Şimdi Ara

Paypal Türkiye’ye geri dönüyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
0
Favori
3.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tükürdüğünü yalıyorsa devlet haklı o zaman.

• Ha şöyle yola gelsinler...

• quote:

Orijinalden alıntı: absamet

Paypal konusunda Türkiye sonuna kadar haklı olduğu halde bazı gezi zekalılar son derece çirkin ve ülkemi aşağılayan saldırılarına devam ediyor anlamıyorum arkadaş, kudurun yavrum kudurun bu ülke sizin hayal ettiğiniz seviyelere gelmeyecek asla, yükselecek gelişecek ve buna kimsede dur diyemeyecek.

adamların hizmet verdiği 202 ülkede her birine ayrı ayrı server kurduğunu falan mı düşünüyorsunuz yoksa?geçmişte okuduğum bir yazıda ülkemizin yabancı ülkeler ile çatışması durumunda finansal sistemimizin saldırıya uğramaması için devletimizin server kurma şartı getirdiğini ve paypalın çalışma şeklinin ülkeleri serverlar ile ayırmadan ziyade asyada singapurda bulunan, avrupada lüksemburgda bulunan ve amerikada kıtasında kaliforniyada bulunan serverlar üzerinden işlem yaptırma olduğunu yazmıştı!geri adım ve tükürdüğünü yalama konusuna gelince muhtemelen adamlar bizden aldıkları komisyonlarını kesin dahada arttırıp server parasını da bizden çıkartırlar!
  • Ahmet Gözütok şov devam ediyor. Yine mesajlarım siliniyor. Hiç bir hakaret ya da olumsuz bir mesaj olmamasına rağmen mesajlarımı silmeye devam eden Ahmet Gözütok'u yönetim görmüyor mu ?

Yoksa bu adamı burada zorla mı çalıştırılıyor ?

http://prnt.sc/c9kur2

Paypal Türkiye’ye geri dönüyor

#direnACBOLD
  • Canla başla Paypal'ı savunanlar var. olabilir. ama anlamanız gereken burası Türkiye dir. Paypal bu ülkede hizmet vermek istiyorsa bu ülkenin kanunlarına uymak zorundadır.

Yok her ülkeye server mı kuracakmış yok data güvenliğiymiş bizi alakadar etmiyor. Bunlar Paypal'ın sorunudur. Ayrıca ülkemizden gelir kazanıp vergi vermeye yanaşmayan google, twitter ve facebook'ada sıra gelmesini umuyorum.

Bunlardan başka her haberin altına ilginç bir biçimde kendi ülkesine düşmanca tavır ve suçlamalar getirenleri anlamakta zorlanıyorum. Bu ülke size ne etti kardeşim?
  • paypal olmadan ebay ödemesi çalışmıyor.müşteri hizmetleriyle 30 defa yazıştım.çözüm bulamıyorar.kredi kartı ile ödeme gerçekleşmiyor.dönerse iyi olur.alterntif sitelere bakıyorum haliyle.
  • tuago T kullanıcısına yanıt
    Halen anlayamadığınız noktalar var.

Ya siz yaşadığınız ülkenin teknoloji olarak yerini bilmiyorsunuz ya da biz.

Kurduğunuz cümleler cahillik kokuyor. "GOOGLE, FACEBOOK, TWITTER" karşı cephe almaktan bahsediyorsun. Senin ülkende interneti "GOOGLE" sanan. Facebook girmek için bile Google'a facebook.com yazan insanlar var. Halen burada yandaşlık uğruna atıp tutuyorsunuz.

Ayrıca diğer sosyal ağlar için konuşacak olursak sen ortaya bir şey koyamadıktan sonra başka şeyleri sansürlemek nasıl bir geri kafalılıktır ?

Paypal raporları inceledin mi ? Türk esnafına ya da Türk halkına yurt içi / yurt dışı alışveriş imkanı sunan ve hizmetlerinin arkasına durarak kullanıcı koruyan başka "BİR TANE" banka ismi söylebilir misin bana ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: absamet

Paypal konusunda Türkiye sonuna kadar haklı olduğu halde bazı gezi zekalılar son derece çirkin ve ülkemi aşağılayan saldırılarına devam ediyor anlamıyorum arkadaş, kudurun yavrum kudurun bu ülke sizin hayal ettiğiniz seviyelere gelmeyecek asla, yükselecek gelişecek ve buna kimsede dur diyemeyecek.

Paypalı nasıl gezi olaylarına bağladın pes doğrusu. Abuk subuk propaganda yapacağına, açıklayıcı yorum yaz da faydalanalım.
  • Aferin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: simbolmina

Hadi diyelim Türkiye haklı ve PayPal haksız. (Haklılık durumu da çıkan kanunlara göre belirleniyor bu arada. Akp kanunlarına yani.) Yav arkadaş bu adamlar dünyanın her yerinde nasıl çalışıyor? Bütün ülkelerde sunucu var, bir bizde mi yok?

Hiç araştırma gereği duymuyorum, ülkeme, yönetenlere, karşı onyargiliyim ve kesin hata bizdedir diyorum. Bu adamlar neyi doğru yapmış da bunu doğru yapsınlar?

Aynen katılıyorum. En basit örnek, adam bas bas bağırıyor 4 çocuk yapın diye, la 100 metre çukura, kuma girmeden gidemiyorsun ki çocuk arabasıyla. Hadi gittin diyelim, illa ki o kaldırımın inişinde park halinde bir araba seni bekliyor. Bunun gibi sürüsüyle örnek sayarım şu güzelim ülkede Yıllardır yaptıkları şey duble yol, ithalat ve vergiler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ebaydan almak istediğim ürünler vardı paypal yok diye kabul etmedi ebay kredi kartı ile ödeme yapmak istedim onuda kabul etmedi paypal yeniden dönüş yapması güzel isterse israil firması olsun ben işime bakarım bir ara coca cola protesto edenler herkesten

daha çok içiyor bizim iş yerinde hacı hocalar var fransız malı almayın carefour dan bişi almayın diyen hacı hocalar gidip peugeot marka araç alıyorlar dediğim gibi işime bakarım kim ne derse desin

• quote:

Orijinalden alıntı: tuago

Canla başla Paypal'ı savunanlar var. olabilir. ama anlamanız gereken burası Türkiye dir. Paypal bu ülkede hizmet vermek istiyorsa bu ülkenin kanunlarına uymak zorundadır.

Yok her ülkeye server mı kuracakmış yok data güvenliğiymiş bizi alakadar etmiyor. Bunlar Paypal'ın sorunudur. Ayrıca ülkemizden gelir kazanıp vergi vermeye yanaşmayan google, twitter ve facebook'ada sıra gelmesini umuyorum.

Bunlardan başka her haberin altına ilginç bir biçimde kendi ülkesine düşmanca tavır ve suçlamalar getirenleri anlamakta zorlanıyorum. Bu ülke size ne etti kardeşim?

arkadas yazmayim dedim ama bu yorumada duramadim ulan adam bi kez savasa gitmemis binlerce kisiyi silahlarin onune koyup kendini baskomutan ilan etti , biz turk bayraginin yanina ataturkten baska kendi resmimizi bile yakistiramaz elimize turk bayragini aldigimizda uc kere opup alnimiza goturen bi nesil olarak heryerde adam turk bayragini kendine arka fon olarak kullandi ve gotuyun kili oluyum diyen disarda kendini turkiyeyi kurtardigini sanan milyonlarca supermen bozuntusu dolasirken ne yapiliyosa ulkem icin yapilsin daha dune kadar elini etegini optukleri adamlari bugun teror deyip yerine kendi gecmeyen calisan zihniyetin militanlari olmayin ULKE DEMEK AKP DEGIL TURKIYE DEMEK!!!! 14 yilda neler yapmis? sanki sen vergini veriyon sana hizmet icin yapiyo hayrina! her HER HIZMET BIR RANT TIR 14 YILDA BUNU KORLER GORDU SAGIRLAR DUYDU BEYNINI KULLANAMAYAN HAYVANLAR DILE GELDI SEN NERDESIN?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madhane -- 25 Ağustos 2016; 14:42:02 >
  • quote:

Canla başla Paypal'ı savunanlar var. olabilir. ama anlamanız gereken burası Türkiye dir. Paypal bu ülkede hizmet vermek istiyorsa bu ülkenin kanunlarına uymak zorundadır.

Tek kelime ile haklısınız. Yaşadığı ülkeyi sevmeyen ve kötüleyen bir grup var ülkede. Sanırsın ülke düşmanı. Herşey kötü herkes cahil bir kendileri iyi kendileri aydın. sanırsın MIT de doktora yapmış.
    Hemen cehalet yarışına girerler. Şimdi bana da aynı laflar gelir. Sanki kim olduğumu bilirmiş gibi.

Sosyal medyada birbirini gazlayıp kendini akıllı sananlar anadoluya doğru bir açılın da bir köylüyle konuşun da akıl ve bilnç seviyesiniz nerede anlayınız. Ben o kadar kendini aydın diye bilen kişi ile konuştum da anadoluda bir köy kahvesinde yakaladığım bilinçi hiçbnbirinde yakalayamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: madhane

quote:

arkadas yazmayim dedim ama bu yorumada duramadim ulan adam bi kez savasa gitmemis binlerce kisiyi silahlarin onune koyup kendini baskomutan ilan etti , biz turk bayraginin yanina ataturkten baska kendi resmimizi bile yakistiramaz elimize turk bayragini aldigimizda uc kere opup alnimiza goturen bi nesil olarak heryerde adam turk bayragini kendine arka fon olarak kullandi ve gotuyun kili oluyum diyen disarda kendini turkiyeyi kurtardigini sanan milyonlarca supermen bozuntusu dolasirken ne yapiliyosa ulkem icin yapilsin daha dune kadar elini etegini optukleri adamlari bugun teror deyip yerine kendi gecmeyen calisan zihniyetin militanlari olmayin ULKE DEMEK AKP DEGIL TURKIYE DEMEK!!!! 14 yilda neler yapmis? sanki sen vergini veriyon sana hizmet icin yapiyo hayrina! her HER HIZMET BIR RANT TIR 14 YILDA BUNU KORLER GORDU SAGIRLAR DUYDU BEYNINI KULLANAMAYAN HAYVANLAR DILE GELDI SEN NERDESIN?

kardeş sen bu ülkede yaşamıyorsun sanırım yada yaşın 14 yıl öncesini hatırlayacak kadar büyük değil. Olayları farkında değilsin sanırım. Bu mesele AKP meselesi değil hala anlamadın mı . Aç da anayası oku önce başkomutan ilan edilmez ülkenin başkomutanu Cumhurbaşkanıdır. neredeyse 100 yıldır böyle sen henüz farkedemesende ;
    KORLER GORDU SAGIRLAR DUYDU BEYNINI KULLANAMAYAN HAYVANLAR BİLE BUNU BİLİYOR DILE GELDI SEN NERDESIN?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyildiz

quote:

quote:

kardeş sen bu ülkede yaşamıyorsun sanırım yada yaşın 14 yıl öncesini hatırlayacak kadar büyük değil. Olayları farkında değilsin sanırım. Bu mesele AKP meselesi değil hala anlamadın mı . Aç da anayası oku önce başkomutan ilan edilmez ülkenin başkomutanu Cumhurbaşkanıdır. neredeyse 100 yıldır böyle sen henüz farkedemesende ;
    KORLER GORDU SAGIRLAR DUYDU BEYNINI KULLANAMAYAN HAYVANLAR BİLE BUNU BİLİYOR DILE GELDI SEN NERDESIN?

bana lisede yalandan gordugun vatandaslik dersinden alinti anayasadan bahsedene bak cumhurbaskani baskomutan evet haklisin cumhurbaskani baskomutandir merak etme yakindir sizede resmi olarak gotuyun kili oluymcular rutbesinide verirler bi anayasa degisikligine bakar umudunu yitirme hedef 2023 :) benim gibiler icinse baskomutan 1000 lerce askerin en onunde olan DENIZE DOKEMESEDE GIYIP KAMUFLAJINI ALIP MAKINASINI ELINE CIKIP DAGDAKI TERORU BITERENDIR. hergun camilerden sela okutana kadar birdaha camilerde GERCEK SEHITLER ICIN SELA VERILMESINE ENGEL OLANDIR...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madhane -- 25 Ağustos 2016; 18:28:15 >
  • daha bir ay önce darbe girişimi olmuş, suriye ye ordusunu gönderen ve sunucularını buraya taşımadı diye kovan bir ulkeye, koca paypal tıpış tıpış geri dönüyor

Edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcrew -- 30 Ağustos 2016; 7:27:55 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eyildiz

quote:

quote:

bana lisede yalandan gordugun vatandaslik dersinden alinti anayasadan bahsedene bak cumhurbaskani baskomutan evet haklisin cumhurbaskani baskomutandir merak etme yakindir sizede resmi olarak gotuyun kili oluymcular rutbesinide verirler bi anayasa degisikligine bakar umudunu yitirme hedef 2023 :) benim gibiler icinse baskomutan 1000 lerce askerin en onunde olan DENIZE DOKEMESEDE GIYIP KAMUFLAJINI ALIP MAKINASINI ELINE CIKIP DAGDAKI TERORU BITERENDIR. hergun camilerden sela okutana kadar birdaha camilerde GERCEK SEHITLER ICIN SELA VERILMESINE ENGEL OLANDIR...

Bak gene aynı tepeden bakış ve çok bilmiş tavır. Burada karşılıklı bilgi ve kariyer yarışı yapmak bana yakışmaz. gerekirse yaparım . Öyle lise bilgisi vs lafları ile görüş yazılmaz. Neymiş liseliler bile biliyor Başkomutan kim diye. Önce Gül idi daha önce Sezer, daha önce Demirel, .......

Bu cümle senin cümlen" ulan adam bi kez savasa gitmemis binlerce kisiyi silahlarin onune koyup kendini baskomutan ilan etti"

Atatürk ten beri tüm cumhurbaşkanları başkomutandır ve benim ülkemin başkomutanıdır. Sen idrak edemesen de . lise bilgisi.

Ancak yanlış bir örnek ile en azından 40 milyon kişinin aynı kefeye koyulması ancak senin gibi bir kafayla izah edilir.

Neyse aynı takıntılarınla yaşamaya devam et. Nasılsa bilg. başında ahkam kesmek kolay. Hele bir tanklara karşı vatanı savunda o zaman anlarsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcrew

daha bir ay önce darbe girişimi olmuş, suriye ye ordusunu gönderen ve sunucularını buraya taşımadı diye kovan koca paypal tıpış tıpış geri dönüyor

Türkiye pazarı büyük bir pazar dönecek tabi. Ama gereğini yaparak burası 3.dünya ülkesi değil. (bazıları kendi ülkesini öyle görebilir ben asla görmüyorum bu ülke büyük ve önemli bir ülke )

Hem de epey komisyon alıyordu çaktırmadan.

bir yutiçi alışverişte kullandım paypal i 2000 TL civarı bir alışverişte. Eksterye 2200 olarak geçmiş .

Arayıp sordum. önce 2000 TL dolara çevriliyor ve paypal hesabına dolar olarak borç yazılıyor sonra dolar TL ye çevrilip kredi kartına yazılıyor. 2 kez kur değitiriyor. %10 bir havadan kazanç. Gerçi farkı paypal hesabına aktardılar ama uğraştım biraz.
  • konu üzerinden 4 ay geçmiş nerde bu paypal

• quote:

Orijinalden alıntı: enja

konu üzerinden 4 ay geçmiş nerde bu paypal

Paypal bile hiçbir zaman kesin bir şey dememişken konuyu açan editörün nereden esinlenip bu başlığı attığını merak ediyorum.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.