümü varmı ?

Yurtdışında paypal hesabındaki parayı kullanamazsın. Türkiye ve Hindistan için bu böyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismky

quote:

Playspan dan paypal hesabımla alışveriş yapmak istiyorum ama kredi kartı istiyor illaki..kredi kartsız alışveriş yapmak mümkünmüdür ? Bir çözümü varmı ?

Yurtdışında paypal hesabındaki parayı kullanamazsın. Türkiye ve Hindistan için bu böyle.

çözümü yokmudur bunun ?
  • quote:

quote:

quote:

çözümü yokmudur bunun ?

Yok şuan için.
  • Çözümü yok. Hesabını onaylatsan bile yurtdışına ödeme yapamazsın. Noldu premium flnmı alcaktın
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertgold12345

Çözümü yok. Hesabını onaylatsan bile yurtdışına ödeme yapamazsın. Noldu premium flnmı alcaktın

aynn :(
  • quote:

quote:

Çözümü yok. Hesabını onaylatsan bile yurtdışına ödeme yapamazsın. Noldu premium flnmı alcaktın

Gamesilk vardı ama onlarda kredi kartı onayı istiyorlar sana tavsiyem webmaster sitelerine bak 4-5$a sanal kartla hesabını onaylatıyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Gamesilk vardı ama onlarda kredi kartı onayı istiyorlar sana tavsiyem webmaster sitelerine bak 4-5$a sanal kartla hesabını onaylatıyorlar

bilmiyorumda bana playspan dan alıp ben paypal a 5$ transfer yapsam çok makbule geçicek yardımcı olan olursa pm atsın lütfen

• sanal kart var onu aç bankanın bireysel online işlemlerinden sonra onu paypala tanıt ben böyle alışveriş yaptım.

ama o dediğinden yapmadım ebaydan yaptım paypalla seninkide olur bence.

• Garanti bankasında kredi kartı olmadan sanal kart çıkarıp paypal'da ekleyerek hesabı onaylı hale getirip sanal kartla alışveriş yapabilirsin
  • aranızdan biri paypal dan dediğim ürünü alırsa ona paypaldan para gönderebilirim sanal kart nasıl yapacağımı bilmiyorum
  • paypalı yaranıda ilk defa gördüm. tebrikler.
  • Beyler yurtdışı kullanılmıyor ya e bay damı olmuyor? yakında kart çıkartçaktım sırf bunun için
  • quote:

Orijinalden alıntı: Volkanbaba

Beyler yurtdışı kullanılmıyor ya e bay damı olmuyor? yakında kart çıkartçaktım sırf bunun için

kullanılıyor yurtdışı sadece orada döviz miktarını karşı taraf belirleyecek şıkkını işaretleyeceksiniz. yoksa alamazsınız.

• quote:

aranızdan biri paypal dan dediğim ürünü alırsa ona paypaldan para gönderebilirim sanal kart nasıl yapacağımı bilmiyorum

paypala parayı nasıl attın

• quote:

Orijinalden alıntı: potestas

quote:

aranızdan biri paypal dan dediğim ürünü alırsa ona paypaldan para gönderebilirim sanal kart nasıl yapacağımı bilmiyorum

paypala parayı nasıl attın

forumda iphone ile para kazanma konusu vardı ordan yaptım 5.5$ biri alabilirse bende paypaldan gönderirim

• paypal hesabımdaki parayı nasıl kullanabiirim kredi kartı olmadan yardımcı olacak yok mu ?
  • quote:

paypal hesabımdaki parayı nasıl kullanabiirim kredi kartı olmadan yardımcı olacak yok mu ?

Yok kardeşim yook yolu. Banka hesabın varsa oraya aktar çek kullan.
  • quote:

Yok kardeşim yook yolu. Banka hesabın varsa oraya aktar çek kullan.

en az kaç $ aktarabilirim.. kesiti olurmu sıkıntı çıkarırmı ?
  • quote:

paypal hesabımdaki parayı nasıl kullanabiirim kredi kartı olmadan yardımcı olacak yok mu ?

http://www.kitapyurdu.com dan kitap alabilirsin ancak türk siteleri haricinde o parayı yabancı sitelerde onaysız yani kredi kartı ekli olmayan hesapla kullanamazsın
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.