Şimdi Ara

PayPal Türkiye, faaliyetlerini durduruyor (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
0
Favori
1.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ebay den nasıl alış-veriş yapacağız şimdi ?
  • Beyler sakin olun olay cok taze

Bekleyin biraz sular durulsun

Kokusu cikar nasil olsa

Kenan dogulu ne demis

RANT KOKUSU VAR.HAVADA RANT KOKUSU VAR.

Damat berat, oglan bilal ortak yapim bir peskes filmi

vizyona girdi.

Filmin konusu bu milletin....koyacaz diyenlerin hergun farkli pozisyonlar deneyerek fantazi deryasinda zevke gelmeleri.

Oldukca cesur sahnelerin bulundugu bu erotik filmde

onune yatanlar mi dersin.sifirlayanlar mi dersin

Hizmet on numara koyacaklar tabii diyenlermi dersin.

Ne zaman sokup ne zaman cikardi hic farketmedik

diyenler mi dersin .beli de cok hafifmis bunlarin diyenler mi dersin.13 yildir kullaniyorum bugune kadar ne zaman sapla aslanim desem beni hic yari yolda birakmadi diyenler mi dersin.

Cumhuriyet tarihinin son 13 yildaki yasanan carpik iliskiler aldatilanlar kandirilanlar kotu yola dusenler

Iyi seyirler demeden once koltuklara otururken bekaret kemerlerinizi kontrol edin.arada birde yoklayin yiyecek icecek almayin.ne olur ne olmaz.unutmayin bunlarin uyutarak saplama gibi bir ozellikleri var.sonra yok ben filmin atmosferine kapildim yok nasil oldu anlamadim.yok ben kendimi helalime saklamistim.yok ben bunlari mahkemeye verecem.....

Simdi iyi seyirler

• G2A ve Kinguin'den nasıl alışveriş yapacağız şimdi... :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dunyanin en salak ise yaramaz sirketi, kac kere dolandirildim sirf sacma politikalari yuzunden sozde tuketiciyi koruyorlar vs defolup gitsinler bi zahmet sanal kredi karti hepsinden daha guvenli

• paypal'in alternatifi pek yok yurt disiyla para transferi yapabilmek icin , bu ciddi maduriyetler doguracaktir tabi, hani 3-5 dolarlık satın aldığınız urunude dusunmeyin Tr'den yurt disina calisan icin ciddi sıkıntı.
    esas nedeni bilmeden yorum yapamiyorum fakat eger yukumluluklerini yerine getirildiği halde izin cikmadiysa sozunn bittigi yerdir. acikcasi paypal'ın bu konuda ki tutumunuda dogru bulmuyorum bddk izin vermedi bir haftada paralari cekin, en azından birkac ay onceden bu durum soylenseydi keske.veri mevzusu oldugunu dusunmuyorum cunku 1.5 sene onceden yonetmelik belliymis anladıgım kadariyla paypal Türkiye diyede bir kuruluş var zaten olmadan muhtemelen lisans basvurusu yapamiyodur.yonetmeliği yerine getirmeden lisans basvurusu yapmak zaten sacma olur ,cunku reddedilecegi belli, e reddedilecegi belli olan seyi 1 hafta onceden mi haber verirsin, 1.5 sene sonunda 1 haftada cikin demek haksızlıktır.bu sureyi paypal kendi mi yoksa bddk mi belirledi bilmiyorum ama uzatılması gerekli mutlaka.

• quote:

Orijinalden alıntı: javaprof

inşallah şu bkm expres midir troy mudur google ve steam tarafından tanınırda zorluk çekmeyiz türk yapımı olsun taştan olsun.gerçi maestro bile çoğu kurum tarafından desteklenmiyor troy mu desteklenecek diye düşünüyorum ama devlet arkasında durursa ve 1 2 milyar gibi yüksek finansman sağlarsa ebay da google da apple da amazonda twitchde destek verir gibime geliyor.

Mubarek ramazan ayi yaklasmisken biz aciz kullarinin dualarini kabul eyle allahim amin

• quote:

Orijinalden alıntı: ozkn_s

Beyler sakin olun olay cok taze

Kokusu cikar nasil olsa

Kenan dogulu ne demis

vizyona girdi.

Filmin konusu bu milletin....koyacaz diyenlerin hergun farkli pozisyonlar deneyerek fantazi deryasinda zevke gelmeleri.

diyenler mi dersin .beli de cok hafifmis bunlarin diyenler mi dersin.13 yildir kullaniyorum bugune kadar ne zaman sapla aslanim desem beni hic yari yolda birakmadi diyenler mi dersin.

Cumhuriyet tarihinin son 13 yildaki yasanan carpik iliskiler aldatilanlar kandirilanlar kotu yola dusenler

Iyi seyirler demeden once koltuklara otururken bekaret kemerlerinizi kontrol edin.arada birde yoklayin yiyecek icecek almayin.ne olur ne olmaz.unutmayin bunlarin uyutarak saplama gibi bir ozellikleri var.sonra yok ben filmin atmosferine kapildim yok nasil oldu anlamadim.yok ben kendimi helalime saklamistim.yok ben bunlari mahkemeye verecem.....

Simdi iyi seyirler

Ya sen çok komik adamsın ya alkış sana. Mizah anlayışın çok etkileyici. Şu sitede 1-2 tane (+) alabilmek için insanların girdiği şekilleri gördükçe midem bulanıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: TsG

Adamlara tüm verilerin türkiye içinde tutacaksınız demişler. Öyle bir şey mümkün değil demiş Paypalda. O zaman faaliyetinize son verin demişler. Yani Paypal faliyetlerini kendi durdurmamış, devlet Paypalı defetmiş anlayacağınız.Kaynak:https://eksisozluk.com/entry/60844185

Olması gereken de bu..Muhasebe kayıtlarını Paris'de tutacaksın,hukuki işlemlerin ne olduğu belli olmayan şirketler üzerinden Singapur'da göstereceksin faaliyet gösterdiğin ülkenin kamu kuruluşu şu kayıtlarını artık ülkede tutacaksın dediğinde yok diyeceksin.Yok öyle yağma.

• quote:

Orijinalden alıntı: joven

Millet uçmuş gene sen neymişsin be PayPal millet habire sataşacak yer arıyor ak parti iktidarından kuyruk acısı çekenimi ararsın faizli banka kuran sözde cematcimi ararsınkomplo teorileri vs vs pay pal sen neymişsin milleti birbirine düşürdün

Kimse geriye çekilip olayı irdeleyip,anlayıp yorum yapmıyor.Muhalif olucam diye adamların her yaptığına yanlış demenin bir mantığı yok.Ben de eleştiriyorum mevcut iktidarı ama şu yapılan ülke menfaatine.bu kadar basit.

• Ya BBDK ne ara biz kullanıcıları düşünür oldu? Bankalar bizi istediği kadar soyabiliyor hiç kimseden ses çıktığıni görmedim.vakıfbank yıllık kart aidatı 65 tl alıyor. Farklı firmalar daha fazla alıyor kimse birşey diyor mu? Dışarıdaki 500-600 DOLARLIK Telefon ülkede 2500-3000 oluyor. Petrolun dibindeyiz dünyanın en pahalı Petrolünü kullanıyoruz.(arabam yok). Zaten yerel belediyelerden hiç bahsetmeyecem. Bırakın biraz PayPalda bizi somürsün. Artık alıştık.. BBDK burada haksız görüyorum. Ya bkm ekspresi yurt dışındaki alışveriş sitelerinde kullanabilıyor muyum sayın akıllı arkadaşlar???

• quote:

Orijinalden alıntı: Nevfel

Paypal ile yapılan transferler muhtemelen şeffaf değil. Terör finansmanı bu yolla sağlanıyor olabilir. Yoksa her bankanın sağladığı şartları sağladıktan sonra neden izin verilmesin.

Kusura bakmasın atıyorum A bankası her şartı yerine getirip almışsa sende paşa paşa getireceksin. Yok öyle yağma.

Ya varya şu yoruma kahkaha attım. Terör ve PayPal ne alaka??? Bu nasıl bir komplo teorisi?
    Hayır yeni teröristler istese? Diğer bankalar üzerinden işlem Yapamaz mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: ciko44

Ebay den nasıl alış-veriş yapacağız şimdi ?

Eyyy ebay'ciler
    Eyyy amazon'cular
    Eyyy stream'ciler

Forumdaki butun arkadaslari bu islere bulasanlara karsi savasa davet ediyorum.
    Bu ulkenin parasini gavurlara kaptiran bu insanlari desifre edelim.boyle insanlari bu ulkede istemiyoruz.benim yerli mi yerli cicegi burnunda mis gibi bu millete ....koymaya hazir asil soysuzlarim varken sen git elin gavuruna.olacak is degil.

Sizin gibilere bu ulkede su bile yok.

Gelelim terore kaynak ve yonetmelik meselesine

Teror gruplarinin para alisverisine aracilik etmek buyuk bir suctur.
    peki paypal bu ise bulasti mi?
    bu konuda acaba? diyenler olabilir .
    boyle bir durumda olayi cozmek basit.
    Kimseye camur atmadan iftiraya bulasmadan.

Eger boyle bir suc varsa
    1-soz konusu firma once bir uyari alir.
    2-uyariya uyulmaz ise derhal geregi yapilir
    3-oyle yonetmelik sartlarina uyum saglamasini bekliyoruz denmez.
    4-sabah aksam yeni dusmanlar ureten bu iktidar paypali bu pozisyonda yakalasa sarayin soytarisi bu firsati teper mi?

Son olarakk yonetmelik, mevzuat meselesi

Koskoca paypal butun dunya ulkerinin mevzuatlarina uyum konusunda bir sikinti yasamiyor sadece bizim gibi ileri demokrasi ulkesi turkiyede sikinti yasiyor oyle mi?
    Buradaki temel sorun turgev'e yapilacak gonullu bagis miktarinda uzlasilamamasi
    olabilir mi?

• Beyler sakin olun olay cok taze

Kokusu cikar nasil olsa

Ama Kenan dogulu ne demis

vizyona girdi.

Simdi iyi seyirler

• Ekşi Sözlük'te gördüğüm kampanyanın farklı kitlelerede ulaşması bakımından bu konuyu açıyorum.
    Paypal hesabınızda 3,5 lira kaldıysa ve akibetini düşünüyorsanız lösev'e bağış yapabilirsiniz.

Ekşi Sözlük'teki başlık: paypal hesaplarımızla lösev'e bağış kampanyası

Lösev'e bağış için: LÖSEV - Lösemili Çocuklar Vakfı

• ozkn_s kullanıcısına yanıt
    Boş ver şimdi traşı da sadete gel.

Şimdi nasıl ebaydan bir şey alacağım bana onu söyle
  • Tamamen olay Troy'u ülkeye pazarlamak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ya ne günlere kaldık her ülkenin kuralaarına uyuyor izin alıyorda bir tek buradamı sorun cıkıyor gene olan bize kullanıcılara olacak buradaki bkm express troy falan kullanacaklarımızı beklerese daha cok beklerler bu duruma sebep olanlar

• quote:

Orijinalden alıntı: WoXeD

quote:

Orijinalden alıntı: mcrew

Bkm express korumak icin yapilmissa yerinde bir karar. Ulke zaten banka cenneti. Gelip bu sektorde de parayi disariya kaptirmak komik olur. Ama paypal in yerini alabilecek mi bkm express o da ayri bir konu

alamaz,dünyada geçerliliği yok.

Az önce arayıp üyeliğimi tamamen silmelerini istedim ve sildirdim.neden diye sorduklarında paypalın gidişini protesto ediyorum dedim.hemen bir metin okumaya başladı.demekki ön hazırlık yapılmış demekki bu şekilde arayan çok.dünyada geçerliliğin olur kullanılırsın.zaten paypal yerine tamamen geçebiliyor olsa ben direk onu kullanırım.ama hiçbi geçerliliği olmayan hiçbi getirisi olmayan aksine bütün banka bilgilerini bi araya toplamak gibi saçma bi hareketle güvenlik zaafiyeti oluşturan bi altyapıyı ne kullanırım nede tavsiye ederim.Ha buraya sanal kart tanımlayıp korunanlar olur.onlarada derimki zaten kart sanal hemen numarasını değiştirebiliyosun ne diye bkm ye üye olacan?tamamen gereksiz.umarım herkes üyeliğini iptal eder.

Ben de iptal ettirdim ama bilgilerimi teyit etmek amacıyla sordukları sorular hariç hiç bir şey sormadılar. Neyse sonuçta eminim ki BKM Express'in başındaki insanların eminim ki dikkatini çekecektir bu iptaller.

• Rant rant rant rant rant kozmetik ulke
    Gevurun pay paline guvenirim. Yerli bankalara bddk ya guvenmem.
    Hiç bir kurum özerk bağımsız değil artık. Adam başbakanı beğenmedi ipini çekti.
    Ne saçmalıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jubeii -- 31 Mayıs 2016; 19:12:38 >
  • E-ticaret arttı ve millet yurt dışından alışverişe ağırlık verdi diye önünü kesmeye çalışıyorlar. Troy denilen zımbırtı kullanılsın diye yaptılar. Mâlum kesime peşkeş çekilsin diye yapılan faaliyetlerden birisi. Sözüm ona Müslüman diye geçinen 1 dolarlık kulaklığı 25 TL'ye satmaya çalışan Osmanlı tuğralı Doblo ekibi haftaya oruç tutup Müslüman olduklarını hatırlayacaklar.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.