Şimdi Ara

PAYPAL Türkiye'den Çekiliyor (74. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.491
Cevap
48
Favori
37.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: righteous@

quote:

Orijinalden alıntı: matandberenice

quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

evet ama haziranda paypalı bddk çıkardı Türkiye den onu da düşünmek lazım...

Orada geçer mi burada geçer mi diye sormaya gerek yok. Mastercard geçen her yerde geçer.

?

Yanlışlıkla alıntıladım.
  • yeni bilgi var mi ? yakin zamanda acilacak mi
  • PayPal kapandı da noldu ? İyi ... yediler kapatanlar. Şimdi ödemelerde sıkıntı çıkıyor yurtdışı para almada salak gibi payza kullanıyoruz. Payza nın da dünya kadar komisyonu var. Değerini geç anladık PayPal..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PanikAtak

http://www.ensonhaber.com/paypal-turkiyeye-geri-donuyor-2016-08-23.html

Haberin altindaki yorumlara bakinca bu ulkenin burnunun neden boktan cikmadigini iyi anliyor insan...

• Arkadaşlar yapmanız gerekenler şunlardır.
    Entropay sitesine gidip kayıt oluyorsunuz.Bu site virtual credit card ( sanal kredi kartı ) veren sitedir.üye olduğunuz zaman size ücretsiz bir kredi kartı veriyor.Türkiye'deki kredi kartınızdan bu kredi kartına bir miktar para transfer ediyorsunuz ( min.$5 ).Her para transferinde site 5% komisyon alıyor. sonra sanal kredi kartınızı PayPal'a kayıt ettiriyorsunuz.PayPal--Wallet--CreditCard .Burada register deyince sizden 4 haneli onay numarasını istiyor.Bu numaranın nasıl bulacağınız şu linkte anlatılmaktadır.
    https://www.youtube.com/watch?v=kRxgAAC71hw
    Bu onay numarasını PayPal'de girince sanal kredi kartınız kullanıma hazır hale geliyor.Yalnız bu sanal kredi kartını ,öncelikli kredi kartı olarak tanımlamanız gerekli.
    Ben eBay'den cep tel. almak istedim.Bu sanal kredi kartını kulladım.'' your payment is being processed ''diye mesaj verdi.Sabah baktığımda, ödemem onaylanmıştı.
    Bilmeyen arkadaşlara anlatalım.PayPal kullannmanın önü açıldı.Allah'a emanet olun...

• Arkadaşlar yapmanız gerekenler şunlardır.
    Entropay sitesine gidip kayıt oluyorsunuz.Bu site virtual credit card ( sanal kredi kartı ) veren sitedir.üye olduğunuz zaman size ücretsiz bir kredi kartı veriyor.Türkiye'deki kredi kartınızdan bu kredi kartına bir miktar para transfer ediyorsunuz ( min.$5 ).Her para transferinde site 5% komisyon alıyor. sonra sanal kredi kartınızı PayPal'a kayıt ettiriyorsunuz.PayPal--Wallet--CreditCard .Burada register deyince sizden 4 haneli onay numarasını istiyor.Bu numaranın nasıl bulacağınız şu linkte anlatılmaktadır.
    Bu onay numarasını PayPal'de girince sanal kredi kartınız kullanıma hazır hale geliyor.Yalnız bu sanal kredi kartını ,öncelikli kredi kartı olarak tanımlamanız gerekli.
    Ben eBay'den cep tel. almak istedim.Bu sanal kredi kartını kulladım.'' your payment is being processed ''diye mesaj verdi.Sabah baktığımda, ödemem onaylanmıştı.
    Bilmeyen arkadaşlara anlatalım.PayPal kullannmanın önü açıldı.Allah'a emanet olun...

• quote:

Orijinalden alıntı: azizmahmud

Arkadaşlar yapmanız gerekenler şunlardır.

Adres bilgisi olarak ne giriyorsunuz?

• arkadaşlar şimdi ben almanyadayim diyelim ve paypal ile alışveriş yapacağım ancak paypal hesabımı ben türkiyede oluşturmuştum ve türkiyedeki kartlarım kayıtlı dolayısı ile, ben almanyada iken alışveriş yapabilirmiyim ?
  • gelişme yokmu tr ye açılmayacakmı?
  • Takip
  • PayPal ile ödeme yapabiliyorum ancak ödeme alamiyorum. Bu sorunu iki-üç gündür çözmeye çalışıyorum ancak maalesef bir türlü bulamadim.
    Avrupa yada Amerika PayPal'dan hesap acip Türkiye yada Avrupa ülkesi olmayan bir banka hesabina para aktarabilir miyim?

Avrupa üyesi olmayan bir ülkede hesabim mevcut ve aktif, Amerika yada Avrupa PayPal'dan bu ülkeye para transferini yapabilir miyim?
    Müşterilerden PayPal ödemesi alamiyorum ve bu durum utanc kaynagi oldu resmen.. Yabanci vatandaşlar bu durumu anlamiyorlar (ki zaten anlamalarini beklemiyorum.. Ben kendi ülkemin halini anlamazken..)

Ödeme alma için nasil çözüm bulabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anbrossia

arkadaşlar şimdi ben almanyadayim diyelim ve paypal ile alışveriş yapacağım ancak paypal hesabımı ben türkiyede oluşturmuştum ve türkiyedeki kartlarım kayıtlı dolayısı ile, ben almanyada iken alışveriş yapabilirmiyim ?

Turkiye kayitli kart ile alisveris yapilamiyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Anbrossia

arkadaşlar şimdi ben almanyadayim diyelim ve paypal ile alışveriş yapacağım ancak paypal hesabımı ben türkiyede oluşturmuştum ve türkiyedeki kartlarım kayıtlı dolayısı ile, ben almanyada iken alışveriş yapabilirmiyim ?

Turkiye kayitli kart ile alisveris yapilamiyor

daha dün ebaydan surfeasy vpn kullanarak alman paypal açtım ve türk yapıkredi world master kartımla 50 dolar değerinde alışveriş yaptım

Ek bilgi: şimdi aklıma geldi malum iş için kullandığım opera tarayıcıda kendinden vpn var ordada ülke seçebiliyoduk opera tarayıcı ilede olur galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mert KÜÇÜKUNCU -- 28 Mayıs 2017; 23:41:27 >
  • Bu kullanım neye göre kısıtlandı.
    Ben şimdi Ebay den ürün alabiliyorum paypal hesabımı kullanarak üstelik 5 yıl önce açtığım hesabım.
    Para alma olayı mı yok sadece ?
  • mehmet4428 M kullanıcısına yanıt
    Şu anda ödeme alamiyorum, tüm satışlarım bu nedenle durdu.
    Çözüm ariyorum
    Neyse ki dünya bizi kıskanıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi johonwayni -- 29 Mayıs 2017; 0:21:13 >
  • Mert KÜÇÜKUNCU kullanıcısına yanıt
    Bır ara muhabbetleri olmuştu VPN ıle ama genel olarak bizim işimize lazım
  • quote:

Bır ara muhabbetleri olmuştu VPN ıle ama genel olarak bizim işimize lazım

Avrupa bizi gısganıyor şuan hilal haç savaşı var üzülme reis yapar bir atak

• Kredi kartımı paypal da confirm edemiyorum.

This card is not accepted. Please use different card. Hatasını veriyor. Bunun çözümü nedir ?

• selam gençler. paypal ile para almak-göndermek istiyorsanız şuan bu işlemi 30 dolar veya 30 euro'ya kadar komisyon kesmeden yapıyorum(şimdilik). detaylar ve bana nasıl güveneceğinizle alakalı şizi şuraya alalımhttps://forum.donanimhaber.com/paypal-kullanmak-isteyenler-buraya--126655142 buda videohttps://www.youtube.com/watch?v=5Mj1QkJ7ZXU mesaj atabilirsiniz

• Mert KÜÇÜKUNCU kullanıcısına yanıt
    mesele yurtdışı paypal açıp alışveriş yapmaktan ziyade bir sıkıntı olduğunda paypaldan nasıl hak itirazı açacaksınız,

Türkiye için destek yok diyip çıkmasınlar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.