Şimdi Ara

Paypal Para Transferi, Ebay - Etsy - iptv Alışverişi İçin BURAYA (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
337
Cevap
46
Favori
40.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Adana
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hamitocak

askerden döndüm arkadaşlar. tekrar devam ediyorum.
    hocam selam. facebook'tan da yazdım size.

sadece paypal'dan ödeme kabul eden bir emlak şirketine 140 dolara denk gelen bir ödeme yapmam gerekiyor bu hafta içerisinde. bilgilerimizi doldurduğumuz kısımda ise hem şahsi hem de "Paypal email address" diye doldurmamız gereken 2 kısım var. ikincisinde sizin hesabınızın bağlı olduğu e-maili mi giriyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: madenci ilyas

hocam selam. facebook'tan da yazdım size.

sadece paypal'dan ödeme kabul eden bir emlak şirketine 140 dolara denk gelen bir ödeme yapmam gerekiyor bu hafta içerisinde. bilgilerimizi doldurduğumuz kısımda ise hem şahsi hem de "Paypal email address" diye doldurmamız gereken 2 kısım var. ikincisinde sizin hesabınızın bağlı olduğu e-maili mi giriyoruz?

Alıntıları Göster
    bakmadan bişey soyleyemem. az bekleyin müsait olunca mesaja cevap vercem

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Facebook'tan yazdım sizden bilgi bekliyorum.
  • PayPal ile sorunsuzca para gönderimi yaptım kendisiyle. Güvenilir bir arkadaş
  • Paypal odemeleriniz icin yardimci olabilirim bende. Pm atabilirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Güvenilir ve hızlı bir alışveriş oldu. Teşekkürler.
  • Alışverişimde yardımcı olmasını istedim, ödeme yapıldıktan sonra 15 dakika içinde işimi halletti. Kesinlikle güvenebilirsiniz.
  • Sistem iptal mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uisik34

Sistem iptal mi?
    Hayir degil. Belli bir sure dondurdum. Tekrar devam edicem. Duyurusunu face sayfasindan yapicam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam merhaba ürün sağ salim elime ulaştı sonunda. Onay veriyorum üründe sıkıntı yok. Bir dahaki alışverişte görüşmek üzere teşekkürler..
  • Bana da paypal lazım oldu, ancak buradaki arkadaş geçici olarak işleri durdumuş sanırım. Ben de kendim araştırdım.
    10 dakikada yeni paypal açtım hatta ingiltereden siperişimi verdim. sizlerle de paylaşayım.

İlk düzgün bilgiye google aramdan çıkan şu sitede ulaştım, siz de okuyun bence:

https://medium.com/@hamzauzumcu/türkiyeden-paypal-hesabı-nasıl-açılır-1f95082a2dca

1) Opera kullanıyorum. Kendi VPN'i var. açıp avrupa diye bağlandım. Bunun detaylarını google/youtube dan aratıp bulabilirsiniz.

2) Daha önce ebay'e kaydetmediğim bir e posta ile, google a "ebay netherlands" yazara girdim. Kayıt yaptım. ( işlemin bir yeirnde ingilizceye geçiyor ama ilk bir kaç sayfa hollandaca sıkıntı yaşatabilir)

3) "Ebay kayıt Adresi" olarak googledan bulduğum bir hollanda adresini salladım.

4)En önemli kısım telefon ! Bunun için ilk başta verdiğim siteden okuduğum "https://mobilonay.net" e girdim. Hesap oluşturdum. Sanal kartımdan 4 Tl yükleyeyim dedim. (Hollanda telefon numarası 4 TL yazıyordu, İngiltere de 1,5 TL bu arada)

5) En 5 TL yüklemelisin dedi. Tamam dedim limiti 5 TL yaptım. Çekmedi. Hizmet bedeli :) diye toplamda 5,85 TL istedi. Aha sana 10 TL limit dedim. 5,85 TL çektirdim. Hesabım açıldı.

6) Ebay kayıt sayfasında; isim ,adres, eposta ve telefon bilgileri girilen kısımdaydım. sadece telefonu girmemiştim.

7) "https://mobilonay.net" den "Paypal" için telefon simgesine bastım biraz aşağıda.

8) "7 dakikalık" sayacı olan bir pop-up açıldı. Üzerinde Hollanda telefon numarası vardı. (Şimdi zamanla yarışacaksınız ! O yüzden önce okuyun sonra yapın. Ben ilkin takıldım Allahtan canlı destek yeni hak verdi de çözdük)

9) O numarayı "+31" hariç (Hollanda ülke kodu; gerekmiyor-kabul etmiyor) kopyalayıp mobil phone kısmına yapıştırdım EBAY kayıt sayfasında.

10) EBAY de kayıt kısmına Ok dedim. ACCOUNT sayfasını açtım .Phone kısmına tıkladım. Telefon için aktivasyon istedim. (Çıkan paragrafta mavi renkli "get activastion code" gibi bir şey vardı)

11) 1 dakika içinde kod geliyor. Yapıştın kodu ve en zor adım bitsin.

12) Ebay accountdan epostanızıda tıklayıp aktive edin. Eposta aktivasyonu postaya gelen linke tıklayarak oluyor. İşi garantiye almak için posta hesabınızı da vpn çalışan operada açıp tıklayın ki ip den dolayı bir engel olmasın. Ben telefondan TR ip ile yaptım bir sıkıntı olmadı. Bunu da iletmiş olayım.

13) Sonrasında Türkiye'deki sanal kartımın bilgilerini kaydettim. Ebay UK den ufak bir plastik parça alıp Türkiyedeki adresime kargo verdirdim. İşlemler demin bittiği için sonuç ileride iyice netleşir.

Not: 9.maddede anlattığım aşamada ufak bir takılmıştım. Ebay kayıtta Netherlands girdiğim için cep telefonunu "https://mobilonay.net" kopyaladığım tam hali ile ilkin kabul etmedi. Baktım altta sadece telefon numarasını yazın diğer şeyleri yazmayın diye uyarı var: +31 ülke kodunu çıkarıp kopyala/yapıştır yaptım ve halloldu.

Paypal Para Transferi, Ebay - Etsy - iptv Alışverişi İçin BURAYA
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

• Arkadaşlar isteyen ulaşabilir her türlü ödeme ve bozum işleriniz güvenle yapılır.

• Reis yazdım facebooktan bakarmısın

• bir süreliğine durdurmuştum. tekrar devam ediyorum

• paypal ödemesi için ö.m lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anbrossia

paypal ödemesi için ö.m lütfen
    forumdan bana yazmamanız gerektiğini baştaki yazımda söylemiştim. faceden iletişime geçin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamitocak -- 28 Mart 2020; 0:37:17 >

• Arkadaşlar merhaba,

Büyük bir sorunumu size anlatmak istiyorum, belki çözüm noktasında yardımcı olabilirsiniz.

Ben yaklaşık 2,5 ay önce Ebay üzerinden bir oyun hesabı sattım. Haliyle kargolanan bir ürün olmadığı için mesajla giriş bilgilerini paylaştım. Hatta alıcı ilk başta girişte problem yaşadı, bayaa bir yazıştık ve sonuç olarak sorunu çözüldü ve hesabı aldı, şifresini değiştirdi.

Satıştan 2 ay sonra bu adam ebay'de dispute açtı ve ürün bana ulaşmadı diye para iadesi istedi. Ben de durumu anlattım, adama da mesaj attım ama cevap gelmedi. Sonuç olarak ebay itiraz süresi bittiği için alıcıyı haklı bulmadı, iade olayını kabul etmedi.

Bu süreçte hesapla ilgili bir sorundan dolayı Paypal'dan paramı çekememiştim. Sonra bu şerefsiz Paypal üzerinden dispute açtı, ben durumu Paypal'a da anlattım ve paypal alıcıya para iadesi yapmaya karar verdi. Bu sefer ben itiraz ettim ama kargo takip bilgisi paylaşmadığım için bunlar kararını değiştirmedi. Israrla bunun bir ürün değil hizmet olduğunu, kargoya verilemeyeceğini ve ebay üzerindeki konuşmaları, ebay'in beni haklı bulduğu sonuç sayfasını paylaşmama rağmen Paypal benim itirazımı kabul etmiyor. Resmen adamın dolandırıcılığına Paypal ortak oldu ve el birliğiyle beni dolandırdılar. Benzer durum yaşayan başka insanlar da var, ben bu durumu başka kime şikayet edebilirim, nasıl sonuç alabilirim?

Paypal'ın paramı iade ettiği yetmiyormuş gibi bir de yaklaşık 90 dolar ebay'in satıştan aldığı kar da bana eksi bakiye olarak yansıdı. Yani durduk yere hem sattığım hesaptan oldum, hem de bir sürü borca girmiş oldum. Desteğinizi bekliyorum.

• merhaba discogs den satış yapamm için paypal hesabı lazım napabiliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferhatas

Bana da paypal lazım oldu, ancak buradaki arkadaş geçici olarak işleri durdumuş sanırım. Ben de kendim araştırdım.
    10 dakikada yeni paypal açtım hatta ingiltereden siperişimi verdim. sizlerle de paylaşayım.

İlk düzgün bilgiye google aramdan çıkan şu sitede ulaştım, siz de okuyun bence:

https://medium.com/@hamzauzumcu/türkiyeden-paypal-hesabı-nasıl-açılır-1f95082a2dca

1) Opera kullanıyorum. Kendi VPN'i var. açıp avrupa diye bağlandım. Bunun detaylarını google/youtube dan aratıp bulabilirsiniz.

2) Daha önce ebay'e kaydetmediğim bir e posta ile, google a "ebay netherlands" yazara girdim. Kayıt yaptım. ( işlemin bir yeirnde ingilizceye geçiyor ama ilk bir kaç sayfa hollandaca sıkıntı yaşatabilir)

3) "Ebay kayıt Adresi" olarak googledan bulduğum bir hollanda adresini salladım.

4)En önemli kısım telefon ! Bunun için ilk başta verdiğim siteden okuduğum "https://mobilonay.net" e girdim. Hesap oluşturdum. Sanal kartımdan 4 Tl yükleyeyim dedim. (Hollanda telefon numarası 4 TL yazıyordu, İngiltere de 1,5 TL bu arada)

5) En 5 TL yüklemelisin dedi. Tamam dedim limiti 5 TL yaptım. Çekmedi. Hizmet bedeli :) diye toplamda 5,85 TL istedi. Aha sana 10 TL limit dedim. 5,85 TL çektirdim. Hesabım açıldı.

6) Ebay kayıt sayfasında; isim ,adres, eposta ve telefon bilgileri girilen kısımdaydım. sadece telefonu girmemiştim.

7) "https://mobilonay.net" den "Paypal" için telefon simgesine bastım biraz aşağıda.

8) "7 dakikalık" sayacı olan bir pop-up açıldı. Üzerinde Hollanda telefon numarası vardı. (Şimdi zamanla yarışacaksınız ! O yüzden önce okuyun sonra yapın. Ben ilkin takıldım Allahtan canlı destek yeni hak verdi de çözdük)

9) O numarayı "+31" hariç (Hollanda ülke kodu; gerekmiyor-kabul etmiyor) kopyalayıp mobil phone kısmına yapıştırdım EBAY kayıt sayfasında.

10) EBAY de kayıt kısmına Ok dedim. ACCOUNT sayfasını açtım .Phone kısmına tıkladım. Telefon için aktivasyon istedim. (Çıkan paragrafta mavi renkli "get activastion code" gibi bir şey vardı)

11) 1 dakika içinde kod geliyor. Yapıştın kodu ve en zor adım bitsin.

12) Ebay accountdan epostanızıda tıklayıp aktive edin. Eposta aktivasyonu postaya gelen linke tıklayarak oluyor. İşi garantiye almak için posta hesabınızı da vpn çalışan operada açıp tıklayın ki ip den dolayı bir engel olmasın. Ben telefondan TR ip ile yaptım bir sıkıntı olmadı. Bunu da iletmiş olayım.

13) Sonrasında Türkiye'deki sanal kartımın bilgilerini kaydettim. Ebay UK den ufak bir plastik parça alıp Türkiyedeki adresime kargo verdirdim. İşlemler demin bittiği için sonuç ileride iyice netleşir.

Not: 9.maddede anlattığım aşamada ufak bir takılmıştım. Ebay kayıtta Netherlands girdiğim için cep telefonunu "https://mobilonay.net" kopyaladığım tam hali ile ilkin kabul etmedi. Baktım altta sadece telefon numarasını yazın diğer şeyleri yazmayın diye uyarı var: +31 ülke kodunu çıkarıp kopyala/yapıştır yaptım ve halloldu.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    satış yapmam lazım böyle yapsak parayı nasıl çekicez hocacım

• Teşekkür ederim hızlı bir şekilde yardımcı oldu
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.