Şimdi Ara

Paypal Payza Skrill Neteller

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıkta belirttiğim sitelerden şu anda Paypal'ı kullanıyorum.Paypal'ın Türkiye'deki faaliyetlerini durdurma kararı aldığını öğrendim.Bu yüzden artık kullanamayacağım.Öğrenmek istediğim şey ise Paypal harici bu sitelerden birini kullanan varsa sitedeki bakiyemizle yurtdışına ödeme yapabiliyor muyuz? Paypal'da eskiden yapılabiliyordu ancak şu anda Paypal bakiyesi yerine sadece kredi kartı ile yurtdışına ödeme yapılabiliyor.Kullanan birisi beni bilgilendirirse çok mutlu olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haruntukle -- 31 Mayıs 2016; 0:15:59 >

• Epey uzun süredir kullanmadım ancak Skrill hala problem yaratmaz diye düşünüyorum. Bunların hepsinin en büyük problemi PayPal kadar kapsama alanları olmaması. O yüzden hangisini bulursak onu kullanman en mantıklısı gibi duruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PhTx3 -- 31 Mayıs 2016; 13:24:58 >
  • PhTx3 P kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkürler.Biraz araştırdıktan sonra Payza ve Neteller'ın çok yüksek komisyon aldığını öğrendim.Şimdi ise Skrill'le devam edeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haruntukle

Cevabınız için teşekkürler.Biraz araştırdıktan sonra Payza ve Neteller'ın çok yüksek komisyon aldığını öğrendim.Şimdi ise Skrill'le devam edeceğim.

bende merak ediyorum, acaba skrill türk bankalarına transfer aşamasında ücret kesiyor mu? kesiyorsa ne kadar kesiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi molella -- 31 Mayıs 2016; 17:30:18 >
  • Bildiğim kadarıyla Skrill çektiğiniz miktarın %2'sini kesiyor.
  • clixense kullanan var mı ?

Anket sitelerinden kazanılan parayı paypal ile TR ye ücretsiz gönderiyorduk.

Alternatif para çekme yöntemi olarak;

Paytoo
    Neteller
    Tango Card
    Payza

belirtilmiş, kullanan var mı Türkiyeye hangisi destek verir ?
  • aylardır arıyorum bende paypala alternatif ödeme yöntemi varmı skrill haric
  • konuyu biraz canlandıralım. bir çok kişi sormuş ancak yanıt veren çıkmamış. benimde sorum skrilldeki USD olan bir parayı Euro hesabıma aktarırsam ne kadarlık bir kesinti olur. ABD'de yapılan yeni düzenlemeye göre artık USD hesaplarına aktarım yapılamayacak. tüm dünyada bu şekilde, eğer amerikada yaşamıyorsanız, internet ortamındaki usd paranızı, yerel bankanızdaki usd hesabına aktaramayacaksınız. yakında dolar 10tl olursa şaşırmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjk1903besiktas -- 16 Ocak 2017; 19:1:55 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.